رزرو تور

نگاه کلی تور صربستان و کرواسی

تور صربستان و کرواسی با ورود به بلگراد آغاز می‌شود، شهر که با جاذبه‌هایش مانند کلیسای سنت ساوا، میکسر هاوس و منطقه منطقه ساوامالا شما را مسحور خواهد کرد. در ادامه به زاگرب خواهید رفت و از موزه‌ی میمارا و پارک ماکسیمیر دیدن می‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم بازدید از پارک ملی کرواسی را فراموش نکنید. آخرین میزبان شما دوبروونیک خواهد بود که قلاع و دیوار‌هایش، شما را در بند خود اسیر می‌کند. در پایان با همسفران خود وداع کنید و برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

بلگراد 4 شب
زاگرب 3 شب
دوبرونیک 3 شب

خدمات تور صربستان و کرواسی

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر های فرودگاهی
  • ترانسفرهای زمینی بین شهری
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای کرواسی و صربستان
  • بیمه مسافرتی
  • گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور صربستان و کرواسی

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم تا رهسپار بلگراد شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل بعد از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به بلگراد را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با پایتخت صربستان خواهیم گذراند.

روز دوم:

امروز با بلگراد، پایتخت کشور صربستان، در گشتی تمام روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز با همراهی راهنمای محلی به بازدید از پارک کاله مگدان و قلعه معروفش خواهیم رفت که از جذاب‌ترین عمارات این شهر به حساب می‌آید و زیبایی خیره کننده‌ای به شهر بخشیده است. در ادامه‌ی گشت امروز به بازدید از کلیسای سنت ساوا خواهیم رفت که می‌توان آن را یکی از زیباترین عمارات موجود در کشور صربستان و شهر بلگراد معرفی کرد. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل باز گردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های بلگراد لذت ببریم.

روز سوم:

در دومین صبح اقامتمان در بلگراد را به سوی یکی دیگر از شهرهای دیدنی صربستان، نووی ساد خواهیم رفت (94 کیلومتر) که با جذابیت‌های مختلف از جمله قلعه‌های خوش‌ساخت باستانی با چشم‌اندازی خیره‌کننده به رود دانوب، مقصد فوق‌العاده‌ای برای گردشگری محسوب می‌شود.

روز چهارم:

وقت آزاد امروز این امکان را به ما می‌دهد که با زوایای دیگری از این شهر آشنا شویم. می‌توانیم با ثبت نام در برنامه‌های پیشنهادی راهنما به بازدید از کوه‌های آلوا یا منطقه‌ی توپولا رفت و از آخرین روز اقامتمان در بلگراد حداکثر استفاده را ببریم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آنها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز پنجم:

روز ترک بلگراد و حرکت به سمت زاگرب فرا رسید (390 کیلومتر). امروز با اتوبوس به سمت اولین شهر سفرمان در کرواسی رهسپار می شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، زمان داریم تا با کمک گرفتن از توضیحات راهنما در اولین شب ورودمان به پایتخت کشور کرواسی، با بخشی از دیدنی‌هایش آشنا شویم.

روز ششم:

صبح امروز با همراهی راهنمای محلی در طی گشتی نیم روز بیشتر با این شهر و دیدنی‌هایش مانند تئاتر ملی کرواسی، سالن کنسرت واتروسلاو لیسینسکی، کلیسای جامع، ساختمان پارلمان، ایستگاه راه آهن و... آشنا خواهیم شد.

روز هفتم:

گشت امروز ما به یکی از زیباترین و معروف‌ترین پارک‌های ملی اروپا اختصاص دارد. در گشت امروزمان از پارک ملی زاگرب، معروف به دریاچه های پلیتویچکا، بازدید خواهیم کرد. این پارک زیبا به صورت جنگلی است که ۱۶ دریاچه رنگارنگ در آن دیده می‌شود. در پایان روز فرصت کافی خواهیم داشت تا به هتل محل اقامتمان بازگردیم یا از ساعات پایانی حضورمان در زاگرب حداکثر استفاده را ببریم.

روز هشتم:

روز ترک زاگرب و حرکت به سمت دوبروونیک فرارسید. پس از رسیدن به مقصد و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به دوبروونیک را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با مروارید دریای آتلانتیک خواهیم گذراند.

روز نهم:

در گشت امروز از قلعه و محله قدیمی دوبروونیک دیدن خواهیم کرد. بعد از آشنایی با حال و هوای شهر در بعد از ظهر، فرصتی خواهیم داشت تا در خیابان استرادون قدم بزنیم و با بازدید از کلیسای جامع لذت سفرمان در کشور کرواسی را دوچندان کنیم.

روز دهم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار خواهیم داشت، می‌توانیم سری به تله کابین دوبرونیک بزنیم و از جاذبه‌های دیگری که هنوز آنها را ندیده‌ایم، بازدید کنیم.

روز یازدهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید. امروز از دوبروونیک راهی تهران خواهیم شد. بعد از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور صربستان و کرواسی

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

4- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل ۲۰۰،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

5- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.