هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار + کلیپ

تیم ایوار
 • تیم ایوار
 • 1395/12/26
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

در پنجشنبه‌ای که گذشت، هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار در هتل استقلال تهران برگزار شد و یک روز خاطره‌انگیز برای همراهان ایوار رقم خورد.

تور اروپا

گردهمایی‌های ایوار که غالباً در روز‌های پایانی اسفند برگزار می‌شود، تلاشی برای تقدیر از همسفرانی است که ایوار را برای سفر‌های داخلی و خارجی خود انتخاب می‌کنند؛ در کنار این مهم اما، معرفی محصولات و خدمات جدید، توصیه‌های مرتبط با سفر‌، آشنایی همسفران با یکدیگر و با تورلیدر‌های سفر خود، اهدای جوایز به همسفران و همکارانی که در راستای اعتلای نام ایوار تلاش کرده‌اند از دیگر اهداف گردهمایی‌های ایوار است. پنجشنبه 19 اسفند‌ماه، هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار در سالن دریای نور هتل استقلال تهران برگزار شد و بیش از هزار نفر در این جشن ایوار را همراهی کردند.

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

میهمانان پس از مشایعت تیم خوش‌آمدگویی ایوار به سر میز‌های خود راهنمایی می‌شدند. هر میز مخصوص یکی از سفر‌های نوروزی بود و مسافران قبل از سفر، با همسفران و تورلیدر‌های خود آشنا می‌شدند و درباره سفر‌ خود به گفتگو می‌نشستند. 

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

حدود ساعت 18 با تلاوتی آیاتی چند از قران مجید و پخش سرود ملی کشور عزیزمان، رسماً برنامه‌ی هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار آغاز شد. با پخش کلیپی جالب از نقاط مختلف جهان، همسفران هوس سفر‌های بیشتر را در سر می‌پروراندند. با اتمام کلیپ، آقای «علی ضیاء» مجری برنامه به روی صحنه آمدند و بعد از سلام و احوال‌پرسی، از میهمانان خواستند تا مدیر عامل و پدر معنوی شرکت ایوار، جناب تیمسار یوسف زمانی را تشویق کنند؛ شخصی که صادقانه تمام تلاش خود برای ارائه خدمات هرچه بهتر به‌کار بسته‌اند. در همین لحظه کلیپی از تیمسار یوسف زمانی که روی صحبتشان با همسفران ایوار بود نیز پخش شد و بعد از پایان، همچنان صدای تشویق‌های همسفران و همکاران ایوار در سالن طنین‌انداز بود. بعد از این بخش از کانتر‌های آژانس‌های همکار که در فروش‌ تور‌های نوروزی ایوار بیشترین همکاری را داشته‌اند، تقدیر شد. 

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

آقای ضیاء در ادامه به خدماتی که شرکت ایوار ارائه می‌دهد از جمله بیمه مسافرتی، پرواز، هتل، تور، خدمات ریلی اروپا و ... اشاره‌ کردند. در ادامه دیگر فضای سالن از سکوت در‌آمده بود و همسفران با لیدر‌های خود درباره سفر نوروزی خود گفتگو می‌کردند. پس از اتمام پرسش‌و‌پاسخ، سرکار خانم ژاله ابراهیمی، یکی از لیدر‌های توانمند ایوار چند دقیقه‌ای برای همسفران از سفر و فراز و نشیب‌های آن صحبت‌ کردند و با آرزوی زندگی سرشار از سفر، حرف‌های خود را خاتمه دادند.

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

حالا دیگر نوبت لذت‌بخش‌ترین قسمت برنامه بود، قسمت قرعه‌کشی و اهدای جوایز! به قید قرعه، به نه نفر از همسفران ایوار که در سالن حضور داشتند «گشت دیزنی‌لند پاریس» و به یک نفر «تور ۵ شب آتن» اهدا شد. در ادامه، شرکت «ترکیش» که همکاری صمیمانه‌ای با شرکت ایوار دارد و در این گردهمایی نیز حضور داشت، به سه نفر از همسفران ایوار به قید قرعه، پرواز استانبول هدیه داد.

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

در انتهای برنامه اما هدیه‌ی ویژه‌ای برای تمامی همسفران ایوار در نظر گرفته شده بود. اجرای زنده‌ی «گروه پالت» شاید مهم‌ترین سورپرایز امشب ایوار برای همسفرانش بود. این گروه دوست‌داشتنی 6 قطعه از موزیک‌های خود را برای همسفران اجرا کردند تا شبی خاطره‌انگیز برای ایواری‌ها رقم بخورد. بعد اجرای گروه پالت، شام در محیطی دوستانه و صمیمی صرف شد و بعد از گرفتن عکس‌های یادگاری، دوستان کم‌کم از هم جدا شدند تا برای سفر‌های نوروزی خود آماده شوند.

هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار


کلیپ هجدهمین گردهمایی همسفران ایوار

تیم ایوار تیم ایوار
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}