جریان روح زندگی در اسکله مدور سیدنی

الهام غایب
 • الهام غایب
 • 1396/5/9
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

«اسکله مدور»، قلب حمل و نقل سیدنی را زادگاه این شهر دانسته که در کنار آب‌های «خلیج سیدنی» واقع شده و محل زندگی اولین ساکنان خاک استرالیا بوده است.

تور اروپا

سفر به استرالیا با تورهای آژانس مسافرتی ایوار

در زیر نگاه خانه اپرا باشکوه و «پل بندرگاه» سیدنی، قطب حمل و نقل سیدنی با زیبایی وصف ناپذیری قرار گرفته است. هنگام گشتن در این شهر پر جنب و جوش و بهشت گردشگران احتمالاً از مسیر‌های منتهی به اسکله مدور عبور خواهید کرد. این اسکله که مابین دو نقطه‌ی بسیار شناخته‌شده‌ی شهر یعنی خانه اپرا و پل بندرگاه سیدنی قرار گرفته حتی برای گردشگرانی که برای اولین بار به سیدنی قدم می‌گذارند به راحتی قابل دسترسی است.

اسکله مدور که در دهانه خلیج سیدنی واقع شده، اولین مکان استقرار «ناوگان یکم» شامل ۱۱ کشتی بوده است که در سال ۱۷۸۷ از انگلستان عازم استرالیا شده بودند. حتی امروز هم این اسکله ظاهر دریایی خود را حفظ کرده و بهترین مکان برای سوار شدن بر کشتی‌های گردشگری و رفتن به نقاط دیدنی مختلف است. موقعیت مکانی این اسکله آن را به نقطه‌ای فوق‌العاده برای لذت بردن از مناظر خانه اپرا و پل بندرگاه سیدنی تبدیل کرده است و به دلیل رفت و آمد گردشگران و مردم عادی، اسکله سرشار از روح زندگی و جنب و جوش است.

اسکله مدور سیدنی

در این اسکله یک ایستگاه راه‌آهن بسیار شلوغ و یک ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تنوع وسایل حمل و نقل و موقعیت مکانی مرکزی و جذاب اسکله مدور به این معنا است که برای گشتن در شهر و رفتن به مکان‌های زیبا انتخاب‌های کافی و متنوع پیش روی شما قرار دارد. شهروندان سیدنی بسیار مهمان‌نواز هستند بنابراین اگر گم شدید یا به هر دلیلی جایی گیر کردید همیشه صورتی خندان آماده‌ی کمک به شما خواهد بود. این مکان فوق‌العاده چیزی بیشتر از یک قطب حمل و نقل است. نمایش دیدنی اتش‌بازی و جشن سال نو که در اسکله مدور انجام می‌شود، جمعیت زیادی را به سوی خود جلب می‌کند. این اسکله درست در کنار ساختمان مرمت‌ شده‌ی «موزه هنر معاصر» (MCA) قرار دارد که موقعیتی فوق‌العاده برای علاقمندان به فرهنگ به ارمغان آورده و ورود به این موزه هم رایگان است.

اسکله مدور سیدنی

دوست‌داران معماری می‌توانند از ساختمان «خانه گمرک» که در اسکله مدور واقع شده است دیدن کنند. این سازه‌ی تحسین برانگیز یکی میراث‌های سیدنی به شمار رفته و میزبان نمایشگاه‌های جالب متعدد و همچنین یک کتابخانه‌ی بزرگ است. خانه گمرک دارای یک آتریوم (میان‌تالار) یزرگ و زیبا و راه‌پله‌ی مارپیچی و همچنین تزئینات داخلی معاصر است. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این بنا، نمونه‌ای غول آسا از شهر است که در محفظه‌ای شیشه‌ای در طبقه‌ی همکف ساختمان نمایش داده می‌شود.

اسکله مدور به دلیل مجاورت با بندرگاه بهترین مکان برای سوار شدن بر قایق برای گشت‌های عاشقانه، صرف شام همراه با غروب آفتاب در قایق یا تور سرگرم‌کننده در بندرگاه برای تمام اعضای خانواده محسوب می‌شود.

اسکله مدور سیدنی

الهام غایب الهام غایب
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}