رزرو تور

نگاه کلی تور کره جنوبی و ژاپن


مقاصد:

پرواز 1 شب
سئول 3 شب
جیجو 2 شب
اوزاکا 4 شب
توکیو 5 شب

خدمات تور کره جنوبی و ژاپن

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • پرواز داخلی
  • قطار سریع السیر
  • ترانسفر فرودگاهی و زمینی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای توریستی ژاپن و کره جنوبی
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور کره جنوبی و ژاپن

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت سئول

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا راهی فرودگاه اینچئون سئول شویم. به علت اختلاف ساعت و مسافت، امشب را در هواپیما خواهیم بود.

روز دوم: ورود به سئول و گشت شهری

پس از ورود به سئول و کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین شامگاه ورودمان به سئول را با همراهی راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با پایتخت زیبای کره جنوبی خواهیم گذراند.

روز سوم: گشت شهری در سئول

امروز در گشتی تمام روز با همراهی راهنمای محلی از مهم‌ترین جاذبه‌های شهر سئول مانند قصر گئونگ بوک، مقر ریاست جمهوری معروف به خانه آبی، بازار سنتی اینسادونگ، برج سئول و همچنین روستای بوکچون هانوک دیدار می کنیم. پس از پایان بازدیدها یک وعده ناهار خواهیم داشت سپس می‌توانیم برای استراحت به هتل بازگردیم یا سری به بازار‌های دوست‌داشتنی سئول نظیر نام دائمون و میونگ دونگ بزنیم.

روز چهارم: گشت شهری در سئول

امروز نیز پس از صرف صبحانه در گشتی تمام روز، ابتدا به شهر یونگین در نزدیکی سئول خواهیم رفت و بازدیدی خواهیم داشت از پارک دائه یانگ گئوم، بزرگترین شهرک سینمایی رو باز در کره جنوبی که حال و هوای فرهنگ سنتی کشور را به خوبی به بازدید کنندگان منتقل می کند. در ادامه به پارک تفریحی اِوِرلند می‌رویم تا در این سرزمین رویاها، خاطرات خوشی را در کنار خانواده و همسفران خود ثبت کنیم. پس از پایان گشت یک وعده غذایی را مهمان ایوار هستید.

روز پنجم: پرواز به جزیره جیجو و گشت شهری

امروز از هتل به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا طبق برنامه رهسپار  جیجو شویم. در فرودگاه جیجو، پس از تحویل گرفتن بارها و قبل از ورود به هتل ابتدا ناهار را در یک رستوران محلی صرف خواهیم کرد و سپس در گشتی چهار ساعته از دهانه آتشفاشانی سئونگ سان و تپه سرسبز کوجی در منتهی الیه شرقی جزیره که صحنه فیلم برداری چندین فیلم و سریال مشهور کره‌ی بوده است بازدید می‌کنیم.

روز ششم: گشت جزیره جیجو

برنامه امروز به گشت کامل یک روزه در جیجو اختصاص دارد. امروز در یک گشت تمام روز از آبشار چئون جی یئون، باغ گیاه شناسی یئومیجی، قصر شیشه‌ای و صخره یونگ موری بازدید کرده و در پایان به هتل محل اقامت بازخواهیم گشت. در صورت داشتن وقت، می‌توانیم سری به محله سئون گواپ بزنیم و گشت خود را در جیجو کامل کنیم.

روز هفتم: پرواز به سمت اوزاکا

 امروز کره جنوبی را ترک کرده و راهی ژاپن می شویم اما پیش از حرکت به سمت فرودگاه از آخرین ساعات حضور در جزیره زیبای جیجو نهایت استفاده را برده و به دیدار پارک هَلیم و ساحل هیوب جائه می‌رویم. پس از صرف ناهاری که ایوار برایتان تدارک دیده است از جیجو به سمت اوزاکا پرواز خواهیم کرد. پس از تحویل گرفتن بارها برای استراحت به سمت هتل روانه می‌شویم تا خود را برای ماجراجویی روزهای آینده در یکی از توسعه یافته ترین کشورهای آسیا و جهان به خوبی آماده کنیم.

روز هشتم: گشت شهری در اوزاکا

در طول گشت امروز از قصر سلطنتی اوزاکا که از مهم‌ترین شاخصه‌های توریستی شهر است، منطقه تجاری اومِدا با آسمان خراش‌های بلندش و رصدخانه باغ معلق بازدید می‌کنیم. در ادامه سوار بر یکی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک های جهان می‌شویم تا منظره‌ای بی‌نظیر از این شهر را نظاره‌گر باشیم. در طول این گشت پرماجرا همچنین از پارک نامبا، مراکز خرید منطقه آمریکامورا و منطقه توریستی و پر زرق و برق دوتونباری بازدید به عمل می‌آوریم و در پایان به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. فراموش نکنید که در گشت امروزمان یک وعده ناهار هم مهمان ایوار هستیم.

روز نهم: گشت شهری کیوتو

امروز با یکی از زیباترین شهرهای ژاپن، پایتخت هزار ساله امپراطوری باستانی آن و دارنده گنجینه ای از میراث‌های ثبت شده جهانی یعنی شهر سحر انگیز کیوتو آشنا می‌شویم. در گشت امروز از مهم‌ترین و زیباترین آثار تمدن و فرهنگ غنی ژاپنی مانند معابد بودایی بسیار زیبای کیومیزو درا، قصر طلایی، معبد فوشیمی ایناری و همچنین جاذبه‌های طبیعی بی نظیر این شهر همچون دریاچه بسیار زیبای آراشی یاما دیدار کرده و با قدم زدن در جنگل های بامبو، به طور قطع خاطراتی به یاد ماندنی برایمان رقم خواهد خورد.

روز دهم: گشت شهری کوبه

امروز پس از صرف صبحانه به دیدار سومین بخش کلان شهرِ «کئی هان شین» یعنی شهر کوبه می‌رویم. در این گشت از مهم‌ترین دیدنی‌های شهر مانند پل معلق آکاشی کایکو، محله چینی‌ها، کوه روکو، باغ گیاه شناسی روکو و بندرگاه دیدار کرده، به سراغ یک وعده ناهار در یکی از رستوران‌های کوبه می‌رویم و با سوار شدن بر تله کابین روکو، گشتی مفرح بر فراز طبیعت زیبای اطراف شهر نیز خواهیم داشت.

روز یازدهم: حرکت به سمت توکیو

امروز صبح هتل خود در اوزاکا را به مقصد شهر توکیو، که با یک دنیا دیدنی چشم انتظار ماست ترک می‌کنیم. طی مسیر حدودا 500 کیلومتری اوزاکا به توکیو به لطف قطار سریع السیر «شین کانزن» تنها دو ساعت و نیم به طول می‌انجامد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، با استفاده از توضیحات راهنما با پایتخت بزرگ و زیبای ژاپن بیشتر آشنا خواهیم شد.

روز دوازدهم: گشت شهری در توکیو

امروز صبح را با گشتی تمام روز در پرجمعیت‌ترین شهر جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از نمای بیرونی قصر امپراطوری، معبد بودایی آزاکوزا، معبد سنسو، خیابان و بازار ناکامیزه، خیابان گینزا، برج توکیو (بلندترین برج مخابراتی جهان)، خلیج توکیو بازدید کرده و همچنین گشتی با قایق بر روی رودخانه سومیدا نیز خواهیم داشت. گفتنی است که وعده شام هم مهمان ایوار خواهیم بود.

روز سیزدهم: روز آزاد و گشت اختیاری توکیو

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با ثبت نام در یکی از برنامه‌های پیشنهادی راهنما از سایر جاذبه‌های دیدنی این شهر پرهیاهو و پرجاذبه دیدار کنیم. گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند می‌تواند یکی از گزینه‌های جذاب پیشنهادی باشد. بازدید از قصر امپراطوری ژاپن می‌تواند انتخاب دیگر ما باشد. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.

روز چهاردهم: گشت هاکونه و کوه فیجی

در چهارمین روز اقامتمان در توکیو، با یک گشت تمام روز با همراهی راهنمای محلی، به بازدید از منطقه هاکونه و یکی از معروف‌ترین چشم اندازهای جهان یعنی کوه فیجی خواهیم رفت. ابتدا در دریاچه آشی، لذت قایق سواری را تجربه خواهیم کرد سپس با استفاده از تله کابین (در صورت وجود شرایط جوی مساعد) صعودی خاطره انگیز بر فراز کوه فیجی خواهیم داشت و از مناظر زیبای دشت و کوه لذت برده و روز پرهیجانی را در دل طبیعتی آرامش بخش سپری خواهیم کرد. در هاکونه هم یک وعده ناهار را مهمان ایوار خواهیم بود.

روز پانزدهم: روز آزاد و گشت اختیاری توکیو

امروز با توجه به وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما، نادیده‌های بیشتری از توکیو را ببینیم. پیشنهاد می‌کنیم سری به محله‌های جالب برای خرید بزنید و بعد از آن خودتان را به یک شام دلچسب در بهترین رستوران های توکیو دعوت کنید. در آخر شب هم می‌توانید سری به چهار راه پرتکاپوی شیبویا بزنید.

روز شانزدهم: پرواز به سمت تهران

سرانجام سفر پرخاطره‌ی ما به پایان رسید! پس از تحویل دادن اتاق‌ها با اتوبوس اختصاصی به سمت فرودگاه ناریتا حرکت می‌کنیم تا رهسپار تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه ایران، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

33 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور کره جنوبی و ژاپن

مدارک ویزای کره جنوبی

 کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 7 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2 قطعه عکس 4*3 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 3 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 3 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکیA4 باشد.)

الف) حساب‌های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن برای سپرده‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی باشد.)

* ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی می باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر1,500,000,000 ريال باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از محل کار و کارت نظام پزشکی (پروانه دائم پزشکی اختیاری است.)

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، فیش حقوقی (در صورتی که حقوق در گواهی ذکر نشده باشد )

د) بازنشسته ها: حکم بازنشستگی و فیش حقوقی

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار در سربرگ شرکت با مهر و امضا، میزان حقوق دریافتی، سمت، تاریخ شروع به کار و تاریخ مرخصی، فیش حقوقی (در صورتی که حقوق در گواهی ذکر نشده باشد )، سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات

ز) معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر میزان حقوق دریافتی، سمت، تاریخ شروع به کار و تاریخ مرخصی، فیش حقوقی ( در صورتی که حقوق در گواهی ذکر نشده باشد )، سابقه بیمه تامین اجتماعی

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

* جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر

تاریخ سفر الزامی می باشد.

6) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

7) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی می باشد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 4،000،000،000 ريال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

مدارک ویزای ژاپن

* کلیه مدارک علاوه بر ترجمه رسمی به زبان انگلیسی نیاز به تائیدیه دادگستری دارند. (تاریخ این ترجمه‌ها نمی بایست بیشتر از سه ماه از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد.)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2 قطعه عکس 3.5*4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه (قابل ذکر است جهت گرفتن تایید شناسنامه داشتن مهر ثبت احوال در کنار نام همسر و فرزندان و برای متقاضیان بالای 15 سال ارائه شناسنامه عکس دار الزامی است.)

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (تاریخ صدور گواهی حساب بانکی نمی بایست بیشتر از 5 روز از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر به همراه گواهی تمکن با مانده یکسان و تاریخ صدور آن نمی بایست بیشتر از 5 روز از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد.

ب) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (تاریخ صدور آن نمی بایست بیشتر از 5 روز از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد.)

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 1,000,000,000 ريال باشد.

5) اصل و ترجمه مدارک شغلی به همراه آخرین مدرک تحصیلی برای کلیه مشاغل الزامی است.

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی به همراه نامه تاییدیه از سازمان نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی ممهور به مهر تاییدیه وزارت بهداشت

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر، سابقه بیمه بارکددار و آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با سمت شغلی

د) بازنشسته ها : حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر سمت، میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی با ذکر تاریخ سفر به همراه اصل آخرین آگهی تغییرات آن شرکت (جهت گرفتن تائیدیه دادگستری)

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل (مربوط به سال تحصیلی جاری)

* جهت تائید مدرک تحصیلی برای گرفتن تائیدیه دادگستری لطفاً موارد ذیل در نظر گرفته شود :

* محصلین در پایه دبستان، راهنمایی و دبیرستان: گواهی تحصیلی باید مهر مدرسه، منطقه و آموزش و پرورش استان و مهر و امضاء شخص مربوطه را داشته باشد.

الف) دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

ب) دانشجویان دانشگاه‌های دولتی علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به وزارت علوم مراجعه نمایند.

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه و تایید دادگستری دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* کلیه مدارک شغلی و گواهی های تحصیلی در صورتی که به زبان انگلیسی باشد نیاز به تایید ندارد.

* حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی می باشد.

* لازم به ذکر است، تمامی افرادی که سفرهای قبلی خود به ژاپن را از طریق دعوتنامه اقوام یا دوستان خود انجام داده‌اند، امکان درخواست ویزا توریستی ژاپن برای آنها وجود ندارد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزدآژانس باقی می‌ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 4،000،000،000 ريال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.