رزرو تور

نگاه کلی تور جنوب شرق آسیا

تور جنوب شرق آسیا با ورود به شهر کوالالامپور آغاز می‌شود؛ شهری که به عنوان ویترین کشور مالزی معروف است. علاوه بر بازدید از مشهور‌ترین نماد کشور مالزی (برج‌های دوقلوی پتروناس)، می‌توانید مشهور‌ترین نماد کشور‌های جهان را در کروز پوترا جایا نیز ببینید. سنگاپور میزبان بعدی شما خواهد بود تا با ساختمان‌های قدیمی و پارک مرلیون، شما را مسحور کند. در ادامه از سنگاپور به سمت تایلند و شهر پوکت رهسپار خواهید شد. در این شهر می‌توانید از مغازه‌های عسل فروشی و صنایع دستی بازدید کنید و مقداری هم سوغاتی بخرید اما حواستان باشد جاذبه‌های اصلی شهر نظیر معبد چلونگ و نمایش شو سیام نیرامیت را از دست ندهید. جزیره رویایی جیمز باند، از دیگر نقاط دیدنی این شهر است. در آخر نیز، شهر بانکوک از شما استقبال خواهد کرد. از آکواریوم خارق العاده سیام دیدن خواهید کرد و از موزه توسو لذت خواهید برد. از بین شهربازی دریم ورلد یا پارک آبی بانکوک نیز یکی را انتخاب کنید تا سفرتان کامل شود. بعد از ثبت این خاطرات، وقت آن رسیده است که به خانه بازگردید. 


مقاصد:

کوالالامپور 3 شب
سنگاپور 3 شب
پوکت 4 شب
بانکوک 3 شب

خدمات تور جنوب شرق آسیا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • اقامت در هتلهای ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای توریستی تایلند و سنگاپور
  • بیمه مسافرتی
  • گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور جنوب شرق آسیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

پس از گرد هم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم تا رهسپار کوالالامپور شویم.. پس از کنترل گذرنامه، دریافت ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، فرصتی داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گوشه‌هایی از بزرگترین شهر مالزی را دراولین بعدازظهر ورودمان به این شهر ببینیم.

روز دوم:

در اولین گشت شهری‌مان در کوالالامپور به قصد بازدید از جاذبه‌هایی مانند برج‌ های دوقلوی پتروناس از هتل خارج خواهیم شد. در ادامه از معبد چینی‌ها و کارخانه شکلات سازی بازدید به عمل خواهیم آورد. پس از صرف ناهار و اتمام گشت، می‌توانیم برای استراحت به هتل محل اقامتمان بازگردیم و یا با ثبت نام در یکی از برنامه‌های اختیاری که از سمت راهنمای تور پیشنهاد می‌شود، مانند تور کروز پوترا جایا روز خود را به پایان برسانیم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز سوم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم بخش‌های نادیده بیشتری از کوالالامپور را ببینیم یا در یکی از گشت‌های اختیاری که از سوی راهنمای تور پیشنهاد می شود مانند معبد بهشت و جهنم که به جنتینگ هایلند معروف است، شرکت کنیم و یا به بازدید باغ گل‌های ارکیده یا پارک آبی کوالالامپور رفته و آخرین روز حضورمان در این شهر را برای خود خاطره انگیزتر کنیم.

روز چهارم:

روز ترک مالزی فرا رسید. امروز صبح کوالالامپور را به مقصد سنگاپور ترک می‌کنیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه سنگاپور، کنترل گذرنامه، دریافت ویزا و تحویل بار سمت هتل روانه خواهیم شد و پس از ورود به هتل سنگاپور و تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، بیشتر با گوشه و کنار هتل محل اقامتمان و دومین شهر سفر، آشنا شویم.

روز پنجم:

به سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا، خوش آمدید. درگشت شهری امروز به بازدید از دیدنی‌هایی مانند ساختمان‌های قدیمی شهر، ساختمان پارلمان سنگاپور، معبد چینی ها، هتل فولرتون (نمای بیرونی) خواهیم پرداخت و در طی این گشت به پارک مرلیون نیز خواهیم رفت. پس از پایان این گشت، زمان کافی در اختیار داریم تا جاذبه‌های بیشتری از این شهر مدرن را کشف کنیم و یا به هتل برگردیم و ساعاتی را به استراحت بپردازیم.

روز ششم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم به همراه دیگر مسافران و با همراهی راهنمای تور به گشت جزیره تفریحی سنتوزا برویم و از تفریحات بی شمار آن مانند آکواریوم زیر آب لذت ببریم. همینطور می توان به باغ وحش یا شهربازی سنگاپور رفته و ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

روز هفتم:

امروز صبح سنگاپور را به مقصد تایلند ترک می‌کنیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه پوکت، کنترل گذرنامه، دریافت ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. پس از ورود به هتل پوکت و تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از این جزیره بهشتی را ببینیم.

روز هشتم:

در گشت شهری امروز به بازدید از دیدنی‌هایی مانند معبد چلونگ و فروشگاه محصولات متنوع عسل می‌رویم و همچنین سری به فروشگاه صنایع دستی‌ و جواهرات خواهیم زد که یکی‌ از مهم‌ترین سنن در تایلند محسوب می‌شود. پس از پایان این گشت فرصت کافی در اختیار داریم تا به هتل برگردیم و ساعاتی را به استراحت بپردازیم زیرا امروز عصر، به تماشای شو سیام نیرامیت خواهیم رفت که یکی از بهترین و دیدنی‌ترین نمایش‌های تایلند است. در پایان پس از صرف شام و پایان شو، به هتل محل اقامت خود بازخواهیم گشت.

روز نهم:

در گشت امروزمان در پوکت، به بازدید جزیره جیمز باند خواهیم رفت، یکی از دیدنی‌های تایلند و پوکت که این منطقه از نقاط برجسته در خلیج پانگ نا معرفی شده است. پس از پایان گشت و صرف ناهار، به هتل محل اقامت خود بازخواهیم گشت. امشب می‌توانیم با فرصت آزادی که در اختیار داریم، سری به مراکز خرید پوکت بزنیم.

روز دهم:

روز ترک پوکت و حرکت به سمت بانکوک فرا رسید. امروز صبح هتل را به مقصد فرودگاه ترک می‌کنیم تا طبق برنامه به مقصد بانکوک پرواز کنیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه بانکوک و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل روانه خواهیم شد. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، راهنما ما را جهت آشنایی با بانکوک، پایتخت تایلند همراهی خواهد کرد.

روز یازدهم:

دومین روز اقامتمان در بانکوک را با یک گشت تمام روز و جالب شروع خواهیم کرد و در طی این گشت از موزه ی مادام توسو بازدید خواهیم کرد. در ادامه‌ی این گشت از آکواریوم سیام که از بزرگترین آکواریوم‌ها در آسیا و واقع در فروشگاه سیام پاراگون هست، بازدید خواهیم داشت.

روز دوازدهم:

امروز صبح، روز خود را با یک گشت دیگر شروع می کنیم که در طی این گشت به باغ‌وحش معروف تایلند (سافاری ورلد) خواهیم رفت و شاهد شو اورانگوتان ها، شیرهای دریایی، فیل ها و دلفین ها خواهیم بود و در ادامه، پس از صرف ناهار و پایان گشت به هتل محل اقامت خود خواهیم بازگشت.

روز سیزدهم:

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم به همراه دیگر مسافران و به پیشنهاد راهنمای تور، یکی از گشت‌های اختیاری مانند شهربازی دریم ورلد یا پارک آبی بانکوک را انتخاب کرده و از آخرین روز سفر حداکثر اسفاده را ببریم. شب هنکام نیز، می‌توانیم خودمان را به یک وعده غذای تایلندی مهمان کنیم.

روز چهاردهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز صبح بانکوک را ترک کرده و راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

2 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور جنوب شرق آسیا

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد میگردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

4- همکاران بخش فروش با شماره ۲۴۰۴۴۶۵-۰۹۳۹ حتی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگوی شما می باشند.