بلیط هواپیما بارسلونا

خرید بلیط هواپیما بارسلونا

هرچقدر هم فکر کنید که بارسلونا را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما بارسلونا باشد. قیمت بلیطهواپیما بارسلونا معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما بارسلونا را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط بارسلونا، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه ال پرات بارسلون

قیمت بلیط هواپیما بارسلونا

قیمت بلیط هواپیما بارسلونا به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره بارسلونا

شهر بارسلونا یا بارسلون، پایتخت پر جنب و جوش کاتالونیا و دومین شهر بزرگ اسپانیا، شهری ساحلی است که با زیبایی و سبک زندگی آفتابی و درخشانش خودنمایی می‌کند. مهم‌ترین دلیل شهرت بارسلونا، شاید معمار مدرنیست آن، آنتونی گائودی با ساختمان‌های آوانگاردش باشد یا قدم زدن در خیابان‌هایش یا سواحل و بندرگاه‌های آن. می‌توان ساعت‌ها بی‌هدف در شهر پرسه زده و میدان‌های کوچکی را کشف کرد که نوازنده‌های خیابانی با گیتارهای اسپانیایی در آن آهنگ می‌نوازند. این شهر با جمعیتی بیش از ۱.۵ میلیون نفر در شمال شرقی ساحل مدیترانه اسپانیا قرار گرفته و تاریخی غنی در پشت سر دارد. در سال ۱۹۹۲ به دلیل میزبانی بازی‌های المپیک و رونق صنعت گردشگری، بارسلونا معروفیتی بین‌المللی به دست آورد.

ساحل بندر المپیک بارسلون

آب و هوای بارسلونا

شهر بارسلونا اقلیمی مرطوب و نیمه‌گرمسیری دارد که بهترین زمان سفر به آن از ماه می تا آخر ماه جولای و البته تمام سپتامبر می‌باشد. ماه آگوست به طور کلی بسیار گرم و مرطوب بوده و دما به ۳۴ درجه می‌تواند برسد.  آب و هوا در اکتبر و نوامبر مطبوع است اما کم کم رو به خنک شدن می‌رود. در طول این ماه‌ها هر روز آسمان را آفتابی نخواهید دید. بنابراین انتظار روزهای ابری همراه کمی باران را داشته باشید. از نوامبر تا فوریه نیز دمای هوا پایین‌تر‌ می‌رود؛ به طور میانگین تقریباً ۱۲ درجه. با وجود اینکه هوا آنچنان سرد نمی‌شود ولی لباس مناسب برای روز‌های بارانی با خود به همراه داشته داشته باشید.

جاذبه های گردشگری بارسلونا

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای اسپانیا قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت چشمگیر این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. کلیسای مشهور ساگرادا فامیلیا، محله گوتیک، خیابان رامبلا، میدان کاتالونیا، پارک رنگارنگ گوئل، بنای کازا میلا و کازا باتیو، تپه و قلعه مونجوئیک، صومعه پدرالبِس، بازار بینظیر بوکریا، قصر موسیقی کاتالان، بیمارستان سنت پائول، کلیسای جامع سئو، کلیسای سانتا ماریا دل مار، سازه ماهی اثر فرانک گری، بندر المپیک، کاخ و موزه ملی هنر کاتالونیا، پارک سیوتادیا، کوه تیبیدابو و پارک تفریحی آن، میدان سابق گاوبازی بارسلون، ورزشگاه نیوکمپ، دهکده پوبله اسپانیول از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.

پارک گوئل بارسلونا

خرید و شکم گردی در بارسلونا

این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی اسپانیایی محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود بارسلونا شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. زمانی که در بارسلونا هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در بارسلونا پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستند. برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به خیابان‌های پسیج د گراسیا، پورتال دل آنخِل، سانتس و پیاده‌راه پورتافریسا بروید. چه برای تماشای ویترین مغازه‌ها یا برای خرید به اینجا بیایید، به هر حال تماشای این بهشتِ عاشقان خریدهای لوکس، شما را شگفت زده خواهد کرد. مراکز خرید دیاگونال مار، ماره‌ماگنوم، آرناس، لیا، گران ویا ۲ و ال کورته اینگلس از دیگر بهترین‌ نقاط خرید در بارسلونا هستند. همچنین مرکز خرید لاروکا یا همان دهکده خرید لاروکا هم یکی از بهشت‌های معروف خرید در بارسلونا است.