بهترین رستوران‌ های زوریخ برای عاشقان غذا

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1396/5/14
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر قرار است به زوریخ سفر کنید و سر زدن به رستوران ها یکی از علاقه مندی های شما به شمار می رود، پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا برخی از بهترین رستوران های این شهر را در سفر به سوئیس به شما معرفی کنیم.

تور اروپا

شهر زوریخ در بالای دریاچه‌ای به همین نام در کشور سوئیس قرار داشته و مقصدی مناسب چهار فصل است. غذاهایی که در رستوران‌های این شهر پیدا می‌کنید، با بهره‌گیری از کمال بهترین غذاهای سوئیسی و ترکیبی از تأثیرات مدرن، خود را بهبود بخشیده‌اند. اگر به دنبال فوندوی سنتی بودید یا می‌خواستید غذای دریایی تازه در کنار دریاچه را تجربه کنید، زوریخ مقصدی عالی برای شما محسوب می‌شود. در ادامه به معرفی ۱۰ رستوران برتر این شهر می‌پردازیم.

فهرست بهترین رستوران‌ های زوریخ

۱. رستوران لِیَل

رستوران «لِیَل» (les Halles) کارخانه‌ای تغییر کاربری یافته است که امروزه یکی از سر زنده‌ترین مقاصد بین رستوران‌های جدید زوریخ محسوب می‌شود. غذای مخصوص اینجا صدف و سیب زمینی سرخ کرده بوده که امتحان کردن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این رستوران غذا به صورت سلف سرویس ارائه شده و محیطی ساده و آرام انتظار شما را می‌کشد. در برخی شب‌های مشخص موسیقی زنده نیز اجرا می‌شود. دکور داخل این مکان ترکیبی از اثاثیه‌های مختلف بوده و دوچرخه‌هایی نیز از سقف آویزان هستند. در بین رستوران‌های گران قیمت زوریخ، لیل قیمت‌های مناسب‌تری داشته و جمعیت جوان‌تری در آن جمع می‌شوند.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۲. کرونِن هال

«کرونن هال» (Kronenhalle) یک انستیتوی خوراک شناسی قدیمی در زوریخ است که بر روی غذاهای منطقه‌ای تمرکز دارد. حتی نویسنده محبوب سوئیسی، «دورنمات» (Dürrenmatt) نیز به این مکان سر زده بود. در کرونن هال می‌توانید تابلوهای اصل پیکاسو و میرو را بر روی دیوارها تماشا کنید. قبل از رسیدن به رستوران می‌توانید از یک نوشیدنی گوارا لذت ببرید. این مکان به عنوان یکی از دیدنی‌های مربوط به آشپزی شهر بسیار معروف شده و مدت‌های زیادی است که به عنوان مقصدی برای بهترین کیفیت غذاهای سوئیسی شناخته می‌شود.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۳. ایتالیا

«ایتالیا» یک رستوران ایتالیایی واقعی بوده که غذاهای سنتی و اصیل ارائه می‌کند. منوی رستوران کوتاه است و بر روی غذاهای ویژه و مخصوص تمرکز دارد. هیچ پیتزایی در منو پیدا نمی‌کنید اما به جای آن غذاهای خانگی بی‌نظیری در اینجا طبخ می‌شوند که به هیچ عنوان نمی‌توان آن‌ها را از دست داد. در این رستوران بهترین گوشت‌ها و پنیرهای ایتالیایی را خواهید یافت. ایتالیا توجه ویژه‌ای به توسعه غذاهای محلی و ساده داشته و می‌توانید در آن پاستاهای سنتی با مواد تازه و فصلی را سفارش دهید. اگر عاشق غذاهای اصیل ایتالیایی هستید از سر زدن به این رستوران پشیمان نمی‌شوید.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۴. فولکس هاوس

این رستوران در بین افرادی که به دنبال یک تجربه منحصر به فرد غذایی هستند محبوب است. «فولکس هاوس» (Volkshaus) نه تنها به خاطر غذاهای سنتی سوئیسی‌اش شهرت دارد که میزبان برخی از کنسرت‌ها و نمایشگاه‌ها نیز می‌شود. خدمات رسانی در اینجا به سبک قدیمی و بسیار حرفه‌ای در فضایی با کلاس و خصوصی صورت می‌گیرد. هر چند این رستوران را در زمره رستوران‌های معمولی سوئیس به شمار می‌آورند اما این انستیتوی صد ساله از اینکه تبدیل به یک تله برای گردشگران شود پرهیز کرده است. حتماً حواستان به رویدادهای متعددی که در اینجا برگزار می‌شود باشد تا تجربه بهترین غذاهای سوئیسی خود را در کنار آن‌ها تکمیل کنید.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۵. ایروکوا

این رستوران مدرن، انواع برگر، «کوئسادیاس» (quesadillas) و برانچ‌های لذیذ آخر هفته‌ای را در محیطی آرام به مهمانان خود ارائه می‌کند. دیوارهای چوبی روشن، زمین سفید و طراحی داخلی قدیمی رستوران فضایی شبیه به خانه‌های روستایی را در ذهن تداعی می‌کند. در رستوران «ایروکوا» (Iroqouis) قیمت‌هایی مناسب، طعم‌هایی بی‌نظیر و حال و هوایی شاد و سر زنده انتظار شما را می‌کشد.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۶. فیشرز فریتس

رستوران «فیشرز فریتس» (Fischer’s Fritz) درست کنار دریاچه خیره کننده زوریخ واقع شده است. برخی از ماهی‌هایی که در غذاها استفاده می‌شود مستقیماً از خود اینجا تأمین می‌شوند. می‌توانید در این رستوران انتظار غذاهای دریایی تازه و خوشمز‌ه‌ای را داشته باشید. ترکیب فرانسوی و شمال آلمانی طراحی اینجا نه تنها به افسون باورنکردنی آن می‌افزاید که با مفهوم آن نیز کاملاً در هماهنگی به سر می‌برد. می‌توانید برای صرف یک نوشیدنی در عصرهای گرم تابستان یا تماشای منظره‌ای بی‌بدیل از دریاچه به اینجا بیایید.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۷. مزون مَنِس

اینجا یک رستوران منحصر به فرد و مدرن است که هم ناهارهای ساده و خودمانی و هم شام‌های عالی و با کیفیت ارائه می‌کند. رستوران «مزون منس» (Maison Manesse) در شب‌ها، غذاهای شش یا هفت قسمتی تجربی داشته و شعارشان «باز به روی همه چیز» است. بازتاب این شعار به خوبی در منو به چشم می‌خورد. این مقصد را به علاقه‌مندان غذاهای هیجان انگیز و غیر متعارف با حال و هوای چند ملیتی پیشنهاد می‌کنیم. این رستوران خلاق به تازگی اولین ستاره میشلن خود را دریافت کرده است.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۸. راکلت اشتوب

این رستوران همانطور که از اسمش به نظر می‌رسد، برخی از بهترین فوندوها و راکلت‌های شهر را طبخ می‌کند. رستوران «راکلت اشتوب» (Raclette Stube) در تمام سال باز بوده و برخی اعتقاد دارند که بهترین پنیرهای شهر را ارائه می‌کند. برای کسی که اولین بار است به سوئیس سر می‌زند، امتحان کردن پنیرهای آب شده با نان ترد یکی از واجبات محسوب می‌شود. غذاهای رستوران ساده ولی به طرزی باورنکردنی خوشمزه هستند. اگر به دنبال مقصدی آرام برای شب هستید روی اینجا حساب کنید.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۹. بِبِک

رستوران «ببک» (Bebek) غذاهای مدیترانه‌ای خود را در محیطی شیک و مد روز ارائه می‌کند. تأثیرات آشپزی یونانی تا لبنانی و مراکشی را می‌توانید در غذاها ببینید. طراحی داخلی تأکیداتی شرقی را منعکس کرده اما حال و هوایی ساده و صمیمی دارد. نوشیدنی‌ها از گیاهان معطر، شربت‌های خانگی و میوه‌های تازه فصل تهیه شده و اشتها آور مناسبی برای غذاهای ارگانیک و خوش عطر رستوران هستند. سرویس دهی، خوب و دوستانه صورت گرفته و ترکیبی بی‌همتا از محیط سوئیسی و غذاهای مدیترانه‌ای را می‌توانید تجربه کنید.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

۱۰. گارتن هوف

رستوران «گارتن هوف» (Gartenhof) با فضایی آرام و عالی و منویی که به صورت هفتگی عوض می‌شود، بهترین غذاهای سوئیسی و فرانسوی را به شما پیشنهاد نموده و احساس قدیمی بودن فضا به راحتی و خودمانی بودن آن کمک شایان توجهی می‌کند. محوطه باغ جلوی اینجا برای صرف نوشیدنی در روزهای خنک عالی است. این رستوران را به خاطر غذاهای گوشتی ملایم با سس‌های خوشمزه‌اش می‌شناسند که تأکیدی بر روی محصولات فصل دارد. این مقصد را برای غذاهای کوچک و فوری یا یک شام سبک و ارزان پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین رستوران‌ های زوریخ

پرسش‌های متداول

بهترین رستوران‌ های زوریخ کدام است؟
میتوان از بهترین رستوران‌ های زوریخ به رستوران لِیَل، کرونِن هال، ایتالیا، فولکس هاوس، ایروکوا و... اشاره کرد.
فیشرز فریتس کجاست؟
رستوران «فیشرز فریتس» (Fischer’s Fritz) درست کنار دریاچه خیره کننده زوریخ واقع شده است. برخی از ماهی‌هایی که در غذاها استفاده می‌شود مستقیماً از خود اینجا تأمین می‌شوند.
صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور زوریخ و لوگانو

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور پاریس

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور مادرید و بارسلونا

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}