رزرو تور

نگاه کلی تور چین

تور چین با شهر تاریخی پکن شروع می‌شود، جایی که شهر ممنوعه و قصر تابستانی‌اش شما را به حیرت‌زده و دیوار بزرگش، شما را به دورترین نقاط تاریخ می‌کشاند. بعد از پکن راهی گویلین خواهید شد؛ جایی که از نماد‌های طبیعی چند میلیون ساله‌اش مسحور می‌شوید. گشت قایق تفریحی بر روی رودخانه زیبای لی از دیگر زیبایی‌های شهر گویلین است. هانگزو مقصد بعدی شماست؛ جایی که با بزرگترین فلاسفه چینی آشنا خواهید شد. فرصت یک خرید فوق‌العاده را در هانگزو از دست ندهید. شانگهای، این جنگل آسمان‌خراش‌ها آخرین میزبان ما در کشور چین خواهی بود. شاید باغ یو و برج تلویزیون مهم‌ترین جاذبه‌هایی باشند که در شانگهای خواهید دید، البته غیر از حال و هوای مدرن شهر! خرید در خیابان نانجینگ می‌تواند آخرین قسمت سفر شما باشد. پس از آن با کوله‌باری از خاطرات به سمت خانه بازخواهید گشت.


مقاصد:

پکن 5 شب
گویلین 3 شب
هانگزو 3 شب
شانگهای 3 شب

خدمات تور چین

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
  اقامت در هتلهای ۵ ستاره با صبحانه
  ویزای گروهی چین
  بیمه مسافرتی
  گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور چین

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. از فرودگاه امام خمینی پرواز رهسپار دبی می‌شویم. خروجی پرواز، ساعت و محل قرار جهت سوار شدن به هواپیما توسط راهنما پس از کنترل گذرنامه مشخص می‌گردد. بعد از گذشت تقریباً یک روز وارد فرودگاه پکن خواهیم شد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان رهسپار می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روزسفرمان در پکن لذت ببریم.

روز دوم:

صبح دومین روز اقامت خود در پکن را باگشتی تمام روز و به همراهی راهنمای محلی آغاز می کنیم (لازم به ذکر است که با توجه به وضعیت ترافیکی در شهرهای چین ممکن است ساعت و ترتیب اجرای گشت‌ها و ترنسفرها با تغییراتی همراه باشد که راهنمای تور شما را در جریان این تغییرات قرار خواهد داد). در گشت امروز از مرکز پروش و خرید مروارید، باغ و قصر تابستانی پکن بازدید خواهیم داشت. بعد از صرف ناهار نیز به تماشای معبد آسمانی می رویم. لازم بذکر است که همراه داشتن کفش مناسب پیاده‌روی برای تمامی گشت‌ها پیشنهاد می گردد.

روز سوم:

امروز صبح به سمت قسمت چند هزار ساله شهر پکن حرکت می کنیم و به بازدید از شهر ممنوعه و میدان تیان آن من می پردازیم و بعد از صرف ناهار فرصتی داریم تا به مراکز خرید پکن رفته و ساعاتی را در فروشگاه‌های این شهر سپری کنیم.

روز چهارم:

امروز پکن را به قصد بازدید یکی از عجایب هفتگانه جهان ترک می کنیم و دقایقی را بر روی دیوار بزرگ چین به قدم زدن می گذرانیم. در ادامه به بازدید از مرکز سنگ یشم تراشی می پردازیم و سپس این فرصت را خواهیم داشت که مجموعه ورزشی المپیک پکن (آشیانه پرنده) و مرکز ملی ورزش‌ های آبی پکن (مکعب آبی) را از بیرون ببینیم. در ادامه و بعد از صرف ناهار، گشت امروزمان را با بازدید از مرکز طب سنتی چینی به پایان می رسانیم.

روز پنجم:

امروز می‌توانیم از وقت آزادمان برای خرید استفاده کنیم یا با پیشنهاد راهنمای تور، از جاذبه‌هایی که هنوز موفق به دیدنشان نشده‌ایم مانند شهر مینیاتوری یا مراکز تفریحی پکن، بازدید نماییم.

روز ششم:

امروز هتل را به مقصد فرودگاه ترک می‌کنیم. پرواز ما از فرودگاه پکن بلند می‌شود و درفرودگاه گویلین به زمین می‌نشیند. پس از دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در گویلین لذت ببریم.

روز هفتم:

اگر دوستدار طبیعت و زیبایی های بکر هستید، امروز روز شماست، زیرا در این گشت از صبح به سمت طبیعت بکر و زیبای اطراف شهر گویلین رفته و از نمادهای طبیعی چندین میلیون ساله بازدید خواهیم کرد.

روز هشتم:

امروز روز گشت قایق تفریحی بر روی رودخانه زیبای لی و لذت بردن از طبیعت زیبای بکر چندین هزار ساله چین است. در ادامه از ورود به یکی از قدیمی‌ترین شهرهای چین، یانگشو حیرت‌زده خواهید شد، زیرا خود را در حال پیاده‌روی در خیابان‌ها و بازارهای چند هزار ساله خواهید یافت، و برای لحظه‌ای این احساس را خواهیم داشت گویی که در تاریخ سفر کرده‌ایم.

روز نهم:

وقت خداحافظی با گویلین فرا رسید. امروز صبح هتل را به مقصد فرودگاه ترک می‌کنیم. از فرودگاه گویلین رهسپار فرودگاه هانگژو خواهیم شد. پس از دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در هانگژو لذت ببریم.

روز دهم:

امروز از صبح به بازدید از پارک گل‌ها و معابد این شهر می‌پردازیم و با قایق از دریاچه هانگژو عبور خواهیم کرد. پس از صرف ناهار به بازدید از مراکز تحقیقات و فروشگاه‌های چای سنتی و طبی چین می رویم. اگر به سبک و سنن چینی علاقه دارید، امروز روز شماست، زیرا با بزرگ‌ترین فلاسفه چینی آشنا خواهید شد.

روز یازدهم:

در آخرین روز اقامتمان در هانگژو سری به مراکز خرید می زنیم و به گشت و گذار در فروشگاه‌ها می پردازیم. همچنین این فرصت را داریم تا از دیدنی‌های دیگر این شهر بازدید نماییم.

روز دوازدهم:

امروز صبح هانگژو را به قصد شانگهای (200 کیلومتر) ترک می کنیم. این مسیر را با اتوبوس طی می کنیم تا بهانه‌ای باشد که در مسیر سفر از هانگژو به شانگهای بتوانیم از طبیعت زیبای بین راه لذت ببریم. پس از ورود به شانگهای به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در شانگهای لذت ببریم.

روز سیزدهم:

در دومین روز اقامتمان در شانگهای، مدرنترین شهر چند دهه اخیر چین یا به قول مردمان این کشور «جنگل آسمان خراش ها»، از صبح به بازدید از باغ یو در قسمت قدیمی شهر می‌رویم. در ادامه به قسمت جدید شهر رفته و به بازدید از برج تلویزیون، مرکز پرورش کرم ابریشم و تولید محصولات ابریشمی می‌پردازیم و زمانی در اختیار داریم برای بازدید از بزرگ‌ترین خیابان شهر چین «نانجینگ».

روز چهاردهم:

با توجه به وقت آزادی که امروز در اختیار داریم می‌توانیم به پیشنهادات راهنمای تور به جاذبه‌های دیدنی دیگر این شهر سری بزنیم و یکی از تورهای اختیاری را انتخاب نماییم یا با خرید از بزرگ‌ ترین فروشگاه‌ های شانگهای روز خود را تکمیل نماییم.

روز پانزدهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز از فرودگاه شانگهای به سمت فرودگاه دبی پرواز خواهیم کرد. بعد از رسیدن و استراحتی کوتاه در فرودگاه، به سمت تهران رهسپار خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود؛ زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور چین

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد میگردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

۴- همکاران بخش فروش با شماره ۲۴۰۴۴۶۵-۰۹۳۹ حتی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگوی شما می باشند.