رزرو هتل

رزرو هتل خارجی

شرکت خدمات مسافرتی اسراء پرواز (ایوار) با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه‌ی رزرو هتل خارجی، رزرو هتل داخلی و با امکان رزرو آنلاین هتل، بهترین انتخاب را برای مسافران به ارمغان می‌آورد؛ هم‌چنین بسیاری از آژانس‌های گردشگری در سراسر ایران با توجه به سابقه‌ی درخشان اسراء پرواز (ایوار)، امکانات اقامتی مسافران خود را به این شرکت می‌سپارند. شما می‌توانید تمام فعالیت‌های خود اعم از بررسی کیفیت هتل، امکانات هتل، قیمت هتل، موقعیت هتل و مقایسه‌ی هتل‌ها را به شرکت اسراء پرواز (ایوار) بسپارید و با خیالی آسوده راهی سفر شوید. مسئولین رزرو هتل شرکت اسراء پرواز با اشراف کامل به هتل‌های مختلف و با اتکاء دسترسی خود به بیش از ۳۵۰.۰۰۰ هتل در اقصی نقاط جهان، بهترین پیشنهاد را از لحاظ قیمت و خدمات هتل به شما داده و مناسب‌ترین رزرو هتل خارجی را برایتان به ارمغان می‌آورد. 

امکان رزرو آنلاین هتل با پرداخت ریالی نیز هم‌اکنون بر روی سایت شرکت ایوار امکان‌پذیر است و شما می‌توانید بهترین قیمت هتل‌ های خارجی را مشاهده و یک خرید آسان را تجربه نمایید؛ هم‌چنین امکان دریافت فوری واچر بلافاصله پس از تکمیل فرایند خرید در دو حالت رزرو آنلاین و تماس امکان‌پذیر است؛ فرایند رزرو هتل در هر دو حالت بدون اتلاف وقت و صرف هزینه اضافی انجام خواهد شد و شما می‌توانید در عرض چند دقیقه، به صورت قطعی هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

از آپارتمان‌های مدرن و مهمانسراهای سنتی تا هتل‌های لوکس و مشهور را می‌توانید با کمک اسراء پرواز (ایوار) به راحتی رزرو کنید. شما می‌توانید مقصد و نوع هتل مورد نظر خود را با کارشناسان رزرو شرکت ایوار در میان بگذارید تا تمام گزینه‌هایی که می‌توانید برای یک سفر در هر زمان و مکانی داشته باشید را به شما ارائه دهند تا با مقایسه‌ی آنها، بهترین انتخاب را انجام دهید.

رزرو هتل داخلی

برای رزرو هتل های داخلی از جمله: رزرو هتل کیش، رزرو هتل مشهد و ... می‌توانید با قسمت ایرانگردی شرکت اسراء پرواز (ایوار) تماس گرفته و شهر مورد نظر خود را مشخص فرمایید؛ کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تمامی انتخاب‌هایی را که می‌توانید برای یک مقصد داشته باشید را به شما می‌دهند. قیمت و خدمات از اصلی‌ترین دسته‌بندی‌های کارشناسان هتل داخلی شرکت ایوار خواهد بود که به شما اجازه می‌دهد با هر سلیقه و بودجه‌ای، یک سفر به یاد ماندنی را تجربه کنید.