تفریحات هیجان انگیز و ماجراجویانه در باغ وحش ملبورن

نیلوفر عباسیان
 • نیلوفر عباسیان
 • 1396/11/15
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر به تازگی به باغ وحش نرفته‌اید، در سفر به ملبورن حتماً سری به باغ وحش اعجاب‌انگیز آن که یکی از جاهای دیدنی ملبورن است بزنید و از بین شگفتی‌های متنوع، این چهار مورد را از دست ندهید.

تور اروپا

قبل از سفر به استرالیا باید بدانید، هر چقدر هم که با باغ وحش ملبورن آشنا شده باشید، باید بدانید هیچ دو نفری به طور یکسان بازدید از آن را تجربه نخواهند کرد. یقیناً شما به سراغ جانوران مورد علاقه‌تان مانند شیرهای آرام، میمون‌های پر جست و خیز و خانواده‌ی فیل‌های خوش قلب خواهید رفت؛ اما به غیر از جست و جو کردن موجودات بزرگ و کوچک، کارکنان باغ وحش ملبورن به طور مرتب برنامه‌های جدیدی را تدارک می‌بینند تا تجربیات بازدیدکنندگان را افزایش دهند. ماجراجویی خود در این باغ وحش در استرالیا را با این چهار مورد آغاز کنید.

۱. پشت صحنه با ببرها

در پشت درخت‌ها چه چیزی می‌بینید؟ تلألؤ نارنجی رنگ؟ زبان قرمز رنگ؟ مشاهده‌ی ببرهای سوماترایی در محوطه‌ی آن‌ها یکی از تجربیات نفس‌گیر و فراواقع باغ وحش ملبورن است. امروزه شما می‌توانید به کمک مراقبان باغ وحش به این گونه‌ی جانوری که به طور بحرانی در معرض خطر قرار گرفته، نزدیک شوید. در این تجربه یاد می‌گیرید که چطور مراقبان از آن‌ها نگهداری می‌کنند، می‌توانید به نمایشگاه ویژه‌ی آن‌ بروید که ببر در محیطی مجزا به طور ایمن قرار دارد و در فعالیت‌های سودمند شرکت کنید. سپس می‌بینید که چطور ببر از حرکات و رایحه‌ای که شما برای او باقی گذاشته‌اید لذت می‌برد. بهترین بخش این است که مشارکت شما به فعالیت‌های باغ وحش در زمینه‌ٔی مبارزه با انقراض این حیوان زیبا کمک می‌کند.
باغ وحش ملبورن

۲. نزدیک شدن به میرکت ها

خانواده‌ی بزرگ دم عصایی‌ها یا «میرکت‌های» باغ وحش ملبورن یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌ها چه برای کودکان و چه بزرگسالان هستند. در این‌جا شما می‌توانید با کمک مراقبان باغ وحش به این موجودات کوچک چست و چابک نزدیک‌تر شوید؛ در مورد این حیوانات سرگرم کننده بیشتر بیاموزید و دوربین‌تان را برای گرفتن سلفی با یک میرکت آماده کنید. همچنین می‌توانید به دیدن حیوانات دیگری مانند کانگوروها، زرافه‌ها و لاک‌پشت‌های عظیم‌الجثه از نزدیک بروید. باغ وحش ملبورن

۳. بوسه ای از فک خزپوش استرالیایی

بازدید از باغ وحش ملبورن بدون دیدن فک خزپوش استرالیایی کامل نخواهد شد. این فک‌های بازیگوش زندگی شادی را در باغ وحش می‌گذرانند. مهارت‌های آبی خود را به بازدیدکنندگانی که از محوطه‌ی زیر آب به تماشای آن‌ها نشسته‌اند، نشان می‌دهند و سپس خود را غرق لذت آفتاب می‌کنند. خوشبختانه تعداد این فک‌ها در کناره‌های جنوب شرقی استرالیا در حال افزایش است، اما بازدید شما به باغ وحش ملبورن کمک می‌کند تا از این موجودات خاص در مقابل خطراتی مانند گرفتار شدن در دام یا زباله‌های پلاستیکی در آبراهه‌ها بیشتر محافظت کند.

باغ وحش ملبورن

۴. شب در باغ وحش ملبورن

گذارندن یک شب در باغ وحش ملبورن در اقامتگاه «غرش و خرناس» (Roar 'n' Snore) تجربه‌ی جدیدی است. در «نمایشگاه تاریخی فیل‌ها» که بازسازی و تبدیل به مکانی مناسب برای کمپینگ شده، می‌توانید بمانید. همراه با شنیدن صدای حیوانات شام خود را میل کنید و به داستان‌ها و ماجراهای میزبان کمپ گوش دهید. صبح فردا برای شما با صدای پرندگان و گیبون‌ها آغاز می‌شود و با گردش مجدد در باغ وحش و دیداری دیگر با حیوانات به پایان می‌رسد. این برنامه در شرایط آب و هوایی مختلف برگزار می‌شود، اما ممکن است باغ وحش در آب و هوای بسیار نامناسب تصمیم به لغو آن بگیرد یا اگر دیر اقدام کنید، جا برای رزرو وجود نداشته باشد.

باغ وحش ملبورن

نیلوفر عباسیان نیلوفر عباسیان
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}