بلیط هواپیما ژنو

خرید بلیط هواپیما ژنو

هرچقدر هم فکر کنید که ژنو را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما ژنو باشد. قیمت بلیطهواپیما ژنو معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما ژنو را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط ژنو، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه ژنو

قیمت بلیط هواپیما ژنو

قیمت بلیط هواپیما ژنو به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره ژنو

ژنو یکی از قطب‌های سیاسی و حمل و نقل اروپا به شمار رفته و جزو آن شهرهایی محسوب می‌شود که نمی‌توانید به سادگی نادیده بگیرید. می‌توان آن را ورژن سوئیسی آتلانتا نامید؛ هر کسی، دیر یا زود چه بخواهد یا نه، از آن عبور می‌کند. البته دلایل زیادی برای اقامت طولانی‌تر وجود دارند که شامل دریاچه زیبا، کوه‌های زیبای آلپ و باروهای قرون وسطایی می‌شوند. بی‌طرفی معروف سوئیس آن را به یکی از نقاط بین‌المللی برای استقرار آژانس‌هایی مانند صلیب سرخ یا سازمان ملل کرده است. در سال 1865، صلیب سرخ در ژنو تأسیس شد و در سال‌های 1920 تا 1946 مقر سازمان ملل متحد بود. شهر تقریباً به طور کامل توسط فرانسه احاطه شده و تنها توسط دریاچه و نوار باریکی با همین نام در امتداد ساحل شمال غربی به کشور سوئیس متصل است. ژنو در دامنه کوهی بالای رودخانه رون که از دریاچه نشأت می‌گیرد، نمایان می‌شود و خیابان‌های قدیمی خوش منظره و کوچه‌های پلکانی‌اش توسط کلیسای جامع تحت سلطه می‌باشند. سه طرف این شهر حلقه‌ای از ساختمان‌ها و خیابان‌های گسترده‌ای وجود دارد که استحکامات باستانی ژنو را دنبال می‌کنند.

ژنو

آب و هوای ژنو

ارتفاع زیاد ژنو از دریا منجر به تابستان‌های گرم و البته بسیار مطبوع، بارش باران در تمان طول سال و زمستان‌هایی که دما آنچنان به زیر صفر سقوط نمی‌کند، منجر شده است. جولای با میانگین دمای ۲۰ درجه گرم‌ترین ماه و ژانویه با ۲ درجه سرد‌ترین ماه‌ سال محسوب می‌شوند. اگر از فصل‌های توریستی شلوغ فراری هستید، توصیه می‌کنیم در ماه ژوئن یا سپتامبر به ژنو سفر کنید. به طور کلی نیز از می تا سپتامبر هوای ژنو مناسب گشت و گذار است.

جاذبه های گردشگری ژنو

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای سوئیس قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت چشمگیر این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. کلیسای سنت پیر با عناصر گوتیک، فواره آبی ژنو که تا ۱۴۰ متر اوج می‌گیرد، میدان جذاب و قدیمی بورگ دو فور، باغ انگلیسی و ساعت بزرگ گل آن، مقر سازمان ملل متحد، بنای یادبود اصلاحات پروتستان، موزه آریانا، یادمان برانزویک و دریاچه ژنو از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.

بنای یادبود اصلاحات ژنو

خرید و شکم گردی در ژنو

این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی سوئیس محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود ژنو شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. البته خوردن پنیر فوندو سوئیسی هم از واجبات سفر است. زمانی که در ژنو هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در ژنو پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستند. برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به منطقه روبَس، مراکز خرید ریو گُش، بالِکْسِر، لَپْرای، لسانتر، مَنور و گلوبوس بروید. در سرتاسر شهر و در روزهای مختلف، بازارهایی در مکان‌های گوناگون برپا می‌شوند که از دیگر گزینه‌های خرید هستند.