بلیط هواپیما تفلیس

خرید بلیط هواپیما تفلیس

هرچقدر هم فکر کنید که تفلیس را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما تفلیس باشد. قیمت بلیطهواپیما تفلیس معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما تفلیس را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط تفلیس، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه تفلیس

قیمت بلیط هواپیما تفلیس

قیمت بلیط هواپیما تفلیس به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره تفلیس

شهر تفلیس، تاریخی پر فراز و نشیب داشته و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی زیادی دارد. آبگرم‌های این شهر را نباید فراموش کرد. تفلیس از زمان تأسیسش در قرن پنجم تغییراتی زیاده کرده است. این شهر در جاده‌های تجاری شامل جاده ابریشم نقش مهمی داشته و به همین علت پایتختی بی‌همتا به شمار می‌رفت. تفلیس به خاطر موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد گرجستان، نه آسیایی محسوب می‌شود نه اروپایی. این شهر ترکیبی از هر دوی آن‌ها است. تفلیس شهر تضادها نامیده می‌شود زیرا سازه‌های مدرن و معماری قدیمی به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به همین علت گردش در شهر بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود. این شهر در عمر خود مورد حملات زیادی قرار گرفته و بارها خاکستر شد و دوباره آن را از نو ساختند، اما علیرغم تمام این سختی‌ها، توانسته تبدیل به مقصد گردشگری محبوبی شود و تاریخ پرآشوب و فرهنگ غنی خود را به نمایش بگذارد. 

پارک ریکه تفلیس

آب و هوای تفلیس

تفلیس زمستان‌های خنک و تابستان‌های گرم دارد. میزان بارش کم بوده به طوری که در طول سال فقط ۷۰ روز ساکنین باران را تجربه می‌کنند. در اوایل سال میلادی بارش برف البته اتفاقی رایج است. بیشتر بارش باران هم در طول ماه‌های تابستانی دیده می‌شود. ماکسیمم درجه هوای تابستان می‌تواند به ۴۲ درجه و در زمستان به منفی ۲۴.۴ درجه برسد.

جاذبه های گردشگری تفلیس

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای گرجستان قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. قلعه قرن چهارمی ناریکالا، مجسمه کارتلیس ددا به عنوان نمادی از کشور گرجستان، کلیسای متخی ، خانه‌های مسکونی قدیمی با بالکون‌های چوبی رنگارنگ مشرف به میدان و کلیسای متخی، پل پیاده‌رو صلح، پارک ریکه، کلیسای جامع تسنیمدا سامِبا، برج ساعت افسانه‌ای ساخته‌ی رزو گابریازه، چاپخانه زیرزمینی استالین، آبگرم های سنتی گرجی، استون هنج گرجی با ستون‌های ۳۰ متری و گالری ملی از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.

کلیسای جامع تسمیندا سامبا در تفلیس

خرید و شکم گردی در تفلیس

این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی گرجستان محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود تفلیس شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. زمانی که در تفلیس هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در تفلیس اگرچه تنها تعداد معدودی از مراکز خرید با استانداردهای جهانی وجود دارند، اما باز هم منظره خرید این شهر پر جنب و جوش و هیجان‌انگیز است. بازارهای قدیمی، مغازه‌های طراحان مد بومی، صنایع دستی و برندهای لوکس یا اقتصادی در کنار هم تجربه خریدی جذاب را برای گردشگران رقم می‌زنند. مراکز خرید تفلیس مال، ایست پوینت، گالری تفلیس، تفلیس سنترال، بازار عتیقه و دست دوم و خیابان پکینی از بهترین‌ نقاط خرید در تفلیس هستند.