تور انفرادی چیست

تور انفرادی چیست؟ تور انفرادی (FIT: Free Independent Traveler) شامل سفرهایی‌ است که شما مقاصدتان را انتخاب می‌کنید. در تمام این سفرها مانند تور انفرادی اروپا، انتخاب وسیله نقلیه و نوع سفر (هوایی، زمینی، ریلی یا جاده‌ای) و انتخاب محل اقامت در اختیار خود شما خواهد بود.

تور انفرادی چیست چه تفاوتی با تورهای گروهی دارد؟

تورهای گروهی، سفر‌هایی با مقاصد مشخص هستند که از قبل برنامه‌ریزی شده‌‌اند و در زمانی خاص اجرا می‌شوند. در تورهای گروهی شما، تمام اعضای شرکت کننده با پروازی مشخص و در هتلی که از قبل به مسافران اعلام شده اقامت دارند و در گشت‌های از پیش تعیین شده شرکت خواهند کرد. علاوه‌بر اینکه در تورهای گروهی امکان ترک تور برای همسفران میسر نیست. اما تورهای انفرادی به پکیجی از سفر شامل اقامت، ویزا و پرواز اطلاق می‌شود که مسافر با سلیقه شخصی و هزینه‌ی مناسب، می‌تواند از این خدمات بهره‌مند شوند. همچنین در تورهای انفرادی مسافران می‌توانند از خدمات دیگری که شرکت ایوار در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد از جمله بیمه مسافرتی، سی آی پی، ترانسفر شهری و اجاره ماشین (با راننده و بدون راننده) استفاده کنند.

تورهای انفرادی ایوار

افتخار داریم که به استحضار برسانیم، در راستای ارائه خدمات حرفه ای به متقاضیان سفر، واحد تورها و خدمات انفرادی و مشاوره رایگان سفر (FIT) آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات به شما همسفران گرامی دارد. اگر در فکر سفر در تاریخ مورد نظر خود به مقصدی به انتخاب و سلیقه خودتان هستید، تور های انفرادی (FIT: Free Independent Traveler) این امکان را فراهم خواهد نمود تا برنامه ریزی مسیر سفر با دقت و ظرافتی منحصر به فرد و بنا بر سلیقه شخصی شما انجام پذیرد.

همکاران ما در بخش تورهای انفرادی، همواره جهت ارائه مشاوره حرفه ای به منظور برنامه ریزی هر چه بهتر سفر شما در کنارتان خواهند بود. در تورهای انفرادی ایوار، این امکان فراهم خواهد بود در هر فصلی به هر مقصدی سفر نموده و با آرامش خاطر مضاعف از جاذبه های مورد نظر خود لذت ببرید.

واحد تورهای انفرادی، امکان دریافت خدمات ذیل را برای شما فراهم خواهد کرد:

• خدمات ویزای شنگن در قالب تورهای توریستی

• رزرو بلیت هواپیما از هر مبدا به هر مقصدی در سراسر دنیا

• رزرو بلیت قطار در سراسر اروپا

• رزرو هتل در سراسر دنیا

ویزای توریستی کانادا

• ویزای بلند مدت توریستی انگلستان (2 ساله، 5 ساله و 10 ساله)

• تورهای شرکت در نمایشگاه های بین المللی در اقصی نقاط دنیا، شامل ویزا، هتل، پرواز و ورودیه نمایشگاهها

• اجاره خودرو (با و یا بدون راننده) با امکان تحویل در هر شهر و عودت در شهری دیگر

•. صدور گواهینامه بین‌المللی رانندگی

• صدور بیمه نامه مسافرتی کوتاه و بلند مدت برای سفر در سراسر دنیا

•. خدمات سی آی پی | رزرو جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی (CIP)

• ترانسفرهای فرودگاهی

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش تورهای انفرادی با شماره 02191009100 داخلی 370 تماس حاصل فرمائید.

مزایای تورهای انفرادی چیست؟

هزینه: با توجه به نداشتن هزینه‌های مازاد، شما مقدار زیادی از هزینه را صرفه‌جویی خواهید کرد.

مقصد دلخواه: شما می‌توانید مقاصدتان را به دلخواه خود انتخاب کنید و کشور‌ها و شهر‌های مورد علاقه‌تان را در یک سفر بگنجاند.

محل اقامت: با توجه به سلیقه و بودجه خود، می‌توانید محل اقامت خود را از میان طیف وسیعی از هتل‌ها با قیمت و کیفیت‌های متنوع انتخاب کنید.

مشورت و برنامه‌ریزی: در سفر‌های انفرادی، کارشناسان سفر ایوار از لحظه تصمیم‌گیری تا پایان سفر در کنار شما هستند، بنابراین نگران برنامه‌ریزی نباشید.

زمان سفر: شما در هر زمان از سال که بخواهید، می‌توانید برنامه‌ریزی سفر خود را انجام دهید.

وسایل نقیله: می‌توانید سفر‌ خود را با هر وسیله‌ نقلیه‌ای که دوست دارد (کشتی کروز، قطار و خودرو و هواپیما) انجام دهید و یا ترکیبی از آن‌ها را تجربه کنید.

استفاده بهینه از زمان: وقت شما در سفر فقط به شما تعلق دارد، پس‌ می‌توانید در هر قسمت از سفر که لذت می‌بردی، وقت بیشتری را سپری کنید و یا سریع‌تر به سراغ جاذبه‌ی بعدی بروید.

آیا در تور انفرادی اروپا می‌توانیم فقط از خدمات ویزا استفاده کنیم؟

متاسفانه خیر. برای استفاده از خدمات ویزا حتما باید از پکیج کامل تورهای انفرادی که شامل پرواز و هتل هست نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید که خدمات ویزا در تورهای انفرادی اروپا از سفارت‌های فرانسه، ایتالیا، اسپانیا اتریش و مجارستان انجام می‌پذیرد.