رزرو تور

نگاه کلی تور سوئیس و ایتالیا


مقاصد:

ژنو 2 شب
زوریخ 3 شب
لوگانو 2 شب
میلان 1 شب
ونیز 2 شب
فلورانس 1 شب
رم 3 شب

خدمات تور سوئیس و ایتالیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور سوئیس و ایتالیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت ژنو

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از رسیدن به ژنو و کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به سوئیس سر سبز لذت ببریم. 

روز دوم: گشت شهری ژنو

امروز را با گشتی در کشور سوئیس آغاز می کنیم. دومین روز اقامتمان در ژنو با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. در این گشت، از دیدنی‌هایی چون مقر سازمان ملل، ساختمان مرکزی صلیب سرخ، کلیسای نوتردام ژنو، بنای یادبود برانزویک و فواره‌های دریاچه ژنو دیدن می‌کنیم. در پایان گشت و استراحتی کوتاه، می‌توانیم در قالب گشتی چند ساعته به شهر آنسی که آن را به ونیز آلپ نیز می‌شناسند سفر کنیم که با توجه به قرارداشتن در کنار دریاچه و کوهستان‌های آلپ هر بازدیدکننده‌ای را تسخیر می کند. لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز سوم: حرکت به سمت زوریخ و بازدید از لوسرن

امروز صبح، ژنو را ترک کرده و راهی زوریخ می شویم. اما این بار در میانه مسیر و پیش از ورود به زوریخ، توقفی چند ساعته در شهر زیبای لوسرن خواهیم داشت تا مسحور زیبایی های بی بدیل این شهر شویم و با نظاره کردن آرامش دریاچه فیروزه ای لوسرن و چشم اندازهای سرسبز دامنه آلپ از روی پل چپل خستگی سفر را از جسم و روح مان پاک کنیم. همچنین اگر قصد تماشای مناظری بی‌بدیل از دریاچه و رشته‌کوه‌های آلپ را دارید به پیشنهاد راهنما و در صورت مساعد بودن هوا، تجربه سفر به کوه پیلاتوس را از دست ندهید .پس از آن مسیر خود را به سمت زوریخ ادامه داده و پس از رسیدن به هتل محل اقامتمان و تحویل اتاق‌ها و اندکی استراحت به همراه راهنما گشتی در بافت قدیم شهر خواهیم داشت و با چگونگی خرید بلیت تراموا آشنا خواهیم شد.

روز چهارم: گشت شهری زوریخ و آبشارهای راین

امروز را با گشتی تمام روز در زوریخ، بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر زوریخ دیدن می‌کنیم. سپس راهی می‌شویم تا از آبشار‌های راین بازدید کنیم. پس از آن به روستای اشتاین ام‌راین خواهیم رفت تا از زیبایی‌های این روستای جذاب لذت ببریم. در ادامه به بازدید از کارخانه شکلات‌سازی لینت خواهیم رفت.

روز پنجم: روز آزاد و گشت اختیاری زوریخ

در گشت اختیاری امروز به پیشنهاد راهنما می‌توانیم به بازدید از شهر‌های برن و اینترلاکن بپردازیم و ساعاتی خوش را در این دو شهر فوق العاده سپری کنیم. در شهر برن، برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع شهر شما را به وجد می‌آورند. در اینترلاکن نیز محو زیبایی‌های اطراف دریاچه برینز خواهید شد.

روز ششم: حرکت به سمت لوگانو

امروز صبح از زوریخ به مقصد لوگانو، شهری بسیار زیبا در کنار دریاچه با چشم اندازهای فوق العاده کوهستانی و یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری سوئیس حرکت می کنیم و پس از رسیدن به هتل محل اقامتمان و تحویل گرفتن اتاق‌ها، زمانی خواهیم داشت تا کمی با این شهر زیبا آشنا شویم.

روز هفتم: گشت شهری لوگانو

صبح امروز را با گشتی نیم روز در شهر زیبای لوگانو آغاز می کنیم. شاید چشم اندازهای بی نظیری که امروز شاهدش خواهیم بود را پیش از این تنها در کارت پستال های خاطره انگیز زمان کودکی مان دیده باشیم! در برنامه امروز از مهمترین جاذبه های فرهنگی و طبیعی این شهر مانند دریاچه زیبای لوگانو، کلیسای جامع این شهر و پیازا دِلا رِفرما نیز بازدید کنیم. پس از پایان گشت و استراحت، می‌توانیم به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل باز‌گردیم و یا به کشف بیشتر این شهر دل‌‌انگیز ادامه دهیم. پرسه در قسمت قدیمی شهر، پارک‌های اطراف دریاچه، کلیسای سانتا ماریا دلی آنجلی و محله ماگتی از انتخاب‌های ما خواهد بود.

روز هشتم: حرکت به سمت میلان و گشت شهری

صبح امروز لوگانو را به مقصد میلان ترک خواهیم کرد تا با یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ایتالیا در گشتی نیم روز آشنا شویم. در این گشت، به بازدید از برخی از جاذبه‌های مرکز مد ایتالیا مانند کلیسای دوئومو، قلعه اسفورتزا و همچنین یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید جهان یعنی گالری ویتوریو امانوئل دوم خواهیم پرداخت و در پایان گشت به سمت هتل محل اقامتمان می‌رویم. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید ازساختمان باشکوه کلیسای دوئومو اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است.

روز نهم: حرکت به سمت ونیز

امروز از میلان رهسپار شهر ونیز خواهیم شد. پس از رسیدن به ونیز و تحویل اتاق‌ها، این فرصت را خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.

روز دهم: گشت شهری ونیز

امروز با گشتی جذاب در ونیز، شهر جزیره های کوچک آغاز می شود. در این گشت از دیدنی هایی مانند میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شگفت انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه ای جز قایق را نمی دهد و گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد. به همین خاطر توصیه می شود حتما کفش های راحت به پا داشته باشید.

روز یازدهم: حرکت به سمت فلورانس و گشت شهری

امروز ونیز را ترک کرده و به سمت فلورانس حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به این شهر، در گشتی نیم روزه از جاذبه‌هایی چون کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، تعمیدگاه سنت جان، میدان و پل وه‌کیو، نمای بیرونی موزه اوفیتزی (یکی از قدیمی‌ترین موزه‌های اروپا) و میدان سینیورا که نسخه‌ای کپی شده از مجسمه حضرت داوود در آن قرار دارد بازدید خواهیم کرد و بعد از آن به سمت هتل محل اقامتمان رهسپار می‌شویم.

روز دوازدهم: حرکت به سمت رم و بازدید از پیزا

در روز پنجم سفر فلورانس را به مقصد رم، شهری که روزگاری همه راهها به آن ختم می شد، ترک می کنیم؛ اما در مسیر، بازدیدی از شهر پیزا و برج کج‌ آن خواهیم داشت. سپس مسیر خود را ادامه داده و در رم، پس از تحویل گرفتن اتاق ها و استراحتی کوتاه، فرصتی در اختیار داریم تا با یکی از تاریخی ترین و زیباترین شهرهای اروپا بیشتر آشنا شویم یا خود را یه یک وعده غذای ایتالیایی دعوت کنیم.

روز سیزدهم: گشت شهری رم و بازدید از کلوسئوم

امروز صبح گشت شهری‌مان جهت آشنایی با مرکز ایتالیای مدرن و پایتخت افسانه‌ای روم باستان آغاز می‌شود. با توجه به قوانین جدید ترافیکی شهر رم که اجازه ورود اتوبوس به منطقه تاریخی شهر را جز به منظور سوار و پیاده کردن مسافران جلوی هتل‌ها نمی‌دهد، مدت زمان قابل توجهی از این گشت به صورت پیاده برگزار خواهد شد، بنابراین لطفا کفش راحت به پا داشته باشید. در این گشت با همراهی راهنمای محلی، با جاذبه‌هایی چون آمفی تئاتر مشهور کلوسئوم، تپه پالاتیوم، رومن فروم، پیازا دل کمپیدولیو، نمای خارجی پانتئون، پله های اسپانیا و خیابان دل کورسو آشنا می شویم. لازم به ذکر است که بلیط های ورودی به محوطه داخلی کلوسئوم برای شما رزرو شده است.

روز چهاردهم: بازدید از واتیکان

گشت امروز به بازدید از واتیکان اختصاص دارد، کم جمعیت‌ترین کشور دنیا که درون شهر رم واقع شده و مرکز کلیسای کاتولیک می‌باشد. لطفا راحت‌ترین کفش‌های خود را به پا کنید زیرا در این گشت که با همراهی راهنمای محلی و به صورت پیاده انجام می‌شود، از میدان و کلیسای سن پیتر که علاوه بر ارزش تاریخی و مذهبی، از مهم‌ترین شاهکار‌های معماری جهان نیز به شمار می‌آیند بازدید می‌کنیم. بعد از ظهر فرصت خواهیم داشت تا از جاذبه‌هایی که هنوز موفق به دیدن آن‌ها نشده‌ایم مانند حمام‌های کاراکالا، گالری بورگز و یا موزه‌های کاپیتولین بازدید کنیم و یا خود را به یک وعده قهوه‌ی ایتالیایی دعوت کنیم. همچنین در آخرین شب سفر، شام را میهمان ایوار هستیم.

روز پانزدهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از  بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم. برای مشاهده سفر‌های دیگر، بر روی تور اروپا کلیک کنید.

دیدگاه مسافران

27 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور سوئیس و ایتالیا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱
تاریخ پایان:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۵
15 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,590 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 5,190 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,690 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,790 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 190 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
49,900,000 تومان + 3,590 یورو
49,900,000 تومان + 5,190 یورو
45,900,000 تومان + 2,690 یورو
45,900,000 تومان + 1,790 یورو
190 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور سوئیس و ایتالیا

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گردش حساب بانکی 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و 3 فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)، سوابق بیمه

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، 3 فیش حقوقی آخر

د) بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی،آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، 3 فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.) لیست بیمه شخصی و پرسنل

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه 3 فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد ولی همسفرانی که در 59 ماه اخیر ویزای شنگن (به جز یونان) دریافت نموده‌اند، نیاز به انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری سوئیس نداشته و این امکان را دارند که به‌صورت غیرحضوری درخواست ویزا نمایند.

لذا امضاء فرم های سفارت برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضاء پدر و مادر همزمان اجباری می باشد.

* افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.