کشورهای خیره کننده که در دنیا کمترین میزان بازدید را دارند

صبا صفری
 • صبا صفری
 • 1397/6/6
 • 0 دیدگاه
{{selectedRate}}

اگر واقعاً از دیدن بیلیون‌ها گردشگر در تعطیلات خود خسته شده‌اید، ترسی نداشته باشید زیرا سازمان گردشگری جهانی سازمان ملل فهرستی از کشورهای با کمترین میزان بازدیدکننده را منتشر کرده که برخی از آن‌ها بسیار خیره‌کننده هم هستند. برای آشنایی بیشتر با این مقاصد جدید با ما همراه شوید.

تور اروپا

گزارش جذاب سازمان گردشگری جهانی، جزئیات قابل توجهی دارد که کشورهای با کمترین میزان بازدیدکننده در سال را معرفی کرده است. این موقعیت می‌تواند برای مسافرانی که دنبال نقاط جدیدی برای ماجراجویی بدون استرس برخورد با حجم بالای گردشگران هستند ایده‌آل باشد. برای جلوگیری از چنین موقعیت‌هایی در ادامه ۱۰ کشور بدون توریست ولی خیره‌کننده را به شما معرفی می‌کنیم تا سفری متفاوت و آسوده خاطر داشته باشید.

لیختنشتاین - اروپا

«لیختنشتاین» (Liechtenstein) تنها ۶۹ هزار بازدیدکننده در سال داشته و به خاطر تپه‌های زیبا، دهکده‌های قرون وسطایی، مناظر آلپی و مسیرهای بسیار بسیار پنهانش جزو مقاصد گردشگری جذاب ما به حساب می‌آید. این کشور کوچک اما شگفت‌انگیز می‌تواند شبیه به قصه‌های پریان باشد و تجربه خوبی برایتان بسازد.

لیختنشتاین

مولدوا - اروپا

مولدوا با تنها ۱۲۱ هزار بازدیدکننده در سال به خاطر زیبایی روستایی افسونگرش ارزشمند بوده و نماینده تمام عیار یک زندگی خالص رهبانی است. مولدوا بدون شک یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای فرار از جمعیت بوده و اگر بخواهید در سکوتش غرق شوید شما را با آغوش باز می‌پذیرد.مولدوا

سن مارینو - اروپا

«سن مارینو» (San Marino) میزبان ۶۰ هزار بازدیدکننده در سال می‌شود. این کشور یکی از ۱۹۶ ایالت پادشاهی دنیا بوده و در این فهرست جایگاه پنجمین ایالت کوچک را به خود اختصاص می‌دهد. شاید سن مارینو اندازه وسیعی نداشته باشد اما می‌تواند به بهترین نحو کنجکاوی شمارا تحریک کرده و مناظری شگفت‌انگیز از قلعه‌های بالای تپه و صحنه‌هایی رمزآلود را در آن تماشا کنید.سن مارینو

بوتان - آسیا

«بوتان» (Bhutan) در سال ۱۵۵ هزار بازدیدکننده دارد. این کشور برای بسیاری از آن‌ها یک سفر زیارتی محسوب شده و به هیچ عنوان کشوری معمولی نیست. در واقع تندراهای آن و مناظر شگفت انگیزش در کنار معابد بی‌شمار، تجربه‌ای تکرار نشدنی و خارق‌العاده برایتان می‌سازند. پیشنهاد می‌کنیم بدون هیچ درنگی بلیطتان را برای بازدید از این کشور رزرو کنید.

بوتان در آسیا

بنگلادش - آسیا

بنگلادش با ۱۲۵ هزار بازدیدکننده در سال کشوری با فرهنگ‌های مسحورکننده محسوب می‌شود. این کشور رودخانه‌هایی پیچ در پیچ و شهرهایی رنگارنگ دارد. برخی این سرزمین را سبزترین جواهر آسیا می‌نامند و رد پای نویسندگان، کاوشگران و مسافران پیشگامی را هم می‌توان در آن دنبال کرد. مطمئن باشید که زیبایی آن قلب شما را هم تسخیر می‌کند.

بنگلادش

تیمور لسته - آسیا

«تیمور لسته» (Timor-Leste) با ۶۶ هزار بازدیدکننده در سال، از مناظری صخره‌ای و زیبا با سواحلی بکر و جذاب تشکیل شده که با مردمان صمیمی و خونگرمش می‌تواند تجربه متفاوت و شیرینی برایتان بسازد. قطعاً به خاطر میزان پایین گردشگر در اینجا عکس‌هایتان تا مدت‌ها در اینستاگرام خواهد درخشید! چه دلیل دیگری برای تهیه بلیط لازم دارید؟

تیمور لسته

برونی - آسیا

«برونی» (Brunei) هم با ۲۱۹ هزار گردشگر جزو مقاصد آسیایی این فهرست بوده و جدای از زیبایی خیره کننده‌اش، چیزهای زیادی برای پیشنهاد به شما دارد. از مسجد‌های سرزنده و پر تزئین گرفته تا جنگل‌های بارانی بکر و مه‌آلود و برخی از بهترین نمونه‌های معماری اسلامی دنیا را می‌توانید در اینجا پیدا کنید.
برونی

کیریباتی - اقیانوسیه

«کیریبانی» (Kiribati) با تنها ۴۰۰۰ گردشگر در سال، برای عاشقان طبیعت یک مقصد بکر و شگفت‌انگیز است. چه دنبال ماهیگیری و موج‌سواری باشد یا شیرجه در آب‌های زلال دریا، این کشور اقیانوسیه‌ای خیره‌کننده چیزهای جذابی برای پیشنهاد دارد. صخره‌ها و جزیره‌های کوچک وحشی می‌توانند شما را به هیجان بیاورند.

کیریباتی

توالو - اقیانوسیه

«توالو» (Tuvalu) هم با ۲۰۰۰ بازدیدکننده از کشورهای اقیانوسیه است و جشنی از زیبایی‌ها بوده و با آب‌های فیروزه‌ای و پوشش سبزی که دور این جزیره را گرفته‌اند هرگز از یادتان نخواهد رفت. حتی نمی‌توانید به راحتی از آن دل بکنید. توصیه می‌کنیم تعریف‌های شخصی خود را از بهشت فراموش کرده و با سفر به اینجا توصیف‌های جدیدی را جایگزین آن کنید.

توالو

مونسرات - کارائیب

«مونتسرات» (Montserrat) در سال ۹۰۰۰ بازدیدکننده  دارد. این جزیره زیبا محل استودیوی ضبط موسیقی یکی از تولیدکنندگان گروه بیتلز یعنی «سر جرج مارتین» (Sir George Martin) بوده و یک آتشفشان بسیار فعال و هیجانات زیادی برای عاشقان آدرنالین بالا را هم به بازدیدکنندگانش پیشنهاد می‌کند.

مونسرات

صبا صفری صبا صفری
{{selectedRate}}
زوریخ، لوگانو

تور سوئیس (زوریخ و لوگانو)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,690
پاریس

تور فرانسه (پاریس)

 • 8 روز
 • هتل 5 و 4 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,890
مادرید، بارسلونا

تور اسپانیا (مادرید و بارسلونا)

 • 8 روز
 • هتل 4 و 5 ستاره
 • ترکیش
قیمت از
49,900,000
1,790

بنر تورهای تابستان

{{totalCount}} دیدگاه

{{nameError}}
{{emailError}}
{{commentViewData.commentLength - commentMessage.length}} کاراکتر باقی مانده
{{commentMessageError}}
{{responseMessage.text}}