تیگره دلتا، مقصدی سرسبز در نزدیکی بوئنوس آیرس

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/1/31
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

شهر کوچک تیگره در آرژانتین، یکی از مراکز گردشگری محبوب در میان اهالی شهر بوئنوس آیرس و گردشگران بین‌المللی بوده و یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای فرار از گرمای تابستان این منطقه به حساب می‌آید.

تور اروپا

با توجه به اینکه تابستان‌های بوئنوس آیرس بسیار گرم است، زمانی که زندگی در این هوا طاقت فرسا می‌شود اهالی شهر به بیرون شهر سرازیر شده تا اندکی استراحت کنند. یکی از مقاصد برتر این سفرهای یک روزه تیگره دلتا، مجموعه‌ای از آب‌های آرام و جزیره‌ها خواهد بود. دسترسی به دلتا از قلب بوئنوس آیرس بسیار آسان بوده و این آبراه‌های سر سبز، یکی از بهترین روش‌های فرار از گرمای شهر هستند. تیگره یا «تیگْره» (Tigre) به زبان اسپانیایی، شهرکی در شمال استان بوئنوس آیرس آرژانتین است. این شهر کوچک در دلتای «پارانا» (Paraná) قرار داشته و به راحتی با اتوبوس و قطار قابل دسترس خواهد بود. تیگره در جزیره‌ای محصور شده با چندین جریان آب کوچک و رودخانه واقع شده و در سال ۱۸۲۰ تأسیس گردید. نام آن به معنی ببر یا جگوار است که در گذشته در این منطقه زیاد شکار می‌شدند.

تایگر دلتا در آرژانتین

دیدنی‌ های تیگره دلتا

اگر زمان رسیدنتان به تیگره مصادف با شنبه‌ای آفتابی و عالی بود، انتظار رویارویی با جمعیت زیادی از اهالی شهر و گردشگران بین‌المللی را داشته باشید. اگر با اتوبوس یا قطار به اینجا می‌آیید در نهایت خود را در محوطه فشرده کنار آب، پر از قایق‌های چوبی تفریحی می‌یابید. هر چند ممکن است این شلوغی برایتان طاقت فرسا باشد، اما این قطب گردشگری یک مرکز راهنمای گردشگری نیز دارد که کارمندانش مشتاقانه به شما کمک خواهند کرد تا نقشه تهیه کرده و با فعالیت‌ها و دیدنی‌های منطقه آشنا شوید.

تایگر دلتا در آرژانتین

کارهایی که می‌ توان در تیگره دلتا کرد

یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های حوالی دلتا، موزه هنری تیگره در خود شهرک و یک بازار روباز سرگرم کننده است، در این بازار هر چیزی پیدا می‌کنید. یک شهر بازی کوچک نیز در اینجا وجود دارد، اما قطعاً قبل از این جاذبه‌ها اول باید خود دلتا و رودخانه را دید! دو راه برای کاوش در دلتا وجود دارد. می‌توانید بلیط قایق تفریحی خریده و در آب‌های آرام پر پیچ و خم گردش کنید. در این قایق سواری جذاب، جزیره‌های منطقه، علفزارها و خانه‌های تابستانی زیبای آرژانتینی را خواهید دید.

تایگر دلتا در آرژانتین

یک راه ارزان‌تر برای کاوش آب‌ها و محیط اطراف، استفاده از تاکسی‌های آبی است. در این شیوه شما از همان مسیرها عبور کرده و همان مناظر را خواهید دید اما تنها فرق آن با مورد قبل، عدم حضور یک راهنما برای توضیحات بیشتر است. این راه برای کسانی که به دنبال سفری اقتصادی هستند مناسب خواهد بود. اگر می‌خواهید بیشتر از یک روز در این مکان بمانید می‌توانید به یکی از آبگرم‌های منطقه یا کلوب‌ها نیز برای اقامتگاه سر بزنید.

تایگر دلتا در آرژانتین

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}