رزرو تور

نگاه کلی تور کانادا

تور کانادا با ورود به ونکوور، معروف‌ترین کلان‌شهر کانادا آغاز خواهد شد. پارک استنلی، خلیج انگلیسی‌ها، شهر چینی‌ها و ساعت بخار معروف تنها بخشی از جاذبه‌های گردشگری این شهر دوست‌داشتنی هستند. مطمئناً عطر باغ گل بوچارت در تمام سفر شما خواهد پیچید. در مونترال، مسحور فرهنگ فرانسوی زبان شهر خواهید شد. در این میان، کبک نیز، گشت مهیجی برایتان خواهد بود که هنوز حال و هوای قدیمی را در خود حفظ کرده است. پس از آن رهسپار تورنتو خواهید شد تا از زیبایی‌هایش به وجد بیایید. فراموش نکنید بهترین چشم‌انداز به شهر را از بالای برج سی اِن خواهید داشت. حالا دیگر وقت مهم‌ترین جاذبه سفر ۱۵ روزه شما رسیده است، آبشار نیاگارا! مطمئنا متفاوت‌ترین تجربه‌ای خواهد بود که تا به حال داشته‌اید. نیاگارا آخرین منطقه‌ای است که میزبان شما خواهد بود؛ پس از آن با خاطراتی دوست‌داشتنی، به سمت خانه باز خواهید گشت.


مقاصد:

ونکوور 5 شب
مونترال 3 شب
تورنتو 3 شب
نیاگارا 3 شب

خدمات تور کانادا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما + پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • ویزای کانادا
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور کانادا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار ونکوور شویم.  پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما با اتوبوس به سمت به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه در اولین بعدازظهر ورودمان به این شهر زیبا فرصتی داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گوشه هایی از این شهر را ببینیم.

روز دوم:

در اولین گشت شهری‌مان در ونکوور، به همراهی راهنمای محلی به بازدید شهر می رویم و از جاذبه هایی مانند پارک استنلی، خلیج انگلیسی ها، محله چینی ها و ساعت بخار معروف آن بازدید به عمل می آوریم.

روز سوم:

امروز از فرصت آزادی که در اختیارمان است استفاده می کنیم و زمانی را برای گشت و گذار در شهر اختصاص می‌دهیم و یا می‌توان یکی از برنامه های اختیاری راهنما مانند «بازدید از تپه ی گروز» را انتخاب کرد تا با سایر همسفران از لذت کشف گوشه و کنار ونکوور بهره‌مند شویم و شهر را از فراز آسمان‌ها ببینیم. همچنین امروز می‌توانیم سری به مراکز خرید ونکوور بزنیم.

روز چهارم:

امروز در یک گشت شهری تمام روز، به همراهی راهنمای محلی، هتل را ترک کرده تا با کشتی تفریحی به سوی منطقه ی جذاب ویکتوریا برویم. گشت امروز ما شامل بازدید از زیباترین باغ گل جهان معروف به باغ بوچارت و گشت نمای عمومی جزیره شامل یادمان‌های تاریخی شهر، دانشگاه ویکتوریا، پارک بیکن، موزه رویال کلمبیا، پارک ساندربرد، ساختمان‌های پارلمان و عمارت‌های مجلل بالای شهر می‌شود.

روز پنجم:

در آخرین روز اقامتمان در ونکوور این فرصت را داریم که با استفاده از زمان آزادمان، وقتی را به شکم گردی اختصاص دهیم پر در یکی از رستوران های شهر، خودمان را به یک وعده غذای کانادایی مهمان کنیم. همچنین می‌توانیم با کمک راهنما و در قالب یک گشت اختیاری، از آکواریوم ونکوور بازدید کرد.

روز ششم:

وقت آن رسیده است که با ونکوور خداحافظی کرده و با یک پرواز داخلی راهی مونترال شویم. پس از فرود هواپیما در فرودگاه مونترال و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان در مونترال منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه در اولین بعد از ظهر ورودمان به این شهر زیبا، فرصتی داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گوشه‌هایی از این شهر زیبا را ببینیم.

روز هفتم:

در دومین روز اقامتمان در مونترال، در یک گشت نیم روزه، بخشی از میراث فرهنگی منطقه فرانسه زبان کانادا را بازدید خواهیم کرد که شامل کلیسای نوتردام، مناطق تجاری و مسکونی شهر، قسمت تاریخی شهر مونترال و محله لاتینی ها، پارک المپیک و باغ های گل و گیاه می‌شود. همچنین قبل از پایان تور در بلندای تپه رویال از دانشکاه معروف مک گیل عبور خواهیم کرد. باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا سری هم به مراکز خرید مونترال بزنیم.

روز هشتم:

امروز پس از صرف صبحانه و در آخرین روز اقامتمان در مونترال، صبح زود هتل را به قصد بازدید از شهر کبک ترک خواهیم کرد؛ شهری که مردم آن ریشه‌ی فرانسوی داشته و همگی به این زبان تکلم می‌کنند. در کبک از شهر شامل دشتهای آبراهام، رویال پالاس و بناهای قدیمی شهر بازدید خواهیم کرد.

روز نهم:

امروز صبح از هتل مونترال به مقصد تورنتو حرکت می‌کنیم. وقتی به تورنتو برسیم، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا در یک گشت نیم روز سری به فروشگاه های شهر زده (مانند مرکز خرید معرف ایتون) و از زمان آزادی که در اختیار داریم به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

روز دهم:

امروز هتل را به قصد دیدن قصر باشکوه کازا لوما ترک می‌کنیم و بعد از ظهر را در اختیار داریم تا به همراهی راهنمای محلی از جاذبه هایی مانند مرکز شهر، ساختمان شهرداری قدیم و ساختمان شهرداری جدید، یورک ویل، دانشگاه تورنتو، اسکای دام، برج سی اِن و اسکله‌ی شهر نیز بازدید کنیم.

روز یازدهم:

در آخرین روز اقامتمان در تورنتو، وقت آزاد این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا بخش‌های دیگری از تورنتو را که تا به امروز ندیده‌ایم با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما تجربه کنیم و با انتخاب یکی از تورهای پیشنهادی راهنما، همراه با سایر همسفران به بازدید دیگر جاذبه‌های شهر برویم. همچنین این فرصت را داریم تا سری به یکی از رستوران های شهر بزنیم.

روز دوازدهم:

زمان آن رسیده است که با تورنتو و تمامی زیبایی هایش خداحافظی و به سمت نیاگارا حرکت کنیم. به همین دلیل، امروز صبح، پس از صرف صبحانه در یک سفر کوتاه زمینی راهی نیاگارا می‌شویم. پس از رسیدن به هتل محل اقامتمان و تحویل کلید‌ها و استراحتی کوتاه، گشتی در منطقه خواهیم داشت.

روز سیزدهم:

امروز در دومین روز اقامتمان در نیاگارا، در گشتی نیم روزه و با همراهی راهنمای محلی، به بازدید یکی از عجایب هفتگانه طبیعی جهان می رویم و این فرصت را داریم تا آبشار باشکوه نیاگارا را از نزدیک ببینیم. در پایان این گشت مهیج، این فرصت را داریم تا به هتل بازگردیم و یا زمان بیشتری را به گشت و گذار اختصاص دهیم.

روز چهاردهم:

سومین روز اقامتمان در نیاگارا نیز با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. امروز نیز با همراهی راهنمای محلی، هتل را به قصد بازدید از دهکده‌ی نیاگارا ترک می‌کنیم. در پایان گشت می‌توان به هتل بازگشت و یا با کمک راهنما به کشف گوشه و کنار شهر پرداخت.

روز پانزدهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! از فرودگاه تورنتو رهسپار تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور کانادا

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (درصورت لزوم باید به تائید دادگستری نیز برسند.)

1) اصل گذرنامه با امضا به همراه گذرنامه­‌های قبلی 

 • مدت اعتبار حداقل یکسال از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

4) اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت همسفر بودن با همسر)

5) مدارک مالی شامل نامه تمکن به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک، گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه شخص باشد و گواهی سپرده بلندمدت در صورت وجود (مدارک دیگری همچون گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه نیز می‌تواند تمکن مالی شما را نشان دهد) (زمان صدور مدارک بانکی حداکثر دو هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.)

 • درصورت ارائه گواهی سپرده بلند مدت، ارائه گردش حساب چهار ماهه سود سپرده به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک الزامی می‌باشد.
 •  باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 50.000.000 تومان باشد.

6) اصل و ترجمه اسناد ملکی

7) اصل و ترجمه مدارک شغلی

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مهندسان: کارت و پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت

د) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سه فیش آخر حقوق

ه) بازنشسته‌­ها: حکم بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق، در صورت افزایش حقوق ارائه حکم افزایش حقوق بازنشستگی الزامی است.

و) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و سه فیش آخر حقوق

ز) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / پروانه بهره‌برداری / آگهی تاسیس /آخرین آگهی تغییرات / آگهی تصمیمات در روزنامه رسمی، لیست بیمه دو ماه آخر کارکنان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک و گردش چهار ماهه حساب شرکت به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

ح) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوق

ط) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل

 • جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می‌­باشد.

8) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

 • تکمیل فرم مشخصات فردی و فرم‌های فارسی مربوط به کانادا به صورت کامل و دقیق
 • حضور مسافرین 14 تا 79 سال جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری الزامی می‌باشد.
 • حضور مسافرینی که طی 10 سال اخیر سابقه انگشت نگاری در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت کانادا را داشته اند الزامی نمی‌باشد.
 • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

10) دعوت نامه: شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت برسد.)

 • مدارک الزامی برای فرد دعوت کننده: کارت اقامت یا گذرنامه کانادایی، اصل مدارکی که نسبت دعوت کننده و مهمان را مشخص می نماید. (مانند شناسنامه)
 • مدارک اختیاری برای فرد دعوت کننده: کارت شهروندی، شناسنامه کانادایی، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی