رزرو تور

نگاه کلی تور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا


مقاصد:

پاریس 5 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب
بارسلونا 3 شب

خدمات تور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت پاریس

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به فرودگاه مقصد و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به پاریس را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با عروس شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

  روز دوم: گشت شهری در پاریس

  امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به قصد دیدن نمای بیرونی کلیسای نوتردام، برج ایفل، دروازه پیروزی، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم؛ در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

   روز سوم: گشت شهری در پاریس

   روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. در گشت امروز به بازدید از نمای بیرونی موزه لوور، خیابان شانزه لیزه، میدان کنکورد، تروکادرو، میدان وندوم، نمای بیرونی انولید و باغ لوکزامبورگ خواهیم پرداخت. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های شهر نور و هنر لذت ببریم.

    روز چهارم: روز آزاد و گشت اختیاری

    امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از آرامگاه صادق هدایت، غلامحسین ساعدی و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز بازدید کنیم. یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در کاخ ورسای، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.

     روز پنجم: روز آزاد و گشت اختیاری

     به پایان اقامت‌مان در پاریس نزدیک می‌شویم! امروز نیز زمان آزاد داریم تا از آخرین روز اقامت خود در پاریس نهایت بهره را ببریم؛ چرا که بی‌شک جاذبه‌های فراوانی در این شهر هستند که هنوز موفق به دیدار از آنها نشده‌ایم؛ مانند اپرای گارنیه، خانه ویکتور هوگو، باغ های تویلری و پانتئون. می‌توانید برای کامل‌تر شدن تجربه اقامت یک هفته‌ای خود در شهر نور و هنر، امشب خود را به یک وعده غذای فرانسوی مهمان کنید و یا سری به مراکز خرید پاریس بزنید.

      روز ششم: پرواز به سمت ونیز

      امروز پس از تحویل اتاق‌ها، به سمت فرودگاه می‌رویم تا با یک سفر هوایی به سمت ونیز، شهر روی آب رهسپار شویم. پس از رسیدن به هتل و استراحت، گشتی در اطراف هتل خواهیم داشت تا بیشتر با این شهر حیرت‌انگیز آشنا شویم.

      روز هفتم: گشت شهری در ونیز

      در گشت امروز از دیدنی‌هایی مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد؛ توصیه می‌شود برای گشت امروز کفش راحت به همراه داشته باشید. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با بهره گیری از توضیحات راهنما از کوچه ها و آبراه های باریک این شهر بی نظیر سوار بر گوندولاهای ونیزی لذت ببریم.

      روز هشتم: حرکت به سمت رم و بازدید از فلورانس

      امروز پس از تحویل هتل به سمت رم، شهر‌ی که تمام راه‌ها به آن ختم می‌شود خواهیم رفت. از فرصتی که سفر زمینی در اختیار ما گذاشته است استفاده می‌کنیم و در میانه راه از فلورانس بازدید می‌کنیم. ناهار را مهمان ایوار هستیم، سپس به سمت رم می‌رویم. پس از تحویل اتاق‌ها، در گشتی کوتاه می‌توانیم از جاذبه‌های اطراف هتل بازدید کنیم.

      روز نهم: گشت شهری در رم

      در  گشت چند ساعته‌ی امروز با جاذبه هایی چون کولوسئوم، روم باستان، چشمه عشاق، پله های اسپانیا و خیابان دل کورسو آشنا می‌شویم. بعد از ظهر امروز در اختیارمان است تا شام را در یکی از رستوران های شهر صرف کنیم یا در کنار رودخانه تیبر از آرامش شب لذت ببریم.

      روز دهم: گشت شهری واتیکان

      در وقت آزاد امروز می‌توانیم از واتیکان بازدید کنیم، کوچک‌ترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا که درون شهر رم واقع شده و کلیسای سن پیتر را در خود جای داده است. همچنین می‌توانیم ساعاتی را در معروف‌ترین خیابان‌های رم بگذرانیم و یا از جاذبه‌های دیگر این شهر نظیر معبد پانتئون بازدید کنیم.

      روز یازدهم: پرواز به سمت بارسلون

      تلخی وداع از رم با استقبال شیرین بارسلون همراه خواهد شد. امروز پس از تحویل اتاق‌ها به سمت بارسلون خواهیم رفت. پس از تحویل اتاق‌ها، فرصتی خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه در اطراف هتل، با زیبایی‌های این شهر به‌یادماندنی بیشتر آشنا شویم.

      روز دوازدهم: گشت شهری در بارسلون

      اولین گشت ما در بارسلون شامل بازدید از مناطقی چون کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا خواهد بود. در این گشت همچنین از پارک معروف گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می‌رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده یا ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

      روز سیزدهم: گشت شهری در بارسلون

      در گشت امروزمان در بارسلون به بازدید از کلیسای ساگرادا فامیلیا رفته و تلفیق زیبای هنر مدرن با باورهای مذهبی را خواهیم دید. پس از پایان گشت باقی روز را در اختیار داریم تا از ساحل زیبای بارسلون لذت برده و یا پیش از بازگشت به هتل از موزه‌های معروف شهر مانند موزه پیکاسو یا خوان میرو بازدید کنیم. وعده شام را از طعم غذاهای اصیل اسپانیایی به همراه رقص فلامنکو لذت خواهیم برد.

      روز چهاردهم: پرواز به سمت تهران

      هنگام بازگشت به خانه فرا رسیده، پس از بارسلون رهسپار تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای گروه، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

      دیدگاه مسافران

      40 دیدگاه
      عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

      متن بررسی

      متن پاسخ

      تاریخ‌های اجرا تور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

      تاریخ شروع
      تاریخ پایان
      هتل
      ایرلاین
      قیمت
      تاریخ شروع:
      • جمعه
      • ۱۴۰۳/۵/۲۶
      تاریخ پایان:
      • پنج شنبه
      • ۱۴۰۳/۶/۸
      14 روز
      نام شهر
      نام هتل
      درجه هتل
      • هر نفر در اتاق ۲ تخته
      • 49,900,000 تومان + 3,790 یورو
      • هر نفر در اتاق ۱ تخته
      • 49,900,000 تومان + 5,390 یورو
      • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
      • 45,900,000 تومان + 2,890 یورو
      • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
      • 45,900,000 تومان + 1,890 یورو
      • کودک زیر دو سال
      • 190 یورو
      هر نفر در اتاق ۲ تخته
      هر نفر در اتاق ۱ تخته
      کودک ۱۱-۴ سال با تخت
      کودک ۴-۲ سال بدون تخت
      کودک زیر دو سال
      49,900,000 تومان + 3,790 یورو
      49,900,000 تومان + 5,390 یورو
      45,900,000 تومان + 2,890 یورو
      45,900,000 تومان + 1,890 یورو
      190 یورو
      نام شهر
      نام هتل
      درجه هتل

      مدارک مورد نیاز تور فرانسه، ایتالیا و اسپانیا

      * کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

      1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

      الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

      ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

      2) 3 قطعه عکس 4.5 *3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

      3) اصل و ترجمه شناسنامه

      4) اصل گردش حساب بانک 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی.

      *زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

      الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

      * نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

      * باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

      5) اصل سند مالکیت

      6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

      الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

      ب) وکلا : پروانه وکالت

      ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

      بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

      ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

      و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

      * ارائه مدارک مالی شرکت برای افرادی که در روزنامه رسمی سمت دارند الزامی است.

      ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

      ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

      7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

      8) برای فرزندان زیر 18 سالی که بدون پدر سفر می کنند پاسپورت آنها باید توسط پدر امضا شود.

      9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

      * تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

      * چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد.

      لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.