رزرو تور

نگاه کلی تور فیلیپین


مقاصد:

مانیل 3 شب
ال نیدو 2 شب
پالاوان 4 شب

خدمات تور فیلیپین

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزا
  • بیمه مسافرتی
  • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
  • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
  • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور فیلیپین

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پروزا به سمت مانیل

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به مانیل و کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم تا در اولین عصر ورودمان به استراحت در هتل مجلل خود پرداخته یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با پایتخت فیلیپین بیشتر آشنا شویم.

روز دوم: گشت شهری مانیل

در دومین روز سفرمان در گشتی نیم روز، به همراهی راهنمای محلی با مانیل شهر پر هیاهو بیشتر آشنا خواهیم شد . گشت شهری امروزمان شامل بازدید از پارک ریزال که محل اعدام قهرمان ملی این کشور است ، قلعه اسپانیایی سانتیاگو، کلیسای سن آگوستین، و مرکز خرید آسیا که یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست خواهد بود. در ادامه از خیابان آیالا در ماکاتی که از مهمترین مناطق تجاری و اقتصادی مدرن فیلیپین است و پارک یادبود آمریکایی که در آن می توان یادبود بیش از 37 هزار سربازی که در جنگ جهانی دوم کشته‌ شده‌اند را دید بازدید خواهیم کرد و پس از صرف ناهار به میزبانی ایوار در یکی از رستوران های محلی، به هتل محل اقامتمان باز خواهیم گشت.

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری مانیل

امروز وقت آزاد این امکان را به ما خواهد داد که زمان بیشتری رادر این شهر پر جاذبه صرف کنیم و از دیدنی های این شهر زیبا بازدید نماییم یا به پیشنهاد راهنما یکی از تورهای اختیاری مانند گشت تمام روز به استان پامپانگا که به گفته برخی بهشت شکم گردان است، یا گشت آبشار پاگسان‌هان که برای علاقه مندان به کوه نوردی و قایق سواری در رودخانه های خروشان پیشنهاد می شود را انتخاب کنیم. همچنین می توانیم به رستوران اسکودرو که در کنار آبشاری به همین نام واقع شده برویم و ناهار را در کنار آبشار میل کنید یا سفری به آتشفشان پیناتوبو داشته باشیم. لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز چهارم: روز آزاد و گشت اختیاری مانیل

امروز این فرصت را خواهیم داشت تا از جاذبه‌های باقیمانده شهر مانیل لذت ببریم یا سری به مراکز خرید جذاب آن بزنیم.

روز پنجم: پرواز به سمت پالاوان

امروز صبح، هتل را به مقصد فرودگاه ترک خواهیم کرد. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها وانتقال به هتل می توانیم از چند ساعت باقیمانده شب، برای آشنایی با پالاوان استفاده کنیم.

روز ششم: گشت شهری پالاوان

در گشت امروزبه بازدید از مزرعه کروکدیل ها می‌رویم و از نزدیک با زندگی این جانوران و برخی پستانداران رو به انقراض نیز آشنا شویم. بعد از آن و پس از گشتی کوتاه و بازدید از بازار، به دیدن موزه و کلیسای پالاوان خواهیم رفت. همچنین ناهار را به میزبانی ایوار در یکی از رستوران های محلی صرف خواهیم کرد.

روز هفتم: گشت پارک آبی پالاوان

امروز برای استفاده از پارک آبی پالاوان هتل را ترک می‌نماییم و ساعاتی را به ورزش‌های آبی و استراحت می‌پردازیم. 

روز هشتم: روز آزاد و گشت اختیاری پالاوان

امروز با وقت آزادی که داریم می توانیم از امکانات تفریحی محل اقامتمان استفاده کنیم و یا به گشت اختیاری پارک ملی پوئرتو پرینسسا برویم که از آثار ثبت شده یونسکو است و می توانیم به قایق سواری بپردازیم. 

روز نهم: روز آزاد و گشت اختیاری پالاوان

امروز نیز با وقت آزادی که در اختیارمان است می توانیم به دیدن جزایر خلیج هوندا بِی می رویم و از مناظر خیره‌ کننده حاشیه ماسه‌ای جزیره "لولی" که در هنگام جزر از آب بیرون آمده و با مد به زیر آب می‌رود دیدن می کنیم. در این جزیره می توان به تفریحاتی نظیر غواصی و شنا بپردازیم و یا از حمام آفتاب لذت ببریم.

روز دهم: بازگشت به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

18 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور فیلیپین

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل ۹ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس ۴*۳ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد. حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل یا کپی واضح از تمام صفحات شناسنامه

4) گواهی تمکن به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک با معادل نرخ دلار آمریکا، تاریخ دریافت تمکن حداکثر 7 روز قبل از تاریخ سفارت باشد.

* حداقل موجودی برای هر نفر معادل ۳۰۰۰ دلار آمریکا باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه کارت نظام پزشکی یا پروانه دائم پزشکی

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر

د) بازنشسته‌ها: حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت ها

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

*تکمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق

* حضور مسافرین بالای 5 سال در سفارت الزامی می‌باشد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.