بلیط هواپیما باتومی

خرید بلیط هواپیما باتومی

هرچقدر هم فکر کنید که باتومی را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما باتومی باشد. قیمت بلیطهواپیما باتومی معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما باتومی را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط باتومی، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

بلیط هواپیما باتومی

قیمت بلیط هواپیما باتومی

قیمت بلیط هواپیما باتومی به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره باتومی

باتومی دومین شهر بزرگ در گرجستان بوده که در سواحل دریای سیاه واقع شده و درختان نخل و کوه‌ها آن را احاطه کرده‌اند. باتومی منطقه‌ای توریستی محسوب می‌شود که رنج گوناگونی از ساختمان‌های کلاسیک قرن نوزدهمی تا آسمان‌‌خراش‌های فوق‌العاده مدرن که مقر هتل‌ها و کازینو‌هاست را در خود جای داده است. تاریخ پرفراز و نشیب این شهر را می‌توانید در همین ساختمان‌ها ببینید. باتومی یکی از قدیمی‌ترین شهرهای گرجستان به شمار می‌رود که تأسیس آن به قبل از میلاد مسیح باز‌می‌گردد. باتومی همیشه از نظر موقعیت طبیعی و استراتژیک بسیار مورد توجه بوده است. از قرن ۱۸ میلادی باتومی تحت سلطه عثمانی‌ها درآمد، اما بعد از جنگ ترکیه-روسیه در سال ۱۸۷۷ و ۱۸۷۸، باتومی بخشی از خاک گرجستان شد. بعد از بازسازی شهر باکو و ارتباط تنگاتنگ آن با باتومی، اهمیت این شهر کم کم به عنوان یک ترمینال دریایی در سواحل دریای سیاه افزوده شد.

باتومی

آب و هوای باتومی

زمستان‌های باتومی سرد و بدون برف هستند اما هوای تابستان‌ها بین گرم تا بسیار داغ متغیر‌ند. متوسط دمای سالانه در این شهر ۱۵ درجه، در ژانویه ۷ درجه و در آگوست به ۲۳ درجه می‌رسد. میزان نسبی رطوبت ۸۱ درصد بوده و وزش نسیم‌های خنک از طرف دریا در تابستان دمای هوای شهر را متعادل‌تر می‌کند. 

جاذبه های گردشگری باتومی

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای گرجستان قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. بلوار باتومی،باغ گیاهشناسی باتومی، دریاچه نوریگلی، میدان اروپا، موزه هنرهای زیبای آجارا، آبشار و پل ماخونتستی، دلفیناریوم باتومی، تندیس مدیا، پارک شهربازی میراکل، قلعه گونیو، تله‌کابین آرگو، کلیسای جامع مادر مقدس، موزه باستان شناسی و میدان پیازا از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.باتومی

خرید و شکم گردی در باتومی

این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی گرجستان محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود باتومی شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. زمانی که در باتومی هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در باتومی اگرچه تنها تعداد معدودی از مراکز خرید با استانداردهای جهانی وجود دارند، اما باز هم منظره خرید این شهر پر جنب و جوش و هیجان‌انگیز است. بازارهای قدیمی، مغازه‌های طراحان مد بومی، صنایع دستی و برندهای لوکس یا اقتصادی در کنار هم تجربه خریدی جذاب را برای گردشگران رقم می‌زنند. مراکز خرید کاپارول سنتر، متروسیتی فوروم، باتومی مال، باتومی پلازا، بازار هوپا باتومی، از بهترین‌ نقاط خرید در باتومی هستند.