رزرو تور

نگاه کلی تور نپال

تور نپال با ورود به کاتماندو بازدید از جاذبه‌هایی نظیر معبد سوایامبونات، شهر لالیتپور و میدان دوربار آغاز می‌شود. در چیتوان به دیدار پارک ملی و روستای تارو خواهید رفت و در ادامه مسیر راهی شهر پخارا خواهید شد و با بازدید از معبد ماناکامانا، آبشار دوی، دریاچه فوا، غار ماهندرا لحظات سفر را به یادماندنی‌تر خواهید کرد. بعد از آخرین شهر باید برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

کاتماندو 3 شب
چیتوان 2 شب
پخارا 2 شب

خدمات تور نپال

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفر های فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتلهای ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای نپال
  • بیمه مسافرتی
  • گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور نپال

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران راهی کاتماندو خواهیم شد تا سفری به یاد ماندنی را آغاز کنیم. پس از کنترل گذرنامه، صدور ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، می‌توانیم با امکانات رفاهی محل اقامتمان آشنا شده و با همراهی راهنما گشتی در مناطق اطراف هتل بزنیم.

روز دوم:

امروز پس از صرف صبحانه، به منظور شرکت در گشتی تمام روز در کاتماندو پایتخت نپال، از هتل خارج می شویم. در گشت امروز از معبد بودایی سوایامبونات، شهر باستانی لالیتپور و میدان سلطنتی دیدار کرده و در پایان به هتل محل اقامت باز می‌گردیم.

روز سوم:

در سومین روز سفر و آخرین روز اقامتمان در کاتماندو، برای انجام گشتی دیگر از هتل خارج می شویم. در این گشت نیز از استوپای بودانات، معبد هندوی پاشوپاتینات و شهر زیبای باکتاپور با حال و هوای قرون وسطائیش دیدار کرده و به بازدید از قصر پنج پنجره، دروازه طلایی و پاگودای پنج طبقه نیاتاپولا می‌پردازیم.

روز چهارم:

امروز پس از صرف صبحانه، با وسیله نقلیه اختصاصی به سمت چیتوان حرکت می‌کنیم. پس از رسیدن به منطقه زیبا و سرسبز چیتوان، وارد هتل شده و به صرف ناهار می‌پردازیم. پس از استراحتی کوتاه، به بازدید از دهکده تارو می‌رویم. از جمله دیدنی‌های این گشت، چشم اندازهای زیبای مزارع و روستاهای اطراف خواهد بود. بازدید از پارک جنگلی چیتوان از دیگر فعالیت‌های به یادماندنی امروز است.

روز پنجم:

امروز وقت آزاد داریم تا به اکتشاف نادیده‌های بیشتری از این منطقه زیبا بپردازیم؛ همچنین امکان ثبت نام در تورهای اختیاری راهنما نیز فراهم است. سافاری فیل سواری، قایق سواری، بازدید از محل زندگی لاک پشت‌ها و کروکودیل‌ها، از جمله فعالیت‌هایی است که می‌توانیم در آنها شرکت کنیم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز ششم:

امروز پس از صرف صبحانه، به سمت آخرین شهر سفر یعنی پخارا حرکت می کنیم که در 198 کیلومتری غرب کاتماندو قرار دارد. پس از ورود به پخارا به هتل محل اقامتمان منتقل شده و بعد از کمی استراحت می‌توانیم با همراهی راهنما به گشت و گذار در مناطق اطراف بپردازیم.

روز هفتم:

به پایان تور نزدیک می شویم! امروز صبح زود از خواب برخاسته تا به بالای تپه سارانگکوت برویم و منظره‌ی زیبای طلوع خورشید از فراز کوهستان هیمالیا را تماشا کنیم. سپس به هتل بازگشته و صبحانه را صرف می‌کنیم. پس از آن راهی گشتی هیجان انگیز می‌شویم که در طی آن از آبشار دِوی، غار ماهندرا و استوپای صلح دیدار کرده و از لذت قایق سواری بر روی دریاچه فِوا نیز بهره‌مند می‌شویم.

روز هشتم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از صرف صبحانه، هتل را به مقصد فرودگاه پخارا ترک می‌کنیم تا با کوله‌باری از خاطره رهسپار تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خود خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور نپال

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

4- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.