رزرو تور

نگاه کلی تور کوبا ۱۱ روزه


مقاصد:

هاوانا 3 شب
وارادرو 5 شب
هاوانا 1 شب

خدمات تور کوبا ۱۱ روزه

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای کوبا
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور کوبا ۱۱ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت هاوانا

ملاقات ما با راهنما و سایر اعضای گروه در فرودگاه امام خواهد بود تا پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از وارد شدن به فرودگاه هاوانا و کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما برای اولین گشت شهری‌مان آماده می‌شویم.

روز دوم: گشت شهری هاوانا

امروز در گشتی تمام روز به همراه راهنمای محلی به بازدید از هاوانا پایتخت کشور کوبا خواهیم پرداخت. در این گشت از بافت قدیمی شهر و خیابان‌های سنگ‌فرش شده آن (از میراث‌های جهانی یونسکو)، میدان انقلاب، آرامستان کلمب، بلوار ساحلی مالکون، خیابان میراما و قلعه سه پادشاه مورو بازدید می‌کنیم و پس از صرف ناهار به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت.

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز پس از صرف صبحانه در گشتی تمام روز به بازدید از بخش دیگری از این شهر پرهیجان رفته و در طی این گشت از مجموعه اتوموبیل‌های کلاسیک آمریکایی، محله خوزه فوستر، خیابان هامل و خانه چگوارا، قهرمان انقلابی بازدید می‌کنیم. و مانند روز گذشته پس از صرف ناهار به هتل محل اقامت‌مان بر‌می‌گردیم.

روز چهارم: حرکت به سمت وارادرو و گشت شهری

وقت آن رسیده که هاوانا را ترک کرده و به سوی مقصد بعدی سفر خود یعنی وارادرا راهی شویم. پس امروز در زمان مقرر و پس از تحویل دادن اتاق‌های‌ خود به یکی از مشهورترین مقاصد ساحلی کوبا می‌رویم.

روز پنجم: گشت شهری وارادرو

امروز در گشتی تمام روز به جزیره کایوبلانکو خواهیم رفت و این فرصت را خواهیم داشت تا از ساحلی زیبا با شن‌های سفید و درختان نخل چشم‌نواز آن دیدن کنیم. در حین این گشت این فرصت را خواهیم داشت تا دیداری نزدیک با دلفین‌ها را تجربه کنیم و پس از صرف ناهار به هتل محل اقامتمان برگردیم.

روز ششم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز در گشتی تمام روز به جزیره کایوبلانکو خواهیم رفت و این فرصت را خواهیم داشت تا از ساحلی زیبا با شن‌های سفید و درختان نخل چشم‌نواز آن دیدن کنیم. در حین این گشت این فرصت را خواهیم داشت تا دیداری نزدیک با دلفین‌ها را تجربه کنیم و پس از صرف ناهار به هتل محل اقامتمان برگردیم.

روز هفتم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز نیز این فرصت را داریم تا با استفاده از امکانات رفاهی هتل لحظاتی شاد و هیجان انگیز را تجربه کنیم و یا به قدم زدن در ساحل چشم نواز وارادرو بپردازیم.

روز هشتم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز نیز می‌توانیم از دیگر خدمات هتل مانند امکانات ورزشی - تفریحی آن استفاده کنیم و زمانی را به شنا در استخر هتل یا تجربه بازی تنیس اختصاص دهیم.

روز نهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز نیز می‌توانیم از دیگر خدمات هتل مانند امکانات ورزشی - تفریحی آن استفاده کنیم و زمانی را به شنا در استخر هتل یا تجربه بازی تنیس اختصاص دهیم.

روز دهم: پرواز به سمت تهران

وقت آن رسیده که وارادرو را ترک کرده و پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها وارادرو را به مقصد هاوانا ترک می کنیم تا برای بازگشت به ایران و پرواز بین‌المللی خود آماده شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه با همسفران خداحافظی می نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

11 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور کوبا ۱۱ روزه

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی.

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود.

2) 3 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید.

3) کپی واضح از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ( پشت و رو).

4) پرینت یک ماهه حساب بانکی و گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی با مهر و امضای بانک با حداقل موجودی 150 میلیون تومان (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

5) مدارک شغلی: به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن.

الف) پزشکان: پروانه مطب، کارت نظام پزشکی، حکم کارگزینی و نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی.

ب) وکلا: پروانه وکالت.

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی و نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی.

د) بازنشسته‌ها: ارائه حکم بازنشستگی.

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی.

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت ها.

ز) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل

ح) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: حکم کارگزینی و اصل نامه اشتغال به کار مربوطه با ذکرمدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی.

ی) تعهد محضری با این عنوان که شخص مورد نظر بعنوان توریست (گردشگر) به کشور کوبا سفر نموده و در طول مدت اقامت خود هیچ اقدام و فعالیت غیر توریستی انجام نداده و پس از پایان مهلت ویزا، کشو کوبا را ترک خواهد نمود. (ارائه اصل و ترجمه تعهد نامه الزامی می باشد.)

* لازم به ذکر است کپی مدارک بر روی برگه A4 و در یک نسخه ارائه شود.

* لیست مدارک فوق بر مبنای شرایط روز این بروشور تنظیم گردیده است، لذا در صورت بروز هرگونه تغییر در فهرست مدارک مورد نیاز سفارت مربوطه یا مدارک بهداشتی در خصوص ارائه گواهی واکسیناسیون یا تست پی‌سی‌آر، موارد در زمان مربوطه اطلاع‌رسانی می‌گردد.