بلیط هواپیما توکیو

خرید بلیط هواپیما توکیو

هرچقدر هم فکر کنید که توکیو را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد؛ محلهها و خیابانها همیشه در حال نوسازی و تغییرند و دیدنیهای تازهتری ایجاد میشوند. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما توکیو باشد. قیمت بلیطهواپیما توکیو معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما توکیو را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط توکیو، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه بین المللی هاندا توکیو

قیمت بلیط هواپیما توکیو

قیمت بلیط هواپیما توکیو به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره توکیو

توکیو پایتخت ژاپن و مقر کاخ امپراتوری، دولت و پارلمان ژاپن می‌باشد. این شهر یکی از مدرن‌ترین شهرهای دنیا از نظر زیرساخت و طراحی است که ارزش دیدن و گشت و گذار را دارد. توکیو همچنین یکی از گران قیمت‌ترین شهرهای دنیا برای زندگی است و در عین حال به واسطه خط آهن و متروهای فراوان، یکی از بهترین و راحت‌ترین مقاصد برای گردشگری به شمار می‌رود. بخش فرهنگی توکیو به دلیل موزه‌ها، تئاترها، فستیوال، غذاهای محلی بین‌المللی و باشگاه‌های ورزشی از قبیل بیس‌بال، فوتبال و ورزش‌های باستانی ژاپنی از قبیل «کشتی سومو» معروف می‌باشد. این شهر همچنین به دلیل برگزاری نمایش‌های متفاوت از ژاپنی تا درام و کنسرت‌های متنوع سمفونی، پاپ و راک، در زمینه موزیک و تئاتر بسیار غنی است. با جمعیت ۱۳ میلیون نفر و حضور نماد‌های فوق‌العاده مدرن در کنار نشانه‌هایی از ژاپن باستانی، برای یک بار هم که شده باید از توکیو دیدن کنید.

خیابان های توکیو

آب و هوای توکیو

توکیو جز اقلیم مرطوب نیمه‌گرمسیری دسته بندی شده و دارای هر چهار فصل سال می‌باشد. تابستان‌ها هوا معمولاً با دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه گرم و مرطوب بوده و زمستان‌ها نیز بیشتر اوقات دما بین ۰ تا ۱۰ درجه متغیر است. البته گاهی هم ممکن است این دما در شب‌های زمستانی به زیر صفر نیز برسد. اگرچه بارش برف نیز به میزان کم رخ می‌دهد، اما در همین مواقع اندک هم توکیو را دچار طوفان برف می‌کند، به طوری که بیشتر سرویس‌های ریلی مجبور به عدم فعالیت می‌شوند. فستیوال‌های معروف شکوفه‌های گیلاس و آلو که احتمالاً زیاد عکس‌های آن را دیده‌اید، در ماه مارچ و آپریل، یعنی اوایل بهار برگزار می‌شود، وقتی اکثر پارک‌ها و ردیف درختان با فروشندگان و گردشگران حسابی شلوغ می‌شود.

جاذبه های گردشگری توکیو

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای ژاپن قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت چشم گیر این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. قصر امپراطوری ژاپن که به قرن هفده تعلق دارد، محله شلوغ خرید گینزا به عنوان قطب تجارت کشور، معبد سنسوجی با فانوس‌های کاغذی قرمز رنگ، پارک و باغ وحش اوئنو، موزه ملی توکیو، معبد بزرگ میجی و برج توکیو اسکای تری با ارتفاع 634 متر به عنوان برج مخابراتی و محل تماشای شهر از جاذبه‌های توکیو هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.
دیدنی ها و جاذبه های گردشگری ژاپن

خرید و شکم گردی در توکیو

توکیو، یکی از زیبا‌ترین شهر‌های ژاپن، با رستوران‌ها و غذاهای متنوع خود پذیرای گردشگران و عاشقان غذا است. این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی ژاپنی محسوب می‌شود. فرهنگ غذا و علم آشپزی ژاپنی‌ها به اندازه سایر زمینه‌هایشان پیشرفته و پر از جزئیات وسواس‌گونه است. از همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلا کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. در توکیو پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستند که برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به چهارراه معروف شیبویا، خیابان تاکشیتا، آئویاما کیلر دوری و اوموتساندو در هاراجوکو بروید. مراکز خرید ایسِتان، میتسوکوشی، پارکو، مارویی و ماتسویا از سایر گزینه‌های خرید هستند. مرکز خرید ماتسویا در کنار میتسوکوشی، قدیمی‌ترین مرکز خرید ژاپن محسوب می‌شوند.