درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سالوت (ایوار) در سال 1381 و با برنامه‌ریزی و اجرای تورهای فرهنگی دور اروپا راه‌اندازی شد. در سال‌های نخست محوریت خدمات ایوار در همین حوزه و با تأکید بر اجرای تورهای فرهنگی به ویژه برای دانشجویان و اساتید دانشگاه بود. لیکن با هدف توسعه‌ی گستره‌ی خدمات و پاسخ به نیاز متقاضیان، به‌تدریج تنوع بیشتری از تورها و خدمات به محصولات این شرکت اضافه شد و در حال حاضر، با توجه به اخذ نمایندگی‌های بین‌المللی مختلف و قابلیت عرضه‌ی محصولات متنوع گردشگری که به شرح ذیل می‌آید، به جایگاهی درمیان مخاطبان و همکاران صنعت گردشگری رسیده‌است که قابلیت اعزام سالیانه بیش از 7.000 مسافر در قالب‌های مختلف را به مقاصد بین‌المللی دارد.

ایوار

خلاصه‌ای ازسوابق فعالیت‌ها و خدمات ایوار

1. دارای مجوز بند الف و عضو انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) که امکان رزرو و فروش کلیه‌ی خطوط هوایی بین‌المللی را هم به صورت حضوری و هم از طریق وب‌سایت ایوار فراهم کرده‌است.

2. دارای مجوز بند ب و عضو انجمن های صنفی گردشگری و جامعه تور گردانان ایران و همچنین دارای لوح JATA میباشد که فرصت برنامه‌ریزی، فروش و اجرای تور به مقاصد مختلف را مهیا نموده و درحال‌حاضر این شرکت در زمینه‌ی تورهای خروجی به‌ویژه به مقصد کشورهای اروپایی، استرالیا، آمریکای لاتین، ژاپن و کره‌ی جنوبی پیشتاز است. همچنین دپارتمان تورهای ورودی نیز چند سالی‌ست که در مجموعه‌ی ایوار کار خود را آغاز کرده و باتوجه به حسن شهرت این مجموعه درمیان کارگزاران اروپایی، امروزه میزبان بیش از 1.000 گردشگر ورودی در ایران است.

3. شرکت ایوار از سال 1385 با اخذ نمایندگی انحصاری خطوط ریلی اروپا (RailEurope)، و با اعطای نمایندگی به آژانس‌های سراسر کشور، این امکان را برای هموطنان عزیزمان فراهم کرد تا بلیط مورد نیاز برای سفرهای فرامرزی خود را پیش از سفر و در ایران تهیه نمایند و درحال حاضر نزدیک به 100 آژانس در قالب زیرمجموعه‌ی فروش شرکت ایوار، این خدمات را عرضه می کنند.

4. در پی کسب مقام برتر در فروش خطوط هوایی لوفتهانزا، این شرکت موفق به اخذ نمایندگی LCC) Lufthansa City Center) گردید که با امکان ارتباط با بیش از 250 شرکت‌ خدمات مسافرتی‌ای که عضو این شبکه هستند، فرصت ارائه‌ی خدمات بیشتر و با استفاده از تجربیات محلی کارگزاران کشورهای مقصد فراهم شده‌است.

5. با بهره‌گیری از سیستم‌های متفاوت رزرو هتل و مقایسه‌و اخذ بهترین قیمت، همراه با دانش و تجربه‌ی پرسنل که در مقام مشاور سفر، امکانات مختلف را بررسی و به مسافر معرفی می‌کنند، واحد تورهای انفرادی و رزرواسیون هتل این مجموعه توانسته درکنار سفرهای گروهی، فرصت سفر انفرادی را نیز برای مخاطبان فراهم نماید.

6. از سال 1390، واحد تورهای نمایشگاهی با هدف ارائه‌ی خدمات انفرادی و گروهی به آن دسته از مسافرانی که هدفشان از سفر، شرکت در نمایشگاه، کنگره، ملاقات تجاری و ... است تشکیل گردید و امروزه در زمره‌ی معتبرترین مراجع برای برنامه‌ریزی سفرهای تجاری قرار می‌گیرد.

7. در سال‌های اخیر و با توسعه‌ی خدمات آنلاین،‌ ایوار تسهیلات فروش آنلاین خدمات و محصولات خود را به سایت شرکت اضافه کرد و در حال حاضر خرید بلیت کلیه‌ی پروازهای داخلی و بین‌المللی، بیمه‌ی مسافرتی و تور خروجی در سایت ایوار امکان‌پذیر است. لازم به توضیح است که سایر خدمات این شرکت نیز به زودی در وب‌سایت ایوار قابل خرید خواهند بود.

8. شرکت ایوار پس از اخذ نمایندگی کانون اتوموبیلرانی در سال 1392خدمات صدور گواهینامه‌ی بین‌المللی را نیز به خدمات قابل ارائه به مشتریان خود اضافه نموده است، هماهنگی ترانسفرها و خدمات CIP فرودگاهی نیز از دیگر سرویس‌هایی‌ست که در مجموعه‌ی ایوار عرضه می‌گردد.

9. به منظور ارائه بهتر تسهیلات به مشتریان شرکتی، بخش امور شرکتهای ایوار آماده ارائه خدمات از قبیل عقد قرارداد همکاری، راهنمایی و ایجاد پل ارتباطی بین شرکت‌ها و بخش‌های مختلف ایوار، عقد قرارداد با شرکت‌های هوایی به منظور استفاده از نرخ‌های ویژه جهت شرکت‌ها در صورت نیاز می‌باشد.

صاحب امتیاز نماد ایوار، جناب آقای علی کاوه زاده می‌باشد.

ایوار