مرکز خرید یورک ویل در تورنتو

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/4/11
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

مرکز خرید یورک ویل واقع در محله‌ای به همین نام در مرکز شهر تورنتو، برخی از بهترین برندهای مد و سبک زندگی را به همراه یک فود کورت عالی و باشگاه سلامتی فوق‌العاده کنار هم گرد آورده تا مشتریان خود را بیش از پیش راضی کند.

تور اروپا

مرکز خرید معروف «هیزلتون لینز» (Hazelton Lanes) از ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۶ دوباره تحت برند «یورک ویل ویلج» (Yorkville Villlage) خود را بازسازی کرد. این مرکز خرید به تازگی کاملاً توسعه یافته و یک تجربه جدید از خرید، غذا خوری و سبک زندگی را به مشتریان خود هدیه می‌کند. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های مهم این توسعه مجدد، در اختیار گرفتن شماره‌های ۱۳۶ و ۱۳۸ خیابان یورک ویل بود که تبدیل به ورودی‌های زیبایی شدند.

جهت مشاهده تورهای کانادا آژانس مسافرتی ایوار روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.eavar.com/tour/category/canada/

مرکز خرید یورک ویل تورنتو

این مرکز خرید که به عنوان یکی از مراکز خرید لوکس شناخته می‌شود، برخی از فروشگاه‌ها و برندهای معتبر و شناخته شده را جذب کرده است. البته مسئولین اینجا هرگز ادعایی برای تمرکز بر لوکس بودن نداشته‌اند. در گذشته نیز برندهای بسیار مطرحی در این مرکز خرید بزرگ حضور داشتند اما در دوران رکود اقتصاد و افت شهرت آن، یک به یک مغازه‌های خود را تعطیل کردند. امروزه برندهایی چون «ایو سن لوران»، «گیونچی»، «گوچی» و بسیاری برندهای شناخته شده‌ جهانی دیگر را می‌توانید در یورک ویل پیدا کنید. طی فرآیند توسعه، یک باشگاه به نام «ایکوئیناکس» (Equinox) به مجموعه اضافه شد که درهای خود را در فوریه همان سال ۲۰۱۶ به روی مردم گشود. این باشگاه در ابتدا در طبقه همکف بود اما پس از آن به طبقه سوم انتقال یافته و حدود ۱۸۵۸ متر مربع فضای سابق اداری را اشغال می‌کند. این باشگاه ورزشی با شیشه‌هایی بزرگ رو به خیابان، جایی دلچسب برای تمرینات ورزشی و سلامتی خواهد بود. علاوه بر این یک سر در ورودی جدید شیشه‌ای هم به مرکز اضافه کردند.

مرکز خرید یورک ویل تورنتو

آن دسته افرادی که از ورودی جدید خیابان یورک ویل وارد این مرکز خرید می‌شوند، در واقع وارد انتهای جنوبی مجموعه شده‌اند. در قسمت ورودی یک کافه وجود دارد و پس از آن با سالنی متشکل از فروشگاه‌ها و با سقفی شیشه‌ای روبه‌رو می‌شوید. این سالن در زمانی که نور خورشید به داخل آن می‌تابد فضایی گرم، پر نور و وسوسه‌انگیز را برای خرید مشتریان فراهم می‌کند. کف پوش مرمری با انعکاس نورها این زیبایی را دو چندان می‌کند.

مرکز خرید یورک ویل تورنتو

اگر به دنبال جاذبه‌های گردشگری دیگری در نزدیکی این مرکز خرید بزرگ و جذاب بودید، موزه «گاردینر» (Gardiner) با نمایشگاه‌هایی از آثار سرامیکی، موزه سلطنتی اونتاریو با گستره وسیعی از اقلام به نمایش درآمده از فرهنگ و طبیعت، موزه کفش «باتا» (Bata) با نمایشگاه‌هایی از کفش و مجموعه‌ای درباره تاریخ کفش، «کازالوما» (Casa Loma) قلعه‌ای با باغ‌های چهار فصل و موزه شهری «اسپادینا» (Spadina) درباره زندگی روزمره مردم شهر از جاذبه‌های فرهنگی تاریخی بوده و علاوه بر این موارد می‌توانید از سینما و تئاترهای این حوالی نیز استفاده کنید.

کازالوما تورنتو

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
2,390
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,990

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}