از
49,900,000 تومان +
2,790 یورو
رزرو تور

نگاه کلی تور کرواسی


مقاصد:

زاگرب 3 شب
اسپلیت 3 شب
دوبرونیک 3 شب

خدمات تور کرواسی

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • خدمات ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه اهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا
 • سه وعده شام در دوبروونیک

برنامه سفر تور کرواسی

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت زاگرب

سفر ما از سالن تشریفات فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. سپس فرودگاه امام خمینی را به مقصد زاگرب ترک می‌کنیم. پس از ورود به زاگرب و کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در اولین بعد از ظهر ورودمان به زاگرب، گشتی کوتاه خواهیم داشت تا با این شهر استثنایی بیشتر آشنا شویم.

روز دوم: گشت شهری زاگرب

امروز با زاگرب، یکی از دیدنی ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور کرواسی، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز با همراهی راهنمای محلی به بازدید از نمای بیرونی تئاتر ملی کرواسی، نمای بیرونی سالن کنسرت واتسلاو لیسینسکی، کلیسای جامع، ساختمان پارلمان، ایستگاه راه آهن و ... خواهیم رفت. در پایان گشت می توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه های زاگرب لذت ببریم.

روز سوم: گشت پارک ملی پلیتویک

روز سوم اقامتمان در زاگرب با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می شود. امروز به قصد دیدن پارک ملی حیرت انگیز زاگرب و آبشار‌هایش (که از آثار ثبت جهانی یونسکو است) از هتل خارج می شویم. بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نظاره‌گر ساختمان پارلمان و دفتر ریاست جمهوری کرواسی باشیم و بعد از قدم زدن در خیابان‌های زاگرب، لذت خوردن غذاهای کرواسی را تجربه کنیم.

روز چهارم: حرکت به سمت اسپلیت و بازدید از زادار

روز ترک زاگرب و حرکت به سمت اسپلیت فرا رسید. امـروز با یک سفر زمینی‌ رهسپار اسپلیت می‌شویم، البته قبل از آن و در میانه مسیر گشتی کوتاه در شهر زادار را خواهیم داشت. با رسیدن به اسپلیت به سمت هتل روانه خواهیم شد. پس از تحویل گرفتن اتاق ها و استراحتی کوتاه، فرصتی در اختیار داریم تا با شهر دوم سفرمان بیشتر آشنا شویم.

روز پنجم: گشت شهری اسپلیت

امروز با اسپلیت، دومین شهر بزرگ کرواسی ، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. از نقاط برجسته شهر اسپلیت می‌توان به نمای بیرونی کاخ معروف دیوکلتیان، موزه باستان شناسی و موزه هنر کرواسی یعنی ایوان مستروویچ اشاره کرد. مرکز گردشگری اصلی اسپلیت در شرق خیابان ساحلی آن قرار دارد که می توان برخی از بهترین رستوران‌ها، سرگرمی‌ها و هتل‌ها را در آن پیدا کرد. در پایان گشت می توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه های اسپلیت لذت ببریم.

روز ششم: روز آزاد و گشت اختیاری اسپلیت

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از سایر جاذبه‌های شهر بازدید نماییم یا سری به مراکز خرید شهر بزنیم.

روز هفتم: حرکت به سمت دوبرونیک

به روز‌های پایانی سفر نزدیک می‌شویم؛ امروز با یک سفر زمینی‌ رهسپار دوبرونیک می‌شویم. بعد از ظهر امروز، فرصتی خواهیم داشت تا در یک گشت کوتاه، با آخرین شهری که در آن اقامت داریم بیشتر آشنا شویم.

روز هشتم: گشت شهری دوبروونیک

دومین روز اقامتمان در دوبروونیک را با گشتی تمام روز شروع خواهیم کرد. این شهر در اواخر قرن 20 میلادی، به دلیل حضور آثار مهم تاریخی جزو میراث فرهنگی سازمان جهانی یونسکو ثبت شد. صبح امروز در طی گشتی تمام روز و با همراهی راهنمای محلی، بیشتر با این شهر آشنا خواهیم شد. لازم به ذکر است که در طی این گشت از بافت قدیم شهر، کلیسای جامع، خیابان استرادون و دیوارهای شهر قدیم دوبروونیک در بخش تاریخی این شهر توریستی که بلیت آن از قبل تهیه شده است، بازدید بعمل خواهیم آورد.

روز نهم: گشت جزایر دوبروونیک

به آخرین روزهای سفر نزدیک می شویم. امروز و در آخرین شب اقامتمان در دووبرونیک و کرواسی شگفت انگیز، این فرصت را خواهیم داشت تا در گشتی نیم روز به بازدید از یکی از جزایر جنوبی دوبروونیک به نام کاوتات برویم و زمانی را صرف آرامش در این شهر زیبا کنیم..

روز دهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید  لازم است که حداقل ۳ سـاعت قبـل  پـرواز درفرودگاه دوبرونیک حاضر باشیم. این شهر را به سمت فرودگاه استانبول ترک می‌کنیم. بعد از طی شدن مدت ترانزیت، به سمت تهران پرواز خواهیم کـرد. بعد از عبور از بخش کنتـرل گذرنامـه و دریافـت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می دهیم و بـا همسفران خداحافظی می نمائیم؛ هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همـراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

29 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور کرواسی

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • چهارشنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۴
تاریخ پایان:
 • جمعه
 • ۱۴۰۳/۶/۲۳
10 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 2,790 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,790 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,090 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,390 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 90 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
49,900,000 تومان + 2,790 یورو
49,900,000 تومان + 3,790 یورو
45,900,000 تومان + 2,090 یورو
45,900,000 تومان + 1,390 یورو
90 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور کرواسی

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (با تائیدیه دادگستری و امور خارجه / تاریخ این ترجمه‌ها نمی بایست بیشتر از یک ماه از تاریخ ارائه مدارک به سفارت باشد.)

۱) اصل  گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی و داشتن ۲ صفحه سفید روبروی هم  

الف) مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

۲) ۳ قطعه عکس ۴/۵ *۳/۵ رنگی تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً  از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک ، گردی صورت کاملاً مشخص باشد،  حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

۳) اصل و ترجمه  شناسنامه (قابل ذکر است جهت گرفتن تایید شناسنامه داشتن مهر ثبت احوال در کنار نام همسر و فرزندان و برای متقاضیان بالای ۱۵ سال ارائه شناسنامه عکس دار الزامی است.)

۴) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (ارائه گردش حساب و  گواهی تمکن الزامیست و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.

الف) حسابهای جاری: کارکرد شش ماه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن برای سپرده های بانکی به زبان انگلیسی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

 • ارائه همزمان گواهی تمکن به همراه گردش حساب الزامی می باشد.
 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۱۵۰ میلیون تومان باشد.

۵) اصل و ترجمه سند ملکی

۶) اصل و ترجمه  مدارک شغلی

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، به همراه نامه تاییدیه از سازمان نظام پزشکی و دانشنامه تحصیلی ممهور به مهر تاییدیه وزارت بهداشت .(برای تایید دانشنامه پزشکی به وزارت بهداشت مراجعه نمایید.) / سابقه بیمه

ب) وکلا: پروانه وکالت، دانشنامه پایان تحصیلات و سابقه بیمه.

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و  میزان حقوق دریافتی و تائیدیه مرخصی با ذکر این تعهد که فرد متقاضی بعد از مراجعت از کرواسی در سمت خود محفوظ خواهد ماند،۳ فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی

 • بازنشسته ها : ارائه حکم بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی

   ه) مشاغل غیردولتی: قرارداد کاری یا گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه  با ذکر مدت اشتغال ، سمت و میزان  حقوق دریافتی و تائیدیه مرخصی با ذکر این تهعد که فرد متقاضی بعد از مراجعت از کرواسی در سمت خود محفوظ خواهد ماند.به همراه 3 فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی، ارائه آگهی تاسیس شرکت یا آخرین آگهی تغییرات جهت تاییدات الزامی می باشد.

  و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت ها و تغییر آدرس شرکت /آگهی تاسیس / کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.) و سابقه بیمه

 • برای مدیران شرکت ( اعضا هیئت مدیره و سهامداران ) ارائه نامه در سربرگ شرکت به همراه آدرس دقیق و تلفن شرکت، با ذکر تایید دفتر یا وضعیت متقاضی الزامی می باشد.

ز) معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت  اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر به همراه 3 فیش آخر  حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی

 •  تاریخ صدور تمامی گواهی ها باید کمتر از یک ماه باشد.

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل (مربوط به سال تحصیلی جاری)

جهت تائید مدرک تحصیلی برای گرفتن تائید دادگستری و امور خارجه لطفاً موارد ذیل در نظر گرفته شود:

 • محصلین در پایه دبستان، راهنمایی و دبیرستان: گواهی تحصیلی باید مهر مدرسه، منطقه و آموزش و پرورش استان و مهر و امضاء شخص مربوطه را داشته باشد.
 • دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به ستاد مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.
 • دانشجویان دانشگاههای دولتی علاوه بر مهر دانشگاه برای تائید گواهی تحصیلی و مدارک دانشنامه به وزارت علوم مراجعه نمایند.

۷) برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می­کنند، ارائه مدارک زیر الزامی می باشد:

 • اصل و ترجمه رضایت­نامه محضری با تائیدیه دادگستری و امور خارجه
 • اصل و ترجمه شناسنامه و گذرنامه والدی که در سفر حضور ندارند.

۸) اصل و ترجمه  مدارک شغلی  و مالی همسر برای خانم­های خانه­دار.

 •  تکمیل فرم مشخصات فردی
 •  حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی می­باشد.
 •  اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­ماند.
 •  چک رمزدار یا ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت­های بیشتر متعاقبا­ اعلام می‌گردد. 

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.