بلیط هواپیما سن پترزبورگ

خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ

هرچقدر هم فکر کنید که سن پترزبورگ را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ باشد. قیمت بلیطهواپیما سن پترزبورگ معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزانترین بلیط هواپیما سن پترزبورگ را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط سن پترزبورگ، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه بین المللی سن پترزبورگ

قیمت بلیط هواپیما سن پترزبورگ

قیمت بلیط هواپیما سن پترزبورگ به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ شهری بندری رو به دریای بالتیک است. این شهر به مدت دو قرن پایتخت امپراطوری روسیه بوده و در سال ۱۷۰۳ توسط پتر کبیر بنا شد. اینجا با مکان‌هایی مانند تئاتر مارینسکی، موزه آرمیتاژ و سایر بناهای تاریخی، مرکز فرهنگی روسیه به حساب می‌آید و البته از سایت‌های تاریخی یونسکو می‌باشد. در سال ۱۹۱۴ نام این شهر به «پتروگراد» و در سال ۱۹۲۴ به «لنین‌گراد» تغییر نام داد؛ ولی در نهایت در سال ۱۹۹۱ دوباره به نام سن پترزبورگ برگشت. این مقصد جهانی و دومین شهر بزرگ روسیه، بیش از ۵ میلیون نفر جمعیت دارد.

جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ

آب و هوای سن پترزبورگ

در سن پترزبورگ، تابستان‌ها گرم و مطبوع و کمی ابری بوده و زمستان‌ها طولانی و بسیار سرد هستند. در طول سال، دمای هوا از منفی ۱۰ درجه تا ۲۲ درجه متغییر است اما هرگز به منفی ۲۲ درجه یا مثبت ۲۸ نمی‌رسد. بر اساس رای توریست‌ها بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ برای فعالیت‌هایی که نیاز به آب و هوای متعادل و گرم دارند از اواخر ژوئن تا اوایل ماه آگوست می‌باشد. فصل گرما حدود ۳.۲ ماه از آخر می تا اول سپتامبر و فصل سرما از اواخر نوامبر تا اواسط مارچ حدود ۳.۸ ماه به ادامه دارد.

جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای روسیه قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. موزه آرمیتاژ با ۳ میلیون اثر هنری، کاخ پیترهوف، دژ پیتر و پل، کلیسای جامع اسحاق مقدس، کاخ یوسوپف به عنوان ثروتمندترین مرد روسیه، تندیس اسب‌سوار پتر کبیر معروف به سوارکار برنزی، خیابان نِوسکی، کلیسای جامع کازان، گورستان تیخوین، کاخ زمستانی سلطنتی، تندیس نیکولای اول، کلیسای خون مقدس، مقبره تزارهای روسیه در کلیسای پیتر و پل و کاخ کاترین از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید.
جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ

خرید و شکم گردی در سن پترزبورگ

این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی روسی محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌ اندازه خود سن پترزبورگ شهرت دارنداز همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلاً کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. زمانی که در سن پترزبورگ هستید باید از تک‌ تک لحظات خود استفاده کنید. در سن پترزبورگ پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستندبرای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به خیابان‌ نوسکی بروید که مغازه‌های اصلی و کسب و کارهای بزرگ در این خیابان یا حوالی آن قرار دارند که با خیابان شانزلیزه پاریس قیاس می‌شود. هر چند به نظر می‌رسد اصلی‌ترین تفریحات در این خیابان خرید و صرف غذا است، اما ساختمان‌های مهم و قابل توجهی هم در مسیر وجود دارند که باید توقف کرده و نگاهی به آن‌ها بیندازید. مراکز خرید کوپیِتس الیزیویِس، اسدرس و شفهالس، تایگا، بالشوی گوستینی دوور و گالریا با ۳۰۰ فروشگاه در ۵ طبقه از دیگر بهترین‌ نقاط خرید در سن پترزبورگ هستند.