بلیط هواپیما مونیخ

خرید بلیط هواپیما مونیخ

هرچقدر هم فکر کنید که مونیخ را خوب میشناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد؛ محلهها و خیابانها همیشه در حال نوسازی و تغییرند و دیدنیهای تازهتری ایجاد میشوند. برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما مونیخ باشد. قیمت بلیطهواپیما مونیخ معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیطتان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار میتوانید به سادگی در زمان خود صرفهجویی کرده و با مقایسه قیمت‌ های ارائه شده، بهترین و ارزاترین بلیط هواپیما مونیخ را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط مونیخ، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیطها برای شما نمایش داده شود. پس از آن میتوانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

بلیط هواپیما مونیخ

درباره مونیخ

مونیخ، پایتخت ایالت بایرن و سومین شهر بزرگ آلمان است که بر روی رودخانه «ایزار» در حاشیه رشته کوههای آلپ بایرن قرار دارد. نقطه کانونی و تاریخی مرکز شهر مونیخ، میدان بزرگ مارین پلاتز است، جایی که تالارهای قدیمی و جدید شهر را پیدا میکنید. مونیخ که یکی از محبوبترین شهرهای توریستی آلمان میباشد، به واسطهی دارا بودن کلیساهای متعدد و زیبا معروف است. در محدود شهری مونیخ، بیش از ۱.۵ میلیون نفر زندگی میکنند. این شهر یکی از مراکز اصلی بینالمللی اقتصادی، مهندسی، تحقیقات و پزشکی به واسطه حضور دانشگاههای تحقیقاتی، کمپانیهای چند ملیتی و موزههای معتبر علم و تکنولوژی به شمار میرود. به واسطه این امکانات و پیشرفت فراوان، مونیخ یکی از ۱۰ برتر شهر جهان از نظر کیفیت زندگی شناخته میشود

آب و هوای مونیخ

 مونیخ اقلیمی قارهای دارد که به دلیل نزدیکی به کوههای آلپ به شدت تحت تأثیر قرار میگیرد. ارتفاع شهر از سطح دریا و مجاورت با خطه شمالی رشتهکوه آلپ به معنی بالا بودن میزان ریزش برف و باران است. بنابراین انتظار رگبارهای ناگهانی و شدید را داشته باشید. سردترین ماه سال ژانویه بوده که میانگین دمای هوا به منفی ۲ درجه میرسد. تابستانها در شهر مونیخ با میانگین حداکثر ۲۳ درجه، گرم و مطبوع است. تنها ویژگی غیرعادی مونیخ، میتوان به وزش باد گرم از کوهستان آلپ اشاره کرد که دمای هوا به مدت چند ساعت، حتی در زمستان هم بیشتر میشود.

جاذبه های گردشگری مونیخ

جاذبه های گردشگری مونیخ

شاید شما هم دوست داشته باشید که در یکی از مهمترین شهرهای آلمان قدم گذاشته و در بین جاذبههای دیدنی و شگفتانگیزش خود را به افسون خاص آن بسپارید. وسعت این شهر، سیستم حمل و نقل شهری و جهتیابی راحت در آن، همگی به شما کمک میکنند که بتوانید بهترین جاذبههای آن را در مدت زمانی که در اختیار دارید ببینید. کرسی سلطنتی مونیخ، کلیسای فرائون کیرشه با رد پای عجیب آن معروف به رد پای شیطان، میدان مارین پلاتز به عنوان نقطه مرکزی شهر، باغ انگلیسی، کلیسای سنت پیتر با معماری گوتیک، تئاتر کوویه، باغ وحش هلابرون، ورزشگاه آلیانز آرنا با ۷۵۰۰ صندلی، موزه بینظیر ‌BMW، پارک المپیک، کاخ نیمفنبورگ به عنوان اقامتگاه تابستانی خاندان باواریا و صد البته قلعه نویشوانشتاین که همانند یک قلعه افسانهای است، گوشهای از جاذبههای این شهر هستند که به هیچ وجه نباید از دیدن آنها غافل شوید.

خرید و شکم گردی در مونیخ

مونیخ، یکی از زیباترین شهرهای آلمان، با رستورانها و غذاهای متنوع خود پذیرای گردشگران و عاشقان غذا استاین شهر میزبان یکی از غنیترین و متنوعترین غذاها و آشپزی آلمان محسوب میشود. غذاهای این شهر از سنتی و مدرن گرفته تا آشنا و غیرمعمول همگی بهاندازه خود مونیخ شهرت دارند. از همین رو رستورانهایی با غذاهای ملی و بینالمللی در این شهر اصلا کم نیستند و با عطر و بویی فوقالعاده بازدیدکنندگان را به خود جذب میکننددر مونیخ پیشنهادهای خرید بیانتهایی روبروی شما هستند که برای آن که بدانید برای کالای مورد نظر به کدام منطقه سر بزنید پیشنهاد میکنیم به خیابان تیتینر، خیابان کائوفینگر، خیابان زندلینگر بروید. بازار خواروبار ویکتوالین و خیابان ماکسیمیلیان از سایر گزینههای خرید هستند.

خیابان های مونیخ