بلیط هواپیما سیدنی

خرید بلیط هواپیما سیدنی

هرچقدر هم فکر کنید که سیدنی را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد؛ محلهها و خیابانها همیشه در حال نوسازی و تغییرند و دیدنیهای تازهتری ایجاد میشوند. برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم خرید بلیط هواپیما سیدنی است. قیمت بلیطهواپیما سیدنی معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمتهای ارائه شده، بهترین یا ارزاترین بلیط هواپیما سیدنی را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط سیدنی، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

بلیط هواپیما سیدنی

درباره سیدنی

سیدنی از قدیمی‌ترین، بزرگ‌ترین و زیباترین شهرهای استرالیا است که جلوه‌های اغواکننده از پیوند خشکی و دریا را در به نمایش می‌گذارد. در اولین نگاه مناظری مانند کشتی‌های پر زرق و برق پهلو گرفته در بندرگاه چشمان شما را مجذوب می‌کند و بعد از آن، مبهوت خانه‌ی اپرا خواهید شد. امروزه بازدیدکنندگان می‌توانند تاریخ شنیدنی سیدنی را در گذرگاه‌های باریک سنگفرش شده و بناهای کهن سنگی، در موزه‌های برجسته شهر و نقش‌های رسم شده بر سنگ کشف کنند. سیدنی هنوز هم با روح پر ماجرای مهاجران آن سرزنده است. سیدنی معروف به «شهر بندری» یا «Harbour City» بوده که از مهم‌ترین شهر‌های آسیا-اقیانوسیه محسوب می‌شود. از زمانی که المپیک تابستانی ۲۰۰۰ در این شهر برگزار شد، نه تنها نوسازی و بازسازی شهر رونق بیشتری گرفت، بلکه توجه جهان را نیز به شدت به خود جلب کرد.

جاذبه های گردشگری سیدنی استرالیا

آب و هوای سیدنی

سیدنی در هر زمانی از سال برای مسافران مناسب است. این شهر بالای بیش از ۳۰۰ روز در سال آسمانی آفتابی و نیمه ابری دارد. تابستان‌ها بهترین زمان برای لذت بردن از سواحل سیدنی و تجربه لایف استایل و فعالیت‌های فضای باز است. دمای هوا معمولاً در این فصل به ۲۶ درجه و در بالاترین حالت به ۴۰ درجه نیز می‌تواند برسد. سیدنی در پاییز نیز همچنان هوایی گرم اما با شب‌های نیمه خنک را تجربه می‌کند. این فصل بهترین زمان برای بازدید از جاذبه‌های تاریخی، باغ‌وحش‌ها و قایق‌سواری در بندرها بدون وجود جمعیت بالا است. زمستان‌های سیدنی خنک اما نه سرد، محسوب می‌شود. ماکسیمم دما ۱۷ درجه خواهد بود و سیستم فشار پایین به دلیل مجاورت با ساحل، باعث ریزش باران برای دو تا سه در طول زمستان می‌شود. اگر به ساحل، گرما و پارک‌های آبی علاقه‌ای ندارید، با یک دست لباس نسبتاً گرن نی‌توانید از گردش در زمستان سیدنی لذت ببرید. بهار این شهر هم تقریباً آفتابی و خشک محسوب می‌شود که فضا را برای بسیاری تفریحات و فعالیت‌ها فراهم می‌سازد.

جاذبه های گردشگری سیدنی استرالیا

جاذبه های گردشگری سیدنی

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهم‌ترین شهرهای استرالیا قدم گذاشته و در بین جاذبه‌های دیدنی و شگفت‌انگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت چشم گیر این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهت‌یابی راحت در آن، همگی به شما کمک می‌کنند که بتوانید بهترین جاذبه‌های آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. خانه اپرای سیدنی از میراث‌های جهانی یونسکو، پل بندری سیدنی، منطقه راکس، اسکله مدور که توسط کارگران تبعیدی در خلیج این شهر ساخته شد، بندر دارلینگ، ساختمان رومی شکل ملکه ویکتوریا، برج سیدنی با ۳۰۹ متر ارتفاع، سواحل شنی تمیز مثل ساحل منلی و ساحل بوندای، باغ وحش تارونگا که از بهترین باغ‌وحش‌های استرالیا است، کلیسای سنت ماری، هاید پارک که نامش را از هاید پارک لندن گرفته و لونا پارک با سردر دلقک خندانش از جاذبه‌های این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آن‌ها غافل شوید. همچنین پارک المپیک سیدنی، مجتمع تفریحی و ورزشی بزرگی است که در غرب شهر سیدنی واقع شده و کارهای بسیاری از فعالیت‌های ورزشی گرفته تا شرکت در کنسرت‌های بزرگ، برای انجام دادن در آن وجود دارد.

جاذبه های گردشگری سیدنی استرالیا

خرید و شکم گردی در سیدنی

سیدنی، یکی از زیبا‌ترین شهر‌های استرالیا، با رستوران‌ها و غذاهای متنوع خود پذیرای گردشگران و عاشقان غذا است. این شهر میزبان یکی از غنی‌ترین و متنوع‌ترین غذاها و آشپزی استرالیا محسوب می‌شود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی به‌اندازه خود سیدنی شهرت دارند. از همین رو رستوران‌هایی با غذاهای ملی و بین‌المللی در این شهر اصلا کم نیستند و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. در سیدنی پیشنهادهای خرید بی‌انتهایی روبروی شما هستند که برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد می‌کنیم به خیابان خریدآکسفورد و خیابان الیزابت بروید. مراکز خرید وست فیلد، برادوی، بازار پدی و راکس از سایر گزینه‌های خرید هستند.

غذاهای استرالیایی