قوانین ثبت دیدگاه در تورهای سایت ایوار

ما عاشق شنیدن تجربه‌های شما در سفر و قدردان کمک‌هایی که به سایت ما می‌کنید هستیم! همچنین می‌خواهیم از امن و قابل اطمینان بودن «ایوار» برای مسافران دیگر اطمینان حاصل کنیم. برای آن که به ما در این راستا کمک کنید و نظراتتان در اسرع وقت در سایت منتشر شود، لطفاً به موارد زیر دقت کنید:

در کمتر از یک دقیقه دیدگاه خود را ثبت کنید

قواعد کلی دیدگاه‌ها

برای تأیید و ثبت دیدگاه شما بر روی صفحات تور، لازم است حتماً مسافر تور ایوار باشید و همچنین باید کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نمایید. دریافت کد ملی برای تایید صحت حضور شما در تور مربوطه توسط تیم ایوار است؛ با این روش شما در کوتاه‌ترین زمان و بدون نیاز به ثبت نام در سایت، می‌توانید دیدگاه خود را ثبت کنید. هیچ کدام از اطلاعات شخصی شما نظیر کد ملی، ایمیل، شماره موبایل و ... انتشار داده نخواهند شد، اما برای اطمینان بخشی به کاربران جهت حقیقی بودن دیدگاه؛ نام، نام خانوادگی و تاریخ سفر شما منتشر خواهد شد. در راستای حفظ حریم شخصی، می‌توانید انتخاب کنید که نام خانوادگی شما بر روی سایت نشان داده نشود. همچنین ایوار این اجازه را خواهد داشت تا برای نمایش بهتر و بهینه نام و نام‌خانوادگی شما، پسوند فامیلی یا پیشوند اسم را منتشر نکند. این حق برای وبسایت ایوار محفوظ است که در هر زمان نظری را حذف کرده یا پاسخ‌ها را مدیریت کند. همچنین متن دیدگاه به باید به زبان فارسی نوشته شود.

سازگاری با خانواده

برای آنکه محیطی امن و سازگار با خانواده داشته باشیم، نظراتی که دارای ناسزا یا کلمه‌های تند باشند منتشر نخواهند شد. همچنین نظراتی که از روی تنفر، تهدید، تبعیض زبانی یا حاوی توهین‌های شخصی باشند نیز رد می‌شوند. به علاوه تنها نظراتی که توسط مسافران ۱۳ سال یا بالاتر ثبت شده باشند، منتشر خواهند شد.

مرتبط با مسافران

سعی کنید نظرات مرتبط و مفید برای مسافران را ثبت کنید و در ذهن داشتن باشید که آن‌ها نظرات شما را می‌خوانند تا بفهمند چه چیزی انتظارشان را می‌کشد. به همین علت زبان شخصی توهین‌آمیز، کمپین‌های ناشایست یا هر نظر شخصی درباره سیاست، قومیت، مذهب و سایر مسائل گسترده‌تر اجتماعی را از نظرتان حذف کنید. اگر درباره اصلاح سیاست‌های ایوار سؤال یا نظری دارید، می‌توانید از طریق قسمت «انتقادات و پیشنهادات» با ما در ارتباط باشید. همچنین به یاد داشته باشید که هر مسافر می‌تواند تنها یک نظر ثبت کند.

بی‌طرفی

نظرات به ویژه وقتی که بی‌طرف باشند بیشترین کمک را به دیگران می‌کنند. ما فقط نظرات کسانی را منتشر خواهیم کرد که در آن سفر خاص حاضر بوده باشند. اگر حس می‌کنید نظری جعلی است یا با قوانین سایت همخوانی ندارد می‌توانید آن را از قسمت «گزارش» نظرات که در پایین هر نظر قرار دارد گزارش کنید.

دست اول و مفید

مسافران می‌خواهند تجربیات خود شما را بشنود. این به معنی عدم تمایل ما برای اطلاعات دست دوم، شایعه‌ها یا نقل قول از دیگر منابع در نظرات است. لطفاً تنها نظراتی بر پایه تجربیات شخصی خود را ثبت کنید و به اندازه کافی از جزئیات تجربه‌تان در نظر بگنجانید تا سایر مسافران بتوانند از کمک‌های شما استفاده کنند.

تازگی

بهترین نظرات آن‌هایی هستند که بلافاصله بعد از سفر نوشته شوند، گذشت زیاد زمان، باعث فراموشی نکات دقیق و موشکافانه خواهد شد، همچنین توجه داشته باشید که محدودیتی برای تعداد نظرات و یا تعداد ثبتشان وجود ندارد.

اصل بودن

بهترین و دقیق‌ترین نظرتان را به ما بدهید تا مطمئن باشیم به خود شما تعلق دارد! نظرات شما باید دارای محتوای اصل بوده و هیچ محتوای نقل شده از سایر منابع را در خود نداشته باشد. هر محتوای نظر شما که از سایر وب‌سایت‌ها، نظر دهندگان، ایمیل‌ها یا محتواهای چاپی کپی‌برداری شده باشد حذف خواهد شد.

بدون تبلیغ

نظرات به طوری طراحی شده‌اند که حاوی پیشنهاد و کمک برای مسافران بعدی باشند و نباید یک سرویس یا کسب و کار را تبلیغ کنند. لطفاً در نظرات خود تبلیغ یا محتوای تجاری از هیچ نوعی نداشته باشید. نظراتی که در ازای سود شخصی مانند هدیه، خدمات یا پول ثبت می‌شوند، حذف خواهند شد. به ما این اجازه را بدهید که نظراتی که دارای لینک وب‌سایت‌های دیگر هستند را منتشر نکنیم.

احترام به اطلاعات خصوصی

ما به حریم خصوصی شما احترام می‌گذاریم. از شما می‌خواهیم که به ما تمام تجربیات خود را انتقال دهید اما لطفاً اطلاعات خصوصی یا انحصاری را برای خودتان حفظ کنید. هر نظری که شامل اطلاعات مالی خصوصی شامل شماره کارت اعتباری، شماره‌های جایزه وفاداری یا هر اطلاعات مالی دیگر باشد نیز منتشر نخواهد شد. این اطلاعات ممکن است به خود نظردهنده یا دیگران تعلق داشته باشد.