رزرو تور

نگاه کلی تور مراکش

تور مراکش با ورود به کازابلانکا آغاز می‌شود. در این شهر حتماً از مسجد حسن دوم و مدینه (شهر قدیمی) دیدن کنید، در کورنیش خاطرات خوش خود را در کنار ساحلی زیبا و غروب دل انگیز ثبت کنید و از رستوران‌ها مجلل آن استفاده کنید، در ادامه سفر به مراکش خواهید رفت، شهری که با جاذبه‌های بی‌نظیرش مانند میدان جامع الفنا شما را مسحور خواهد کرد. کاخ باهیه جاییست که باید آن را دید و شکوه آن را حس کرد و در پایان با همسفران خود وداع کنید و برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

کازابلانکا 2 شب
مراکش 5 شب

خدمات تور مراکش

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر‌های فرودگاهی
  • ترانسفرهای زمینی بین شهری
  • اقامت در هتلهای ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای مراکش
  • بیمه مسافرتی
  • گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور مراکش

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. از تهران راهی شهر کازابلانکا می‌شویم تا پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل برویم. در طول مسیر، گشتی با همراهی راهنمای محلی ترتیب داده شده است تا با مهم‌ترین جاذبه‌های شهر کازابلانکا شامل محله آنفا، نمای بیرونی مسجد حسن ثانی و همچنین نمای بیرونی «کافه ریک» آشنا شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، می‌توانیم با امکانات رفاهی محل اقامتمان آشنا شده و از صرف شام در رستوران هتل لذت ببریم.

روز دوم:

امروز پس از صرف صبحانه، به منظور شرکت در گشتی تمام روز به مقصد شهر رباط، از هتل خارج می شویم. با حرکت در مسیری در امتداد نوار ساحلی اقیانوس اطلس و پس از طی 90 کیلومتر به پایتخت کشور مراکش رسیده و در آنجا با همراهی راهنمای محلی به بازدید از مقبره سلطنتی، برج حسن پرداخته و پس از صرف ناهار در یک رستوران محلی، گشت را با دیدار از دژ الودایه که معماری زیبا و سبک آندلوسی آن به قرن 12 میلادی باز می گردد ادامه می‌دهیم. در پایان برای صرف شام و استراحت به هتل خود در کازابلانکا باز می گردیم.

روز سوم:

امروز پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها، از هتل خارج شده و به سمت مقصد بعدی‌مان، شهر مراکش، حرکت می کنیم (250 کیلومتر). پس از ورود به این شهر زیبا در گشتی نیم روزه که شامل صرف ناهار در یک رستوران محلی نیز می‌باشد از مهم‌ترین دیدنی‌های این شهر شامل مدرسه بن یوسف که ساخت آن به قرن 14 میلادی باز می‌گردد و زمانی بزرگترین مرکز آموز قرآن در شمال آفریقا به حساب می آمد، میدان جامع الفنا که به عنوان میراث فرهنگی جهانی یونسکو ثبت شده است و بازارچه های بخش قدیمی شهر یا همان «مدینه» در اطراف آن قرار دارند و همچنین مسجد الکتبیه که بزرگترین مسجد مراکش و یادگار سلسه خلفای الموحدون است، بازدید می کنیم. در پایان برای استراحت و صرف شام به هتل می رویم.

روز چهارم:

این روز زیبا را به طبیعت گردی در باغ های زیبا و نخلستان های این شهر کویری اختصاص می دهیم. در گشت امروز از موزه باغ مسحور کننده ماژورل ،که از پربازدید ترین بناهای شهر مراکش است نیز دیدار می کنیم. فضای سبز دلپرذیر، معماری باشکوه امارت که تلفی از سبک بومی و فرانسوی است، رنگ آمیزی های زنده و گیرا و همچنین نجوای سحرآمیز پرندگان، فضایی به غایت خیال انگیز را برای ما رقم خواهد زد.

روز پنجم:

امروز وقت آزاد داریم تا به اکتشاف نادیده های بیشتری از مراکش بپردازیم. همچنین امکان ثبت نام در تورهای اختیاری راهنما نیز فراهم است. معمولاً برنامه مفرح موتور سواری کواد در منطقه نخلستان‌های شهر یا بالن سواری پیشنهاد می‌شود. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود. در ادامه، امشب همچنین به رستوران معروف «شز علی» رفته و در کنار صرف شام از موسیقی زنده و نمایش فولکلوریک و پرشور مراکشی لذت می بریم.

روز ششم:

امروز پس از صرف صبحانه برای انجام گشتی تمام روز به سمت شهر ساحلی صویره واقع در 175 کیلومتری مراکش، حرکت می‌کنیم. در طول مسیر توقفی هم در مجموعه آرگان داشته تا از نزدیک با شیوه تولید روغن آرگان آشنا شویم. ناهار را نیز در یک رستوران دریایی صرف کرده و از اقامتگاه سابق ماهیگیران پرتغالی نیز دیدار می کنیم. قسمت قدیمی این شهر که زمانی «مُُگادور» نامیده میشد، جزو میراث فرهنگی یونسکو و نمونه زنده ای از یک شهر قرن هجدهمی است.

روز هفتم:

به پایان تور نزدیک می شویم! امروز نیز با استفاده از وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم شخصاً یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، به خرید یا گشت و گذار بیشتر در این شهر زیبا بپردازیم؛ همچنین می‌توان در صورت تمایل با ثبت نام و شرکت در برنامه اختیاری مانند شام در رستوران جادمحل، خاطرات فراموش نشدنی را رقم بزنیم.

روز هشتم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از صرف صبحانه، هتل را به مقصد فرودگاه کازابلانکا ترک می‌کنیم و پس از آن راهی تهران می‌شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می نمائیم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

3 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور مراکش

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

۳- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.