رزرو تور

نگاه کلی تور ویتنام و کامبوج


مقاصد:

پرواز 1 شب
هانوی 3 شب
هالونگ 2 شب
هوشی مین 3 شب
سیم ریپ 3 شب
پنوم پن 3 شب

خدمات تور ویتنام و کامبوج

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزا
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور ویتنام و کامبوج

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت هانوی

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران به سمت سالن ترانزیت حرکت کرده و رهسپار هانوی می‌شویم. امشب را به دلیل اختلاف ساعت و مسافت در پرواز سپری خواهیم کرد.

روز دوم: ورود به هانوی و گشت شهری

امروز به هانوی می‌رسیم و پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در اولین روز اقامتمان در هانوی به گشتی تمام روز خواهیم رفت. 

روز سوم: گشت شهری هانوی

امروز با گشتی تمام روز به کشف هانوی می‌پردازیم. در این گشت که از صبح آغاز می شود، به بازدید از آرامگاه هو شی مین، پاگودای وان پیلار، معبد ادبیات و سایر دیدنی های این شهر خواهیم رفت. پس از اتمام بازدیدها به مرکز خرید معروف هانوی خواهیم رفت. در پایان به هتل باز می‌گردیم و یا میتوانیم با صرف چای در یکی از کافه‌های زیبای آن، از عصر خود لذت ببریم.

روز چهارم: گشت شهری هانوی

امروز نیز در گشتی تمام روز از دیدنی هایی مانند موزه مردم شناسی ویتنام، دریاچه هوان کیم، بافت قدیمی شهر و سایر دیدنی‌های هانوی بازدید خواهیم کرد. پس از آن، باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا به پیشنهاد راهنما از دیگر جاذبه‌های این شهر بازدید به عمل بیاوریم.

روز پنجم: حرکت به سمت هالونگ

امروز صبح پس از تحویل اتاق‌ها با هانوی خداحافظی کرده و به سمت خلیج هالونگ بی خواهیم رفت. پس از رسیدن و دریافت کلید اتاق‌های کشتی تفریحی که به مدت دو شب پذیرای ما خواهد بود، این فرصت مهیاست تا از شنا کردن در آب‌های زلال، بازدید از روستاها و مناظر زیبای این ناحیه لذت ببریم و یا با شرکت نمودن در کلاس آشپزی از عصر خود نهایت بهره را ببریم. 

روز ششم: گشت با کشتی کروز

اگر علاقمند به ورزش های آسیای شرقی هستید، این فرصت مهیاست تا از کلاس تایچی که از 06:30 صبح بر روی عرشه کشتی دایر خواهد بود لذت ببریم. در ادامه پس از صرف صبحانه، کفش‌های راحت خود را بپوشید چرا که با قایق به بازدید از روستاهای ماهیگیری اطراف رفته تا با فرهنگ ساکنین این منطقه بیشتر آشنا شویم. سپس قبل از صرف ناهار، مدتی را فرصت خواهید داشت تا در زیر نور آفتاب استراحت کنید و یا از شنا کردن در ساحل لذت ببرید. بعد از ظهر، به بازدید از غارهای زیبای این ناحیه خواهیم رفت. در پایان، پس از اتمام گشت به کشتی بازگشته تا از صرف شام و تماشای آسمان پر ستاره لذت ببریم.

روز هفتم: پرواز به سمت هوشی مین

روز ترک هانوی و عزیمت به هوشی مین فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها، هتل را ترک می‌کنیم تا حداقل 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. آنجا پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و کمی استراحت، چند ساعتی زمان داریم تا با هوشی مین، بیشتر آشنا شویم.

روز هشتم: گشت شهری هوشی مین

امروز با هوشی مین یا همان سایگون، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ویتنام و مرکز اقتصادی این کشور در گشتی تمام روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز که از صبح و با همراهی راهنمای محلی شروع می‌شود و تا عصر ادامه پیدا می‌کند، به بازدید از کاخ استقلال، ساختمان پست مرکزی و کلیسای نتردام خواهیم پرداخت. بعد از ظهر به مرکز خرید تاکاشیمایا، معروف‌ترین مرکز خرید شهر خواهیم رفت. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های بزرگ‌ترین شهر ویتنام لذت ببریم.

روز نهم: گشت شهری هوشی مین

روز سوم اقامت‌مان در هوشی مین با گشتی دیگر در این شهر با شکوه آغاز می‌شود. در گشت امروز به قصد دیدن تونل‌‌های کو چی که نقش مهمی در جنگ ویتنام با آمریکا داشته و نبوغ طراحان آن را به نمایش می‌گذارد، از هتل خارج می‌شویم. پس از صرف نهار به هتل بازخواهیم گشت و بعد از ظهر را نیز در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما از اقامتمان لذت ببریم.

روز دهم: پرواز به سمت سیم ریپ

امروز پس از تحویل اتاق‌ها رهسپار شهر سیم ریپ در کشور کامبوج می‌شویم. پس از رسیدن به هتل و استراحت، در گشتی کوتاه همراه با راهنما این فرصت را داریم تا با دیدنی‌های اطراف هتل بیشتر آشنا شویم.

روز یازدهم: گشت شهری سیم ریپ

در گشت شهری امروز که به همراه راهنمای محلی شروع خواهد شد، از جاذبه‌هایی مانند معابد آنگکور وات، معبد بایون، معبد تام ریدر و سایر دیدنی های این شهر دیدن خواهیم کرد. امشب این فرصت را خواهیم داشت تا در یکی از رستوران‌های محلی سیم‌ریپ، یک غذای کامبوجی را امتحان کنیم.

روز دوازدهم: گشت قایق‌سواری دریاچه تونله ساپ

در گشت امروز به قایق سواری بر روی دریاچه تونله ساپ خواهیم پرداخت. بعد از ظهر نیز این فرصت را خواهیم داشت تا از جاذبه‌هایی که در روز‌های قبل موفق به بازدید از آن‌ها نشده‌ایم دیدن کنیم.

روز سیزدهم: حرکت به سمت پنوم پن

امروز از سیم ریپ به سمت پنوم پن پایتخت کامبوج حرکت خواهیم کرد. پس از رسیدن و تحویل اتاق‌ها، این فرصت را خواهیم داشت تا در گشتی کوتاه اطراف هتل با این شهر زیبا آشنا شویم.

روز چهاردهم: گشت شهری پنوم پن

در دومین روز اقامت خود در پنوم پن، در گشتی نیم روز به بازدید از اماکنی مانند موزه ملی، کاخ سلطنتی خواهیم رفت. همچنین این شانس را خواهیم داشت تا از بازار محلی این شهر نیز بازدید نماییم. بعد از ظهر، می‌توانیم همراه با راهنما، گشتی آزاد در شهر داشته باشیم و با فرهنگ مردم پنوم پن بیشتر آشنا شویم.

روز پانزدهم: روز آزاد و گشت اختیاری پنوم پن

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم جاذبه‌های بیشتری را در پنوم پن و اطراف آن ببینیم. همچنین این فرصت را در اختیار خواهیم داشت تا سری به سوغاتی‌فروشی‌های شهر بزنیم.

روز شانزدهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از رسیدن به تهران و عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

14 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور ویتنام و کامبوج