از
99,900,000 تومان +
6,990 دلار
رزرو تور

نگاه کلی تور گروهی کانادا


مقاصد:

ونکوور 5 شب
مونترال 3 شب
تورنتو 3 شب
نیاگارا 3 شب

خدمات تور گروهی کانادا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما + پرواز داخلی
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ و ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای کانادا
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور گروهی کانادا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت ونکوور

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار ونکوور شویم.  پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما با اتوبوس به سمت به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه در اولین بعدازظهر ورودمان به این شهر زیبا فرصتی داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گوشه هایی از این شهر را ببینیم.

روز دوم: گشت شهری در ونکوور

در اولین گشت شهری‌مان در ونکوور، به همراهی راهنمای محلی به بازدید شهر می رویم و از جاذبه هایی مانند پارک استنلی، خلیج انگلیسی ها، محله چینی ها و ساعت بخار معروف آن بازدید به عمل می آوریم.

روز سوم: روز آزاد در ونکوور

امروز از فرصت آزادی که در اختیارمان است استفاده می کنیم و زمانی را برای گشت و گذار در شهر اختصاص می‌دهیم و یا می‌توان یکی از برنامه های اختیاری راهنما مانند «بازدید از تپه ی گروز» را انتخاب کرد تا با سایر همسفران از لذت کشف گوشه و کنار ونکوور بهره‌مند شویم و شهر را از فراز آسمان‌ها ببینیم. همچنین امروز می‌توانیم سری به مراکز خرید ونکوور بزنیم.

روز چهارم: گشت شهری در ونکوور

امروز در یک گشت شهری تمام روز، به همراهی راهنمای محلی، هتل را ترک کرده تا با کشتی تفریحی به سوی منطقه ی جذاب ویکتوریا برویم. گشت امروز ما شامل بازدید از زیباترین باغ گل جهان معروف به باغ بوچارت و گشت نمای عمومی جزیره شامل یادمان‌های تاریخی شهر، دانشگاه ویکتوریا، پارک بیکن، موزه رویال کلمبیا، پارک ساندربرد، ساختمان‌های پارلمان و عمارت‌های مجلل بالای شهر می‌شود.

روز پنجم: روز آزاد در ونکوور

در آخرین روز اقامتمان در ونکوور این فرصت را داریم که با استفاده از زمان آزادمان، وقتی را به شکم گردی اختصاص دهیم پر در یکی از رستوران های شهر، خودمان را به یک وعده غذای کانادایی مهمان کنیم. همچنین می‌توانیم با کمک راهنما و در قالب یک گشت اختیاری، از آکواریوم ونکوور بازدید کرد.

روز ششم: حرکت به سمت مونترال

وقت آن رسیده است که با ونکوور خداحافظی کرده و با یک پرواز داخلی راهی مونترال شویم. پس از فرود هواپیما در فرودگاه مونترال و دریافت بار، به هتل محل اقامتمان در مونترال منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه در اولین بعد از ظهر ورودمان به این شهر زیبا، فرصتی داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گوشه‌هایی از این شهر زیبا را ببینیم.

روز هفتم: گشت شهری در مونترال

در دومین روز اقامتمان در مونترال، در یک گشت نیم روزه، بخشی از میراث فرهنگی منطقه فرانسه زبان کانادا را بازدید خواهیم کرد که شامل کلیسای نوتردام، مناطق تجاری و مسکونی شهر، قسمت تاریخی شهر مونترال و محله لاتینی ها، پارک المپیک و باغ های گل و گیاه می‌شود. همچنین قبل از پایان تور در بلندای تپه رویال از دانشکاه معروف مک گیل عبور خواهیم کرد. باقی روز را در اختیار خواهیم داشت تا سری هم به مراکز خرید مونترال بزنیم.

روز هشتم: گشت شهری در مونترال

امروز پس از صرف صبحانه و در آخرین روز اقامتمان در مونترال، صبح زود هتل را به قصد بازدید از شهر کبک ترک خواهیم کرد؛ شهری که مردم آن ریشه‌ی فرانسوی داشته و همگی به این زبان تکلم می‌کنند. در کبک از شهر شامل دشتهای آبراهام، رویال پالاس و بناهای قدیمی شهر بازدید خواهیم کرد.

روز نهم: حرکت به سمت تورنتو

امروز صبح از هتل مونترال به مقصد تورنتو حرکت می‌کنیم. وقتی به تورنتو برسیم، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا در یک گشت نیم روز سری به فروشگاه های شهر زده (مانند مرکز خرید معرف ایتون) و از زمان آزادی که در اختیار داریم به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

روز دهم: گشت شهری تورنتو

امروز هتل را به قصد دیدن قصر باشکوه کازا لوما ترک می‌کنیم و بعد از ظهر را در اختیار داریم تا به همراهی راهنمای محلی از جاذبه هایی مانند مرکز شهر، ساختمان شهرداری قدیم و ساختمان شهرداری جدید، یورک ویل، دانشگاه تورنتو، اسکای دام، برج سی اِن و اسکله‌ی شهر نیز بازدید کنیم.

روز یازدهم: روز آزاد در تورنتو

در آخرین روز اقامتمان در تورنتو، وقت آزاد این فرصت را در اختیار ما قرار می‌دهد تا بخش‌های دیگری از تورنتو را که تا به امروز ندیده‌ایم با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما تجربه کنیم و با انتخاب یکی از تورهای پیشنهادی راهنما، همراه با سایر همسفران به بازدید دیگر جاذبه‌های شهر برویم. همچنین این فرصت را داریم تا سری به یکی از رستوران های شهر بزنیم.

روز دوازدهم: حرکت به سمت نیاگارا

زمان آن رسیده است که با تورنتو و تمامی زیبایی هایش خداحافظی و به سمت نیاگارا حرکت کنیم. به همین دلیل، امروز صبح، پس از صرف صبحانه در یک سفر کوتاه زمینی راهی نیاگارا می‌شویم. پس از رسیدن به هتل محل اقامتمان و تحویل کلید‌ها و استراحتی کوتاه، گشتی در منطقه خواهیم داشت.

روز سیزدهم: گشت شهری در نیاگارا

امروز در دومین روز اقامتمان در نیاگارا، در گشتی نیم روزه و با همراهی راهنمای محلی، به بازدید یکی از عجایب هفتگانه طبیعی جهان می رویم و این فرصت را داریم تا آبشار باشکوه نیاگارا را از نزدیک ببینیم. در پایان این گشت مهیج، این فرصت را داریم تا به هتل بازگردیم و یا زمان بیشتری را به گشت و گذار اختصاص دهیم.

روز چهاردهم: گشت شهری در نیاگارا

سومین روز اقامتمان در نیاگارا نیز با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. امروز نیز با همراهی راهنمای محلی، هتل را به قصد بازدید از دهکده‌ی نیاگارا ترک می‌کنیم. در پایان گشت می‌توان به هتل بازگشت و یا با کمک راهنما به کشف گوشه و کنار شهر پرداخت.

روز پانزدهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! از فرودگاه تورنتو رهسپار تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

1 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور گروهی کانادا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱
تاریخ پایان:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۵
15 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 99,900,000 تومان + 6,990 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 99,900,000 تومان + 9,390 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 95,900,000 تومان + 5,290 دلار
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 95,900,000 تومان + 3,490 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 290 دلار
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
99,900,000 تومان + 6,990 دلار
99,900,000 تومان + 9,390 دلار
95,900,000 تومان + 5,290 دلار
95,900,000 تومان + 3,490 دلار
290 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور گروهی کانادا

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (درصورت لزوم باید به تائید دادگستری نیز برسند.)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل یکسال از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک ، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

4) اصل و ترجمه سند ازدواج (در صورت همسفر بودن با همسر)

5) مدارک مالی شامل نامه تمکن به زبان انگلیسی و ممهور به مهر بانک، گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه شخص باشد و گواهی سپرده بلندمدت در صورت وجود (مدارک دیگری همچون گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه نیز می تواند تمکن مالی شما را نشان دهد) (زمان صدور مدارک بانکی حداکثر دو هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.)

* درصورت ارائه گواهی سپرده بلند مدت، ارائه گردش حساب چهار ماهه سود سپرده به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک الزامی می باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 300 میلیون تومان باشد.

6) اصل و ترجمه اسناد ملکی

7) اصل و ترجمه مدارک شغلی

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، لیست پرداخت بیمه کارکنان

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مهندسان: کارت و پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت

د) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سه فیش آخر حقوق

ه) بازنشسته ها: حکم بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق، در صورت افزایش حقوق ارائه حکم افزایش حقوق بازنشستگی الزامی است.

و) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر با ذکر سفر به کانادا در آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی و سه فیش آخر حقوق

ز) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / پروانه بهره‌برداری / آگهی تاسیس /آخرین آگهی تغییرات / آگهی تصمیمات در روزنامه رسمی، لیست بیمه دو ماه آخر کارکنان، آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک و گردش چهار ماهه حساب شرکت به زبان انگلیسی و ممهور به مهر بانک آن و سابقه بیمه تامین اجتماعی

ح) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوق

ط) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل

* جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می باشد.

8) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی و فرم‌های فارسی مربوط به کانادا به صورت کامل و دقیق

* حضور مسافرین 14 تا 79 سال جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری الزامی می باشد.

* حضور مسافرینی که طی 10 سال اخیر سابقه انگشت نگاری در یکی از مراکز انگشت نگاری سفارت کانادا را داشته اند الزامی نمی باشد.

* لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

10) دعوت نامه: شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر ثبت برسد.

* مدارک الزامی برای فرد دعوت کننده: کارت اقامت یا گذرنامه کانادایی، اصل مدارکی که نسبت دعوت کننده و مهمان را مشخص می نماید. (مانند شناسنامه)

* مدارک اختیاری برای فرد دعوت کننده: کارت شهروندی، شناسنامه کانادایی، گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی

* اصل تمام مدارک متقاضی تا پایان فرآیند انگشت نگاری ، نزد آژانس باقی می ماند.