تور کامبوج و ویتنام

Pukka Vista

رزرو تور

نگاه کلی تور کامبوج و ویتنام

تور ترکیبی ویتنام و کامبوج با ورود به شهر هانوی آغاز خواهد شد، در پارک ملی کت با، در طبیعت بینظیر بکر آن غرق شوید و در خلیج هالونگ در حال قایق‌سواری عکس یادگاری بگیرید. مقصد بعدی شما خلیج هالونگ خواهد بود و تجربه اقامت در کشتی از خاطرتان نخواهد رفت. سپس به سمت هوشی‌مین خواهید رفت، شهری که هیچ وقت آرام و قرار ندارد. در هوشی‌مین لذت دیدار از موزه جنگ ویتنام، تونل کو چی، برج بیتکسو و کلیسای جامع نتردام سایگون را از دست ندهید. وقت آن رسیده است که رهسپار کامبوج شوید. پس از ۶ شب اقامت در کامبوج و بازدید از جاذبه‌های سیم ریپ و پنوم پن، به ایران بازمی‌گردید.


مقاصد:

هانوی 3 شب
هالونگ 2 شب
هوشی مین 3 شب
سیم ریپ 3 شب
پنوم پن 3 شب

خدمات تور کامبوج و ویتنام

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزا
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور کامبوج و ویتنام

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت هانوی

سفر ما از سالن CIP فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و رهسپار هانوی می‌شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، اولین شب ورودمان پایتخت ویتنام را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با این شهر خواهیم گذراند.

روز دوم: گشت شهری در هانوی

در اولین روز اقامتمان در هانوی به گشتی تمام روز خواهیم رفت. در این گشت که از صبح آغاز می شود، به بازدید از آرامگاه هو شی مین، پاگودای وان پیلار، معبد ادبیات و سایر دیدنی های این شهر خواهیم رفت. گشت امروز فرصتی است تا با ویتنام و فرهنگ غنی آسیای شرقی آن آشنا شویم و از آثار معماری باشکوه آن لذت ببریم. پس از اتمام بازدیدها و صرف ناهار (مهمان ایوار هستید) به مرکز خرید معروف هانوی خواهیم رفت. در پایان به هتل باز می‌گردیم و یا میتوانیم با صرف چای در یکی از کافه‌های زیبای آن، از عصر خود لذت ببریم.

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز نیز در گشتی تمام روز از دیدنی هایی مانند موزه مردم شناسی ویتنام، دریاچه هوان کیم، بافت قدیمی شهر و سایر دیدنی‌های هانوی بازدید خواهیم کرد. پس از صرف ناهار، باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا به پیشنهاد راهنما از دیگر جاذبه‌های این شهر بازدید به عمل بیاوریم.

روز چهارم: حرکت به سمت هالونگ

امروز صبح پس از تحویل اتاق‌ها با هانوی خداحافظی کرده و به سمت خلیج هالونگ بی خواهیم رفت. پس از رسیدن و دریافت کلید اتاق‌های کشتی تفریحی که به مدت دو شب پذیرای ما خواهد بود، این فرصت مهیاست تا از شنا کردن در آب‌های زلال، بازدید از روستاها و مناظر زیبای این ناحیه لذت ببریم و یا با شرکت نمودن در کلاس آشپزی از عصر خود نهایت بهره را ببریم. در این روز هیجان‌انگیز، برای صرف وعده ناهار و شام مهمان ایوار خواهیم بود.

روز پنجم: گشت کشتی در خلیج هالونگ

اگر علاقمند به ورزش های آسیای شرقی هستید، این فرصت مهیاست تا از کلاس تایچی که از 06:30 صبح بر روی عرشه کشتی دایر خواهد بود لذت ببریم. در ادامه پس از صرف صبحانه، کفش‌های راحت خود را بپوشید چرا که با قایق به بازدید از روستاهای ماهیگیری اطراف رفته تا با فرهنگ ساکنین این منطقه بیشتر آشنا شویم. سپس قبل از صرف ناهار، مدتی را فرصت خواهید داشت تا در زیر نور آفتاب استراحت کنید و یا از شنا کردن در ساحل لذت ببرید. بعد از ظهر، پس از صرف ناهار، به بازدید از غارهای زیبای این ناحیه خواهیم رفت. در پایان، پس از اتمام گشت به کشتی بازگشته تا از صرف شام و تماشای آسمان پر ستاره لذت ببریم.

روز ششم: پرواز به سمت هوشی مین

روز ترک هانوی و عزیمت به هوشی مین فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، هتل را ترک می‌کنیم تا حداقل 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. آنجا پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا با هوشی مین، بیشتر آشنا شویم.

روز هفتم: گشت شهری در هوشی مین

امروز با هوشی مین یا همان سایگون، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ویتنام و مرکز اقتصادی این کشور در گشتی تمام روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز که از صبح و با همراهی راهنمای محلی شروع می‌شود و تا عصر ادامه پیدا می‌کند، به بازدید از کاخ استقلال، ساختمان پست مرکزی و کلیسای نتردام خواهیم پرداخت. سپس صرف ناهار را خواهیم داشت. پس از صرف ناهار به مرکز خرید تاکاشیمایا، معروف‌ترین مرکز خرید شهر خواهیم رفت. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های بزرگ‌ترین شهر ویتنام لذت ببریم.

روز هشتم: روز آزاد و گشت اختیاری

روز سوم اقامت‌مان در هوشی مین با گشتی دیگر در این شهر با شکوه آغاز می‌شود. در گشت امروز به قصد دیدن تونل‌‌های کو چی که نقش مهمی در جنگ ویتنام با آمریکا داشته و نبوغ طراحان آن را به نمایش می‌گذارد، از هتل خارج می‌شویم. پس از صرف نهار به هتل بازخواهیم گشت و بعد از ظهر را نیز در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما از اقامتمان لذت ببریم.

روز نهم: پرواز به سمت سیم ریپ

امروز پس از تحویل اتاق‌ها رهسپار شهر سیم ریپ در کشور کامبوج می‌شویم. پس از رسیدن به هتل و استراحت، در گشتی کوتاه همراه با راهنما می‌توانیم با دیدنی‌های اطراف هتل بیشتر آشنا شویم.

روز دهم: گشت شهری سیم ریپ

در گشت شهری امروز که به همراه راهنمای محلی شروع خواهد شد، از جاذبه‌هایی مانند معابد آنگکور وات، معبد بایون، معبد تام ریدر و سایر دیدنی های این شهر دیدن خواهیم کرد. امشب این فرصت را خواهیم داشت تا در یکی از رستوران‌های محلی سیم‌ریپ، یک غذای کامبوجی را امتحان کنیم.

روز یازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با فرصتی که در اختیار داریم می‌توانیم سری به بازارهای سیم‌ریپ بزنیم و با فرهنگ مردم این شهر بیشتر آشنا شویم. همچنین می‌توانیم از جاذبه‌هایی که در روز‌های قبل موفق به بازدید از آن‌ها نشده‌ایم دیدن کنیم.

روز دوازدهم: حرکت به سمت پنوم پن

امروز از سیم ریپ به سمت پنوم پن پایتخت کامبوج حرکت خواهیم کرد.

روز سیزدهم: گشت شهری پنوم پن

در اولین روز اقامت خود در پنوم پن، در گشتی نیم روز به بازدید از اماکنی مانند موزه ملی، کاخ سلطنتی خواهیم رفت. همچنین این شانس را خواهیم داشت تا از بازار محلی این شهر نیز بازدید نماییم. بعد از صرف ناهار، می‌توانیم همراه با راهنما، گشتی آزاد در شهر داشته باشیم و با فرهنگ مردم پنوم پن بیشتر آشنا شویم.

روز چهاردهم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم جاذبه‌های بیشتری را در شهر پنوم پن و اطراف آن ببینیم. همچنین این فرصت را در اختیار خواهیم داشت تا سری به سوغاتی‌فروشی‌ها بزنیم و بعد از داشتن یک شام خداحافظی در رستوران‌، آماده بازگشت به تهران باشیم.

روز پانزدهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور کامبوج و ویتنام