از
49,900,000 تومان +
2,990 دلار
رزرو تور

نگاه کلی تور آفریقای جنوبی


مقاصد:

ژوهانسبورگ 2 شب
سان سیتی 2 شب
پارک ملی پیلانسبرگ 2 شب
کیپ تاون 4 شب

خدمات تور آفریقای جنوبی

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزای آفریقای جنوبی
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور آفریقای جنوبی

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت ژوهانسبورگ

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما جهت انجام هماهنگی های لازم در فرودگاه امام خمینی خواهد بود تا پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به این شهر لذت ببریم.

روز دوم: گشت شهری در ژوهانسبورگ

امروز پس از صرف صبحانه، به منظور شرکت در اولین گشتِ سفرمان از هتل خارج می شویم. در گشت امروزمان سری به مجموعه گلدریف سیتی زده تا علاوه بر شرکت در برنامه ای آموزنده که ما را با تاریخچه جستجو و اکتشاف طلا در این منطقه آشنا می کند، زمانی را نیز به استفاده از امکانات تفریحی آن اختصاص دهیم تا خاطره ای شاد از ژوهانسبورگ در ذهن ما نقش ببندد. لازم به ذکر است که بچه های زیر ۱۰ سال و افراد دارای مشکلات قلبی ، تنفسی و مبتلایان به صرع اجازه ورود به معدن را ندارند. در پایان گشت به هتل محل اقامتمان باز خواهیم گشت.

روز سوم: حرکت به سمت سان سیتی

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها، ژوهانسبورگ را به سمت محل اقامتمان در ریزورت تفریحی سان سیتی ترک می نماییم اما در میانه راه توفقی خواهیم داشت تا از دهکده زیبای لسدی بازدید نمائیم. پس از آن به سان سیتی خواهیم رفت.

روز چهارم: روز آزاد در ریزورت سان سیتی

امروز، می توانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و از جاذبه های طبیعی چشم نواز و امکانات رفاهی، تفریحی ریزورت سان سیتی لذت ببریم. لطفا توجه داشته باشید که استفاده از پارک آبی واقع در سان سیتی برای شما مسافرین عزیز رایگان می‌باشد اما سایر امکانات تفریحی مجموعه سان سیتی باید در روز ورود به ریزورت سان سیتی و با هماهنگی راهنمای تور رزرو گردند. لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما (آپشنال)، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز پنجم: حرکت به سمت پارک جنگلی پیلانسبرگ

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها با اتوبوس پارک جنگلی، به سمت هتل محل اقامتمان در پیلانسبرگ حرکت خواهیم کرد. در ادامه‌ی‌ روز و پس از ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق ها، به گشت 3 ساعته سافاری پارک جنگلی خواهیم رفت تا در تجربه ای منحصر به فرد، از نزدیک با حیات وحش متنوع و بی همتای آفریقا آشنا شویم. به منظور هر چه بیشتر لذت بردن از این گشت، حتما کلاه مناسب، عینک آفتابی، دوربین دوچشمی و سایر لوازم ضروری که راهنمای تور توصیه می کند را همراه داشته باشید. از آنجا که لازم است برای دومین گشت «سافاری» فردا صبح بسیار زود از هتل خارج شویم، پیشنهاد می کنیم که امشب حتما زمان کافی را برای استراحت خود در نظر بگیرید. همچنین وعده شام در هتل را میهمان ایوار هستیم.

روز ششم: سافاری پارک جنگلی پیلانسبرگ

امروز ساعت 05:00 بامداد و پیش از دمیدن آفتاب، برای ثبت خاطره انگیزترین لحظات سفر خود به قاره آفریقا، از خواب برخاسته و به اجرای دومین گشت «سافاری» خود می پردازیم. فراموش نکنید که در این گشت شما در حال بازدید از طبیعت بکر هستید که از هیچ برنامه ریزی انسانی پیروی نمی کند! بنابراین تعداد و تنوع گونه هایی که در طول گشت خواهید دید تا حدی زیادی به شرایط فصلی، آب و هوا، زمان و البته کمی هم بخت و اقبال مساعد بستگی دارد. پس از پایان این گشت مفرح به محل اقامت خود برگشته و صبحانه میل می کنیم. در ادامه روز وقت آزاد این فرصت را به ما می‌دهد که از امکانات هتل محل اقامت استفاده نماییم. همچنین وعده‌های ناهار و شام را در هتل میهمان ایوار هستیم.

روز هفتم: پرواز به سمت کیپ تاون

وقت آن رسیده که پیلانسبرگ را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر خود راهی شویم؛ به همین دلیل پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، هتل را به مقصد فرودگاه لانسریا جهت عزیمت به کیپ تاون ترک می‌کنیم اما در میانه راه توفقی خواهیم داشت تا از پارک شیرهای سفید آفریقایی بازدید نمائیم. همچنین لازم به ذکر است که به دلیل شرایط، امکان نوازش توله شیرها میسر نیست. پس از ورودمان به کیپ تاون به سمت هتل حرکت می نماییم و پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز حضورمان در این شهر زیبا لذت ببریم.

روز هشتم: گشت کیپ تاون و بازدید از تیبل ماونتین

صبح امروز در گشتی مهیج به بازدید از کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی که از محبوب ترین مقاصد جهانگردی نه تنها در آفریقای جنوبی، بلکه در سراسر قاره نیز می باشد، خواهیم پرداخت. در گشت امروز به بازدید کوه «تیبِل ماونتین» می رویم که با ارتفاع 1000 متر از سطح دریا و شکل منحصر به فردش، مهمترین شاخصه طبیعی کیپ تاون به شمار می رود. در ادامه، همچنین از محله مالزیایی ها نیز دیدن می کنیم. در پایان گشت، سری به مرکز خرید واترفرانت می زنیم و پس از صرف ناهار به میزبانی ایوار، به هتل محل اقامت‌مان باز خواهیم گشت.

روز نهم: گشت کیپ تاون و بازدید از دماغه امید نیک

امروز و در مهم ترین و جذاب ترین گشت های شهر کیپ تاون، به بازدید از منطقه کیپ پوینت و دماغه امید نیک خواهیم رفت، یکی از مهم ترین نقاط جنوب قاره آفریقا که مدت مدیدی توسط دریانوردان به عنوان محل تلاقی اقیانوس اطلس و هند شناخته می شد (امروزه این عنوان در اختیار Cape Of Agulhas قرار گرفته است.) در گشت امروز که حدودا 8 ساعت به طول می انجامد از بندر "هوت"، تماشای فوک‌های دریایی، بلندی های "چَپمَن"، ساحل بولدرز که زیستگاه پنگوئن های آفریقایی می باشد بازدید می کنیم و طبق برنامه بعد از اتمام گشت و صرف ناهار به میزبانی ایوار، به هتل باز می گردیم تا لحظات زیبای این گشت را مرور نمائیم و از ادامه روز لذت ببریم.

روز دهم: بازدید از منطقه استلنبوش

در آخرین روز سفر به بازدید از باغ گیاه شناسی کرستنبوش و منطقه استلنبوش خواهیم رفت. پس از این گشت و در میان مسیر به سمت هتل توقفی روبروی مرکز خرید کانال واک نیز خواهیم داشت. همچنین این فرصت مهیا است که با هماهنگی راهنما تجربه ای منحصر به فرد در آسمان زیبای آفریقا و سوار بر هلیکوپتر داشته باشیم که هیچگاه از ذهن شما فراموش نخواهد شد!

روز یازدهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!  پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت فرودگاه ترک می‌کنیم. از کیپ تاون با کوله‌باری از خاطره به سمت تهران حرکت خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می‌نمائیم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

103 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور آفریقای جنوبی

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • دوشنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۲
تاریخ پایان:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۲۲
11 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,490 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,190 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 4,290 دلار
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 2,990 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 90 دلار
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
هر نفر در اتاق ۱ تخته
هر نفر در اتاق ۲ تخته
کودک زیر دو سال
45,900,000 تومان + 1,490 دلار
45,900,000 تومان + 2,190 دلار
49,900,000 تومان + 4,290 دلار
49,900,000 تومان + 2,990 دلار
90 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
تاریخ شروع:
 • یک شنبه
 • ۱۴۰۳/۳/۱۳
تاریخ پایان:
 • چهارشنبه
 • ۱۴۰۳/۳/۲۳
11 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 55,900,000 تومان + 1,490 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 55,900,000 تومان + 2,190 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 59,900,000 تومان + 4,190 دلار
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 59,900,000 تومان + 2,890 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 90 دلار
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
هر نفر در اتاق ۱ تخته
هر نفر در اتاق ۲ تخته
کودک زیر دو سال
55,900,000 تومان + 1,490 دلار
55,900,000 تومان + 2,190 دلار
59,900,000 تومان + 4,190 دلار
59,900,000 تومان + 2,890 دلار
90 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور آفریقای جنوبی

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل ۳ ماه از تاریخ خروج و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس ۳.۵*۴.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) کپی همه ی صفحات شناسنامه (برای متقاضیان بالای ۱۵ سال ارائه شناسنامه عکس دار الزامی است)

* ارائه ترجمه شناسنامه به زبان انگلیسی در دو نسخه برای افراد زیر ۱۸ سال اجباری می باشد (یک نسخه به همراه تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه جهت ارائه به سفارت و نسخه بدون تاییدیه می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.)

4) اصل گردش حساب بانکی ۴ ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

* زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۷ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A۴ باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش چهار ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن دلار آمریکا باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 50 میلیون تومان باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی، نامه مرخصی، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر شماره پاسپورت، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و نام و سمت فرد امضا کننده گواهی

د) بازنشسته‌ها : ارائه آخرین حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر شماره پاسپورت، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و نام و سمت فرد امضا کننده گواهی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر شماره پاسپورت، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و نام و سمت فرد امضا کننده گواهی

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

6) برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

* ارائه ترجمه رضایت نامه محضری به انگلیسی به همراه تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه در دو نسخه اجباری می‌باشد یک نسخه جهت ارائه به سفارت و دیگری می بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.

7) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌باشد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.