از
99,900,000 تومان +
4,990 دلار
رزرو تور

نگاه کلی تور استرالیا


مقاصد:

ملبورن 2 شب
سیدنی 4 شب
گلدکست 5 شب

خدمات تور استرالیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و پروازهای داخلی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزا استرالیا
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور استرالیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت ملبورن و گشت شهری ملبورن

امروز به ملبورن می‌رسیم و پس از رسیدن به هتل و تحویل اتاق‌ها، این فرصت را خواهیم داشت تا به همراه راهنما در گشتی کوتاه با دیدنی‌های اطراف هتل آشنا شویم.

روز دوم: گشت شهری ملبورن و بازدید از کلبه کاپیتان کوک

اولین روز اقامتمان در ملبورن را باگشتی شهری و با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از دیدنی هایی مانند ساختمان پارلمان، کلیسای سن پاتریک، بازار ملکه ویکتوریا، مقبره یادبود و بندر ملبورن آغاز می‌کنیم. همچنین به دیدار کلبه کاپیتان کوک رفته و در پایان گشت می‌توانیم با اتوبوس به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز سوم: پرواز به سمت سیدنی

روز ترک ملبورن و عزیمت به سیدنی فرا رسید. صبح امروز پس از تحویل دادن اتاق‌‌ها، هتل را به مقصد فرودگاه ملبورن ترک می‌کنیم. پس از فرود آمدن پرواز و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. استراحتی کوتاه در اتاق‌های‌مان خواهیم داشت و با هماهنگی راهنما به گشت و گذار در این شهر می‌پردازیم.

روز چهارم: گشت شهری و بازدید از برج چشم سیدنی

امروز در گشتی تمام روز، از صبح  به دیدار مهم‌ترین جاذبه‌های سیدنی می‌رویم. در این گشت با همراهی راهنمای محلی از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهراز جمله برج سیدنی دیدن کرده و بر فراز آن از نمای خیره کننده شهر لذت می‌بریم، همچنین این فرصت را داریم که زمانی را در سینمای چهار بعدی سپری نماییم. در گشت امروز دقایقی را نیز به منظور گرفتن عکس یادگاری در کنار ساختمان اپرا، شاخص‌ترین سازه معماری و نماد کشور استرالیا، سپری خواهیم کرد و زمانی هم سوار بر قایق از زیبایی‌های چشم نواز این شهر، لذت خواهیم برد.

روز پنجم: گشت شهری و بازدید از بلو ماونتین

امروز را نیز با یک گشت تمام روز در اطراف سیدنی آغاز می‌کنیم. در گشت امروز به بلو ماونتین از مناطق کوهستانی غرب سیدنی می‌رویم. پارک ملی بلو ماونتین یکی از پربازدید‌ترین پارک‌های ملی استرالیا بوده و گردشگران و طبیعت‌گردان بی‌شماری همه ساله از این منطقه دیدار می‌کنند. در گشت امروز این فرصت را نیز در اختیار داریم که از دل طبیعت بی‌نظیر و بکر این ناحیه گذشته تا علاوه بر کسب تجربه‌ای مهیج، از نزدیک با حیات وحش استرالیا و جانداران گوناگون آن نیز آشنا شویم.

روز ششم: روز آزاد و گشت اختیاری سیدنی

امروز وقت آزاد داریم تا به دیدن اماکنی برویم که در روزهای گذشته فرصت بازدید از آنها را نداشتیم. محله راکس، اسکله مدور، بندرگاه دارلینگ، آکواریوم سیدنی، پارک المپیک، باغ وحش تارونگا، لونا پارک یا ساحل منلی می‌تواند انتخاب‌های ما باشد. همچنین می‌توانیم سری به مراکز خرید سیدنی بزنیم.

روز هفتم: پرواز به سمت گلدکست

امروز، با سیدنی دوست داشتنی نیز خداحافظی کرده و به سمت آخرین مقصد سفر، یعنی گلدکست رهسپار می‌شویم. پس از دریافت بار، به سمت هتل حرکت می‌کنیم، استراحتی کوتاه در اتاق‌های‌مان خواهیم داشت سپس اولین بعد از ظهر ورودمان به این شهر ساحلی را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با آن خواهیم گذراند.

روز هشتم: گشت بریزبین و بازدید از پارک کوالاها

امروز با همراهی راهنمای محلی گشتی تمام روز برای دیدار از بریزبین، مرکز و پر جمعیت‌ترین شهر ایالت کوئینزلند خواهیم داشت. بریزبین نیز مانند گلدکست شهری ساحلی است که یکی از محبوب‌ترین مناطق برای موج سواران و دوستداران طبیعت به شمار میرود. در این روزهمچنین از پارک کوالاهای شهر بریزبین بازدید کرده و از نزدیک با این موجودات دوست داشتنی آشنا خواهیم شد.

روز نهم: گشت گلدکست و بازدید از کوه تمبورین

صبح امروز در گلدکست را با گشتی تمام روز از صبح به همراه راهنمای محلی در مناطق کوهستانی و پارک‌های حفاظت شده تمبورین در اطراف گلدکست آغاز می‌کنیم. لازم به ذکر است که برای این گشت همراه داشتن کفش مناسب پیاده روی پیشنهاد می‌شود.

روز دهم: روز آزاد و گشت اختیاری گلدکست

امروز وقت آزاد داریم تا از سواحل زیبا و رویایی گلدکست لذت برده و علاوه بر شرکت در فعالیت های شاد و متنوع، دقایقی را روی شن های داغ ساحل دراز کشیده و در آرامش به صدای مسحور کننده امواج اقیانوس گوش دهیم. همچنین می‌توانیم در گشتی اختیاری، راهی پارک برادران وارنر شویم و پا در جهان فیلم‌ها و انیمیشن‌ها بگذاریم.

روز یازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری گلدکست

امروز نیز می‌توانیم از وقت آزادمان برای خرید یا گشت در شهر استفاده کنیم و یا با استفاده از برنامه پیشنهادی راهنما از جاذبه‌هایی که هنوز موفق به دیدارشان نشده‌ایم، بازدید کنیم. بعنوان مثال می توان همراه با دیگر همسفران خود، به پارک تفریحی دریم ورلد برویم که با بیش از 40 جاذبه‌ی تفریحی متفاوت، بزرگ ترین پارک تفریحی استرالیا محسوب می‌شود و از آخرین ساعات حضور در استرالیا، اوقاتی خوش به یادگار بگذاریم. همچنین به مناسبت شب آخر سفر، شام را میهمان ایوار خواهیم بود.

روز دوازدهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز هتل را به سمت فرودگاه ترک میکنیم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. از استرالیا به سمت تهران رهسپار می‌شویم. پس از عبور از  بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

41 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور استرالیا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • جمعه
 • ۱۴۰۳/۶/۹
تاریخ پایان:
 • چهارشنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۲۱
13 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 99,900,000 تومان + 4,990 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 99,900,000 تومان + 6,690 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 95,900,000 تومان + 3,690 دلار
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 95,900,000 تومان + 2,490 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 190 دلار
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
99,900,000 تومان + 4,990 دلار
99,900,000 تومان + 6,690 دلار
95,900,000 تومان + 3,690 دلار
95,900,000 تومان + 2,490 دلار
190 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور استرالیا

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می‌باشد.

2) 3 قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه، ارائه کپی از کارت ملی و اصل کارت نظام وظیفه (در صورت انجام خدمت سربازی و یا معافیت از آن)

4) اصل گردش حساب بانکی 6 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن دلار استرالیا باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 150 میلیون تومان باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی و بازگشت به کار، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، آخرین فیش حقوقی

د) بازنشسته‌ها: آخیرین حکم بازنشستگی/ آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی و بازگشت به کار، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی،سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، آخرین فیش حقوق

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آنها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی و فرم فارسی مربوط به استرالیا به صورت کامل و دقیق

* برای افراد بالای 75 سال معرفی نامه ای از سفارت برای معاینات پزشکی توسط پزشک سفارت ارائه خواهد شد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.