رزرو تور

نگاه کلی تور هند


مقاصد:

دهلی نو 3 شب
آگرا 2 شب
جیپور 3 شب
بمبئی 3 شب
گوا 4 شب

خدمات تور هند

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزا
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور هند

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت دهلی

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود تا پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه دهلی و کنترل گذرنامه و ویزا به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، فرصت داریم تا از اولین روز اقامتمان در دهلی لذت ببریم. 

روز دوم: گشت شهری دهلی و جشن هولی

روز دوم اقامتمان در دهلی، مصادف با جشن هولی معروف به جشن رنگ ها و عشق است. در این جشن مردم هندوستان پایان زمستان و آغاز بهار طبیعت را جشن می گیرند. ما هم این فرصت را داریم تا به پیشنهاد راهنما در یکی از برنامه‌های اختیاری مربوط به این جشن شرکت کنیم. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن‌ها، بر عهده راهنما خواهد بود. در ادامه روز به بازدید از معبد آکشاردام، یکی از بزرگترین معابد و مکان های مذهبی دنیا که بلیت ورودیه آن از قبل تهیه شده است خواهیم رفت.

روز سوم: گشت شهری در دهلی

امروز پس از صرف صبحانه همراه با راهنمای خود هتل را ترک می‌کنیم تا با پایتخت شگفت انگیز هندوستان، بیشتر آشنا شویم. گشت خود را از بافت قدیمی شهر آغاز کرده و از مسجد جامع، بزرگترین مسجد هند و آخرین شاهکار معماری شاه جهان، بازدید خواهیم کرد و در ادامه گشت از یادبود راج گات، مکانی که ماهاتما گاندی در آن سوزانده شد نیز بازدید می‌نماییم. پس از صرف ناهار به بافت جدید دهلی رفته و از «راج پات» یا همان مسیر پادشاهان گذر خواهیم کرد و در این مسیر با کاخ ریاست جمهوری، ساختمان پارلمان و دروازه هند آشنا خواهیم شد و  گشت خود را با بازدید از مجموعه قطب منار،بلندترین مناره هندوستان، ادامه می دهیم.

روز چهارم: حرکت به سمت آگرا

امروز دهلی را به مقصد آگرا ترک می کنیم. پس از رسیدن به این شهر و تحویل گرفتن اتاق‌هایمان به دیدن نمایش «محبت» که بلیت‌های ورودیه آن از قبل تهیه شده خواهیم رفت. این نمایش در حقیقت آشنایی اولیه ما با تاج محل و داستان آن است.

روز پنجم: گشت شهری در آگرا

گشت امروز را با دیدن تاج محل، یکی از عجایب هفت‌گانه جهان شروع خواهیم کرد، بنایی که به دست پادشاه مغول «شاه جهان» و به یادبود مهر و عشق درونی‌اش به همسر محبوب خویش، «ممتاز محل» صورت پذیرفت. در ادامه به دژ آگرا می‌رویم که به دست پادشاه بزرگ مغول، اکبر در سال ۱۵۶۵ بنا شد. در طی دوره پادشاهی جهان شاه، دژ با ماسه‌سنگ قرمز تغییر کاربری یافت و به صورت بنیادین با سنگ‌های مرمر مرمّت شد. در نهایت پس از صرف ناهار گشت امروز را به پایان می رسانیم.

روز ششم: حرکت به سمت جیپور

روز ترک آگرا و عزیمت به جیپور فرا رسیده است. امروز پس از تحویل دادن اتاق ها، به سمت آگرا حرکت خواهیم کرد و در طول مسیر این فرصت را خواهیم داشت تا از قلعه فاتح پور سیکری که زمانی پایتخت امپراطوری مغول بوده و تلفیقی از معماری هندو و اسلامی است بازدید نماییم. این بنا که به قصد زنده کردن شکوه و جلال دوباره بناهای ایرانی، از سنگ‌های سرخ ساخته شده، نماینده‌ی بارز سبک معماری مغولی، همراه با طراحی و هنری کم‌نظیر است. در  انتها پس از طی کردن ادامه مسیر به جیپور خواهیم رسید.

روز هفتم: گشت شهری در جیپور

امروز با جیپور، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای هند و شهری که به رنگ های زنده، خیابان‌های باریک و بیشتر از همه یادمان های تاریخی مسحور کننده‌اش شناخته می‌شود، آشنا می‌شویم. این شهر که به خاطر سازه‌هایی که از ماسه سنگ صورتی ساخته شده‌اند، به شهر صورتی نیز شهرت دارد و بازدیدکنندگان، محققین و عاشقان تاریخ را از هر گوشه جهان به سمت خود می‌کشد. گشت خود را با دیدن از قلعه امبر، پایتخت کهن راجستان که بلیط های ورودی آن از قبل رزرو شده است آغاز می‌کنیم و به بازدید از معبد کالی، شیش محل باشکوه یا کاخ آینه و جای ماندیر می پردازیم. پس از آن زمانی را برای صرف ناهار خواهیم داشت و سپس در ادامه گشت به بازدید از شهر صورتی که در قلب جیپور واقع شده و یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری آن است می‌پردازیم.  در نهایت گشت امروزمان را با بازدید از کاخ شهر و رصدخانه جانتار مانتار به پایان می رسانیم.

روز هشتم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم به پیشنهاد راهنما از سایر جاذبه‌های دیدنی جیپور دیدن کنیم.

روز نهم: حرکت به سمت بمبئی

وقت آن رسیده است که با شهر جیپور خداحافظی کنیم و راهی بمبئی شویم. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، راس ساعت مقرر به سمت فرودگاه جیپور حرکت می‌کنیم تا با هواپیما به سمت بمبئی پرواز کنیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه بمبئی و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می کنیم.

روز دهم: گشت شهری در بمبئی

گشت شهری امروز را با بازدید از دروازه هند شروع می‌کنیم و به دیدن مانی باوان که زمانی ماهاتما گاندی برای ملاقات هایش در آن جا اقامت داشت می‌رویم. سپس توقفی کوتاه مقابل ساختمان ایستگاه راه آهن چاتراپاتی شیواجی یا همان ترمینال ویکتوریا خواهیم داشت که توسط معماری انگلیسی به نام فردریک ویلیام استیونز در سبک گوتیک طراحی شده است. در ادامه این گشت به معبد ایسکون یا بازارکرادفورد مارکت بمبئی سری می زنیم که مشهورترین بازار این شهر است. پس از صرف ناهار به هتل بازمی‌گردیم.

روز یازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که داریم می‌توانیم به پیشنهاد راهنما از سایر نقاط دیدنی شهر بمبئی که موفق به دیدنشان نشده ایم بپردازیم.

روز دوازدهم: حرکت به سمت گوآ

وقت آن رسیده است که با بمبئی خداحافظی کنیم و راهی گوآ شویم. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، راس ساعت مقرر به سمت فرودگاه بمبئی حرکت می کنیم تا به سمت گوآ پرواز کنیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می کنیم و بعد از تحویل گرفتن اتاق ها و اندکی استراحت، فرصت داریم تا از اولین روز اقامتمان در گوآ لذت ببریم.

روز سیزدهم: گشت شهری در گوآ

گشت امروز را با بازدید از بافت قدیمی گوا شروع خواهیم کرد و در حین گشت از بزرگترین کلیساها و صومعه های قدیمی و تاریخی، مانند باسیلیکای قدیمی گوا که به سبک باروک ساخته شده است، کلیسای سنت فرانسیس خاویر، بازدید می‌کنیم که در دسته بزرگ‌ترین کلیساهای آسیا قرار می‌گیرند. سپس مسیر خود را تا به بلندای تپه آلتینهو ادامه می‌دهیم و به تماشای منظره زیبای پانجیم و رودخانه ماندووی و چشم انداز بزرگترین بندر طبیعی گوا لذت خواهیم برد و این فرصت را خواهیم داشت تا پس از صرف ناهار با قایق سواری بر روی رودخانه ماندووی، گشت را پایان دهیم.

روز چهاردهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که داریم این فرصت را داریم تا از امکانات تفریحی هتل محل اقامتمان نهایت استفاده را ببریم.

روز پانزدهم: روز آزاد و گشت اختیاری

آخرین روز اقامت در گوآ را می‌توان به گشت اختیاری دیگری اختصاص داد و به پیشنهاد راهنما به بازدید سایر نقاط دیدنی گوآ بپردازیم.

روز شانزدهم: بازگشت به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

8 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور هند

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
تاریخ پایان:
 • جمعه
 • ۱۴۰۱/۱/۱۲
16 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
دهلی نو
5 ستاره
آگرا
5 ستاره
جیپور
5 ستاره
بمبئی
5 ستاره
گوا
5 ستاره
 • 22:50تهران
 • 00:25دوحه
 • 02:20دوحه
 • 08:25دهلی نو
 • 03:50گوا
 • 05:15دوحه
 • 08:00دوحه
 • 11:35تهران
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 2,390 دلار + هزینه پرواز
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 3,390 دلار + هزینه پرواز
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 1,690 دلار + هزینه پرواز
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 990 دلار + هزینه پرواز
 • کودک زیر دو سال
 • 90 دلار
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
499
قطر ایرویز
تهران
دوحه
22:50
00:25
570
قطر ایرویز
دوحه
دهلی نو
02:20
08:25
523
قطر ایرویز
گوا
دوحه
03:50
05:15
482
قطر ایرویز
دوحه
تهران
08:00
11:35
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
2,390 دلار + هزینه پرواز
3,390 دلار + هزینه پرواز
1,690 دلار + هزینه پرواز
990 دلار + هزینه پرواز
90 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
دهلی نو
5 ستاره
آگرا
5 ستاره
جیپور
5 ستاره
بمبئی
5 ستاره
گوا
5 ستاره

مدارک مورد نیاز تور هند

1) اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

2) کپی تمام صفحات مهر خورده پاسپورت

3)کپی آخرین ویزای هند در صورت داشتن

4) ۲ قطعه عکس ۵*۵ جدید و متفاوت با عکس پاسپورت

5) کپی بلیط رفت و برگشت هوایی و یا رزرو آن

6) کپی تمام صفحات شناسنامه

7) پرینت فرم آنلاین اپلیکیشن (فرم پر شده هند)

* ارائه کارت واکسن مورد تائید کشور هند.(فایزر، مدرنا، جانسون، آسترازنکا، سینوفارم، سینوواک، اسپوتنیک)