بلیط هواپیما بلگراد

خرید بلیط هواپیما بلگراد

هرچقدر هم فکر کنید که بلگراد را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما بلگراد باشد. قیمت بلیطهواپیما بلگراد معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما بلگراد را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط بلگراد، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه نیکولا تسلا بلگراد

قیمت بلیط هواپیما بلگراد

قیمت بلیط هواپیما بلگراد به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره بلگراد

بلگراد، پایتخت زیبای صربستان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپایی نیز به شمار می‌رود. شاید در بدو ورود به شهر شگفت زده نشوید زیرا آن چیزهایی که در شهرهای اروپایی انتظار یافتنش را دارید در بلگراد نخواهید یافت، اما این شهر افسون خاص خود را داشته و گرما و صمیمیت آن به زودی به قلب شما نیز راه پیدا می‌کند. بلگراد در لغت یعنی «شهر سفید» و حدود ۱.۷ میلیون نفر جمعیت دارد. این شهر در محل تلاقی دو رود ساوا و دانوب قرار گرفته و تاریخی طولانی در پشت سر دارد که قدمت آن به ۴ قرن قبل میلاد مسیح باز‌می‌گردد، زمانی که قبایل سلتیک در این مکان سکونت داشتند.

قلعه بلگراد

آب و هوای بلگراد

به عقیده ما بهترین زمان سفر به بلگراد، نیمه دوم آوریل، می، جون و سپتامبر هستند، چون هوا به طور مطبوع گرم و خوشایند بوده و میانگین دما بین ۱۸ الی ۲۲ درجه خواهد بود. بلگراد اقلیمی نیمه گرمسیری دارد که در طول سال شاهد میزان متفاوتی از بارش می‌باشد. تابستان‌ها تقریباً گرم و زمستان‌ها بسیار سرد و منجمدکننده هستند. جولای اغلب گرم‌ترین ماه سال با میانگین دمای ۲۳ درجه و ژانویه با ۲ درجه سردترین ماه محسوب می‌شوند. پرباران‌ترین ماه ژوئن بوده که میانگین بارش ۱۰۰ میلی‌متر است.

جاذبه های گردشگری بلگراد

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای صربستان قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت چشم گیر این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. کلیسای سنت ساوا که بزرگ‌ترین کلیسای ارتدکسی در بالکان بوده، قلعه کالمگدان با برج‌های بلندش، منطقه میکسر هاوس، مجسمه پیروزی کالمگدان که برای بزرگداشت پیروزی صربستان علیه عثمانی و امپراتوری اتریش ساخته شده و ۱۴ متر ارتفاع دارد، خیابان اِسکادارلیا، موزه نیکولا تسلا، کلیسای جامع سنت مارک، تفرجگاه‌ آدا سیگنالیا، بازار کالنیک، میدان جمهوری، ساختمان مجلس ملی از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.

بلگراد

خرید و شکم گردی در بلگراد

بلگراد، یکی از زیبا‌ترین شهر‌های صربستان، با رستوران‌ها و غذاهای متنوع خود پذیرای گردشگران و عاشقان غذا است. این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی صربی محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود بلگراد شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. زمانی که در بلگراد هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در بلگراد پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستند. برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به خیابان نوشیچِوا، خیابان کنز میخایلووا و خیابان شاه الکساندر بروید. مراکز خرید میلنیوم، آرکید، پاشینو بردو، اوکرِتنیتسا، پیرامیدا، زیرا و ساوا سنتر از بهترین‌های بلگراد هستند.