رزرو تور

نگاه کلی تور ژاپن (توکیو و اوساکا)


مقاصد:

اوساکا 4 شب
توکیو 5 شب

خدمات تور ژاپن (توکیو و اوساکا)

 • پرواز رفت و برگشت قطری
 • قطار سریع السیر
 • ترانسفر فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزای توریستی ژاپن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه اهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور ژاپن (توکیو و اوساکا)

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت اوساکا

سفر ما از سالن تشریفات فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا راهی شهر اوساکا ژاپن شویم.

روز دوم: گشت شهری اوساکا

در طول گشت امروز از قصر سلطنتی اوساکا که از مهم‌ترین شاخصه‌های توریستی شهر است، منطقه تجاری اومِدا با آسمان خراش‌های بلندش و رصدخانه باغ معلق بازدید می‌کنیم. در ادامه سوار بر یکی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک های جهان می‌شویم تا منظره‌ای بی‌نظیر از این شهر را نظاره‌گر باشیم. در طول این گشت پرماجرا همچنین از پارک نامبا، مراکز خرید منطقه آمریکامورا و منطقه توریستی و پر زرق و برق دوتونباری بازدید به عمل می‌آوریم و در پایان به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. فراموش نکنید که در گشت امروزمان یک وعده ناهار هم مهمان ایوار هستیم.

روز سوم: گشت شهری کیوتو

امروز با یکی از زیباترین شهرهای ژاپن، پایتخت هزار ساله امپراطوری باستانی آن و دارنده گنجینه ای از میراث‌های ثبت شده جهانی یعنی شهر سحر انگیز کیوتو آشنا می‌شویم. در گشت امروز از مهم‌ترین و زیباترین آثار تمدن و فرهنگ غنی ژاپنی مانند معابد بودایی بسیار زیبای کیومیزو درا، قصر طلایی و همچنین جاذبه‌های طبیعی بی نظیر این شهر همچون دریاچه بسیار زیبای آراشی یاما دیدار کرده و با قدم زدن در جنگل های بامبو، به طور قطع خاطراتی به یاد ماندنی برایمان رقم خواهد خورد.

روز چهارم: گشت شهری کوبه

امروز پس از صرف صبحانه به دیدار سومین بخش کلان شهرِ «کئی هان شین» یعنی شهر کوبه می‌رویم. در این گشت از مهم‌ترین دیدنی‌های شهر مانند محله چینی‌ها، کوه روکو، باغ گیاه شناسی روکو و بندرگاه دیدار کرده، به سراغ یک وعده ناهار در یکی از رستوران‌های کوبه می‌رویم و با سوار شدن بر تله کابین روکو، گشتی مفرح بر فراز طبیعت زیبای اطراف شهر نیز خواهیم داشت.

روز پنجم: حرکت به سمت توکیو

امروز صبح هتل خود در اوساکا را به مقصد شهر توکیو، که با یک دنیا دیدنی چشم انتظار ماست ترک می‌کنیم. طی مسیر حدودا 500 کیلومتری اوساکا به توکیو به لطف قطار سریع السیر «شین کانزن» تنها دو ساعت و نیم به طول می‌انجامد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، با استفاده از توضیحات راهنما با پایتخت بزرگ و زیبای ژاپن بیشتر آشنا خواهیم شد.

روز ششم: گشت شهری در توکیو

امروز صبح را با گشتی تمام روز در پرجمعیت‌ترین شهر جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از نمای بیرونی قصر امپراطوری، معبد بودایی آزاکوزا، معبد سنسو، خیابان و بازار ناکامیزه، خیابان گینزا، برج توکیو (بلندترین برج مخابراتی جهان)، خلیج توکیو بازدید کرده و همچنین گشتی با قایق بر روی رودخانه سومیدا نیز خواهیم داشت. گفتنی است که وعده شام هم مهمان ایوار خواهیم بود.

روز هفتم: روز آزاد و گشت اختیاری توکیو

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با ثبت نام در یکی از برنامه‌های پیشنهادی راهنما از سایر جاذبه‌های دیدنی این شهر پرهیاهو و پرجاذبه دیدار کنیم. گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند می‌تواند یکی از گزینه‌های جذاب پیشنهادی باشد. بازدید از قصر امپراطوری ژاپن می‌تواند انتخاب دیگر ما باشد. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز هشتم: گشت هاکونه و کوه فیجی

در چهارمین روز اقامتمان در توکیو، با یک گشت تمام روز با همراهی راهنمای محلی، به بازدید از منطقه هاکونه و یکی از معروف‌ترین چشم اندازهای جهان یعنی کوه فیجی خواهیم رفت. ابتدا در دریاچه آشی، لذت قایق سواری را تجربه خواهیم کرد سپس با استفاده از تله کابین (در صورت وجود شرایط جوی مساعد) صعودی خاطره انگیز بر فراز کوه فیجی خواهیم داشت و از مناظر زیبای دشت و کوه لذت برده و روز پرهیجانی را در دل طبیعتی آرامش بخش سپری خواهیم کرد. در هاکونه هم یک وعده ناهار را مهمان ایوار خواهیم بود.

روز نهم: روز آزاد و گشت اختیاری توکیو

امروز با توجه به وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما، نادیده‌های بیشتری از توکیو را ببینیم. پیشنهاد می‌کنیم سری به محله‌های جالب برای خرید بزنید و بعد از آن خودتان را به یک شام دلچسب در بهترین رستوران های توکیو دعوت کنید. در آخر شب هم می‌توانید سری به چهار راه پرتکاپوی شیبویا بزنید.

روز دهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام سفر پرخاطره‌ی ما به پایان رسید! پس از تحویل دادن اتاق‌ها با اتوبوس اختصاصی به سمت فرودگاه ناریتا حرکت می‌کنیم تا رهسپار تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

45 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور ژاپن (توکیو و اوساکا)

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • سه شنبه
 • ۱۴۰۳/۵/۱۶
تاریخ پایان:
 • جمعه
 • ۱۴۰۳/۵/۲۶
11 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 79,900,000 تومان + 3,990 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 79,900,000 تومان + 6,490 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 75,900,000 تومان + 2,990 دلار
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 75,900,000 تومان + 1,990 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 190 دلار
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
79,900,000 تومان + 3,990 دلار
79,900,000 تومان + 6,490 دلار
75,900,000 تومان + 2,990 دلار
75,900,000 تومان + 1,990 دلار
190 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور ژاپن (توکیو و اوساکا)

* کلیه مدارک علاوه بر ترجمه رسمی به زبان انگلیسی نیاز به تائیدیه دادگستری دارند. (تاریخ این ترجمه‌ها نمی بایست بیشتر از سه ماه از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد.)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2 قطعه عکس 3.5*4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه (قابل ذکر است جهت گرفتن تایید شناسنامه داشتن مهر ثبت احوال در کنار نام همسر و فرزندان و برای متقاضیان بالای 15 سال ارائه شناسنامه عکس دار الزامی است.)

4) اصل گردش حساب بانکی 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 5 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن دلار آمریکا باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی ممهور به مهر تاییدیه وزارت بهداشت

ب) وکلا : پروانه وکالت، دانشنامه پایان تحصیلات

ج) مشاغل دولتی : اصل حکم کارگزینی و یا گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر، سابقه بیمه بارکددار و آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با سمت شغلی

د) بازنشسته ها : حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر به همراه اصل آخرین آگهی تغییرات آن شرکت (جهت گرفتن تائیدیه دادگستری)

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت ها و آگهی تغییرات مربوط به تغییر آدرس شرکت

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی و یا گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر، سابقه بیمه بارکددار و آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با سمت شغلی

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل (مربوط به سال تحصیلی جاری)

* جهت تائید مدرک تحصیلی برای گرفتن تائیدیه دادگستری لطفاً موارد ذیل در نظر گرفته شود :

* محصلین در پایه دبستان، راهنمایی و دبیرستان: گواهی تحصیلی باید مهر مدرسه، منطقه و آموزش و پرورش استان و مهر و امضاء شخص مربوطه را داشته باشد.

الف) دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

ب) دانشجویان دانشگاه‌های دولتی علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به وزارت علوم مراجعه نمایند.

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه و تایید دادگستری دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* کلیه مدارک شغلی و گواهی های تحصیلی در صورتی که به زبان انگلیسی باشد نیاز به تایید ندارد.

* حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی می باشد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزدآژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.