• EN
 • ۰۲۱-۹۱۰۰۹۱۰۰

  • تورهای گروهی داخلی ۲۲
  • تور (ویژه آژانس همکار) داخلی ۲۳
  • تورهای انفرادی داخلی ۲۴
  • تورهای ورودی (Incoming) داخلی ۲۵
  • بلیط هواپیما حضوری داخلی ۳۳
  • هتل داخلی و خارجی داخلی ۴۴
  • بلیط هواپیما آنلاین (ساعت کاری) داخلی ۸۸
  • بلیط هواپیما (ساعات غیر کاری) داخلی ۸۹
  • رزرواسیون و عملیات تورهای گروهی داخلی ۹۱۵۱
  • امور بین‌الملل داخلی ۹۱۵۶
  • مالی و اداری داخلی ۹۱۶۰
  • فناوری و اطلاعات داخلی ۹۱۶۱
رزرو تور

نگاه کلی تور دور اروپا ۲۷ روزه

تور دور اروپا ۲۷ روزه با ورود به پاریس، عروس شهرهای اروپا، آغاز می‌شود. خاطره اقامت در پاریس را با دیدن موزه لوور و قدم زدن در خیابان شانزه لیزه به یاد ماندنی‌تر کنید. سپس به نانت بروید تا از شکوه کلیسای جامع سنت پیتر، سنت لوئیس و قلعه دوک بریتانی به شگفت آیید؛ البته که در میانه راه شهر تاریخی آنژه را با تاریخی کهن ملاقات خواهید کرد. این بار نوبت یکی از مهم‌ترین بنادر فرانسه، بوردو است و باز هم در میانه‌ی راه تجربه رویارویی با فرهنگ قرون وسطی را در شهر سنت امیلیون خواهید داشت. بازدید از کلیسای سن کاترین، قصر بورس و کلیسای صلیب مقدس، تجربه سفر به قلب فرانسه را کامل می‌کند. با گذر از شهر سن‌سباستین به اسپانیا وارد می‌شوید و در شهر بیلبائو فرصت بازدید از موزه گوگنهایم، یکی از معروف‌ترین موزه‌های جهان دست می‌دهد . مرکز ایالت کاتالونیا و دومین شهر بزرگ اسپانیا مقصد بعدی شماست. بارسلون رویائی، شهر یادگارهای گائودی و فوتبال، با شکوهترین کلیسای اروپا، ساگرادا فامیلیا و فرصت تکرار نشدنی قدم زدن در میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا! نگینی در جنوب فرانسه در انتظار شماست، نیس مجدداً میزبان فرانسوی شما با ساحلی بی‌نظیر و بازار گلی منحصر به فرد می‌باشد. به سمت آلپ می‌روید، به کشور سوئیس و به تجربه پنیر و شکلات در زوریخ، شهر طبیعت و فرهنگ. قلعه منحصر به فرد ناشوانشتاین در میانه راه بین زوریخ تا مونیخ شما را به حیرت وا می‌دارد. خاطره اقامت در مونیخ با بازدید از استادیوم المپیک و موزه بی ام دبلیو به یاد ماندنی تر خواهد شد. پایان این سفر پر ماجرا در ایتالیا رقم خواهد خورد. در شهر عشاق، سوار بر گوندوله از کانال‌های شگفت انگیز ونیز به میدان سن مارکو می روید و در کوچه‌های این شهر خاطره ثبت می‌کنید. در ادامه و در رم، غافلگیر خواهید شد، با بازدید از واتیکان و کلیسای سن پیتر، نشستن بر پله های اسپانیا، تأمل در تاریخ کلسئوم و خوردن بستنی ایتالیائی. اما از انداختن سکه و آرزو در کنار چشمه عشاق غافل نشوید؛ شاید افسانه به واقعیت پیوست و دوباره به ایتالیا آمدید!


مقاصد:

پاریس 4 شب
نانت 2 شب
بوردو 2 شب
بیلبائو 2 شب
بارسلونا 3 شب
نیس 3 شب
زوریخ 3 شب
مونیخ 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب

خدمات تور دور اروپا ۲۷ روزه

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی 
 • اقامت در هتل ۳ و ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور دور اروپا ۲۷ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پروازی (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار پاریس شویم. در فرودگاه پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل خواهیم شد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در پاریس لذت ببریم. لازم به یادآوری است که این سفر به صورتی برنامه‌ریزی شده که در مدت ۲۷ روز، سفری ماجراجویانه به شهرهای مهم اروپا داشته باشیم؛ از این رو، تمامی گشت‌های این تور بدون حضور راهنمای محلی و توسط راهنمای تور اجرا خواهد شد. همچنین لازم بذکر است که کلیه گشت‌های ما در این تور بدون ورودیه می‌باشد و در صورت امکان جهت بازدید، مبالغ ورودی با هماهنگی راهنما از مسافران اخذ می‌گردد.

روز دوم:

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روزه آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به بازدید از خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی، میدان کنکورد و مقبره ناپلئون در موزه انولید می‌پردازیم. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های پاریس لذت ببریم.

روز سوم:

روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. امروز به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم. در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا در خیابان شانزه لیزه قدمی بزنیم یا قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

روز چهارم:

امروز وقت آزاد این امکان را به ما می‌دهد که به انتخاب خود وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم و از دیدنی‌هایی مانند موزه لوور بازدید کنیم یا وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند بازدید از قبرستان پرلاشز یا دیزنی‌ لند، گوشه‌هایی دیگر از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.

روز پنجم:

امروز از پاریس به سمت نانت رهسپار می‌شویم اما در راه و پیش از رسیدن به نانت، از فرصت استفاده کرده و از شهر تاریخی آنژه دیدن می‌کنیم. در این زمان 2 ساعته از قلعه شهر آنژه که قدمتی چندین صد ساله دارد بازدید می‌کنیم و پس از زمانی برای صرف ناهار، به راهمان به سمت نانت ادامه می‌دهیم.

روز ششم:

صبح امروز به گشتی شهری در نانت، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای فرانسه، می‌رویم. در گشت امروز از میدان اصلی شهر و محله قدیمی نانت، کلیسای جامع نانت و قلعه دوک بریتانی دیدن خواهیم کرد. در پایان اما وقت آزاد داریم تا به پیشنهاد راهنما دیدنی‌های بیشتری از شهر را ببینیم یا با قدم زدن در کناره بندر از منظره قایق‌های پرشمار آن لذت ببریم.

روز هفتم:

امروز نانت را ترک کرده و راهی بوردو می‌شویم. این بار نیز توقفی در میانه راه، در شهر سن امیلیون، خواهیم داشت تا از زیبایی دست نخورده و قرون وسطایی آن در شگفت شویم و سپس به بوردو، یکی از مهم‌ترین بنادر فرانسه، جهت اقامتی ۲ شبه وارد خواهیم شد.

روز هشتم:

صبح امروز به روال شهرهای گذشته به گشتی کوتاه در بوردو، یا به تعبیر فرانسویان «زیبای خفته»، اختصاص دارد. در زمانی که برای گشت در اختیار داریم از خیابان سن کاترین، قصر و میدان بورس و کلیسای جامع سنت آندره بازدید خواهیم کرد. در پایان گشت می‌توانیم به پیشنهاد راهنما نادیده‌های بیشتری از این شهر که ترکیبی از جدید و قدیم را یکجا عرضه می‌کند، ببینیم.

روز نهم:

اقامتمان در بوردو نیز به پایان رسید. امروز فرانسه را ترک کرده و به سمت اسپانیا حرکت خواهیم کرد. این بار نیز در میانه راه، توقفی در شهر سن سباستین اسپانیا خواهیم داشت که هم از مزایای سفر زمینی بهره‌مند شویم و هم در این شهر ساحلی، از زیبایی‌های ساحل خلیج بیسکای بی‌نصیب نمانیم. پس از گشتی کوتاه و زمانی برای صرف ناهار و کمی استراحت، به بیلبائو، یکی از مهم‌ترین شهرهای منطقه باسک وارد می‌شویم.

روز دهم:

صبح امروز، نیز به روال شهرهای گذشته، جهت گشتی برای آشنایی بیشتر با بیلبائو از هتل خارج می‌شویم و در پایان گشت زمان داریم تا از موزه گوگنهایم، یکی از معروفترین موزه‌های جهان، دیدن کنیم و پس از آن به پیشنهاد راهنما، با دیدنی‌های دیگر شهر مانند کلیسای جامع سانتیاگو، بازار ماهی و محله قدیمی بیلبائو بیشتر آشنا شویم.

روز یازدهم:

هنگام آن است که بیلبائو را ترک و به سمت بارسلون حرکت کنیم. این بار نیز در میانه راه توقفی در شهر بی‌نظیر زاراگوزا خواهیم داشت. می‌توان در یک گشت بین راهی دیگر از دیدنی‌هایی مانند قصر الجعفریه بازدید نماییم. سپس مسیرمان را ادامه می‌دهیم و هنگام غروب به بارسلون، دومین شهر بزرگ اسپانیا و مرکز ایالت کاتالونیا وارد می‌شویم.

روز دوازدهم:

گشت امروزمان در بارسلون با دیدن مناطقی چون کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا همراه خواهد بود. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز سیزدهم:

در آخرین روز اقامتمان در بارسلون، وقت آزاد در اختیارمان است که می‌توانیم از میان تورهای پیشنهادی مانند بازدید از ورزشگاه معروف نیوکمپ، تپه مونجوئیک یا کوه تیبیدابو یکی را انتخاب کنیم یا به تنهایی و با کمک گرفتن از اطلاعاتی که راهنما در اختیارمان می‌گذارد، به اکتشاف یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های فرهنگی-ورزشی-اقتصادی اروپا بپردازیم.

روز چهاردهم:

صبح امروز با اسپانیا خداحافظی کرده و مجدداً به سمت کشور فرانسه می‌رویم و بارسلون را مقصد ساحل زیبای جنوب فرانسه ترک می‌کنیم. بعد از ظهر، زمانی را در اختیار داریم تا در گشتی کوتاه با شهر نیس بیشتر آشنا شویم.

روز پانزدهم:

به نیس زیبا خوش آمدید! دومین روز ورودمان به نیس مانند شهرهای قبل با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. امروز از نوار ساحلی این شهر به نام تفرجگاه انگلیسی، میدان ماسنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و بازار گل دیدن می کنیم. در پایان گشت، از بعد از ظهر آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم استفاده کنیم و به تماشای غروب آفتاب در ساحل دریای مدیترانه بنشینیم.

روز شانزدهم:

برنامه‌ریزی امروز در اختیار خودمان است تا از آرامش ساحل نیس بیشتر بهره ببریم یا یکی از برنامه‌های اختیاری را که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از شهر کن یا کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا، برگزینیم.

روز هفدهم:

بار دیگر با فرانسه خداحافظی می‌کنیم و به سوی مقصد بعدی، یعنی زوریخ، شهر طبیعت و فرهنگ می‌رویم تا به مدت ۳ شب از زیبایی‌های طبیعت دامنه آلپ در یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور سوئیس لذت ببریم.

روز هجدهم:

به روال شهرهای قبل، صبح امروز با گشتی نیم روز جهت آشنایی بیشتر با شهر آغاز می‌شود. در برنامه امروز از خیابان بانهوف، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر و دریاچه زوریخ دیدن می‌کنیم و بعدازظهر را زمان داریم تا طعم پنیر فوندوی سوئیسی را در کنار یک غذای محلی بچشیم یا از معماری ساده و زیبای خانه‌های مخصوص منطقه آلپ لذت ببریم.

روز نوزدهم:

در وقت آزاد امروز می‌توانیم برنامه پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد مانند گشت یک روزه به منطقه پیلاتوس و تله کابین سواری، بازدید از شهر لوسرن و آبشارهای راین را انتخاب کنیم یا ساعات بیشتری را به آرامش و زیبایی بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس اختصاص دهیم.

روز بیستم:

در ادامه راه به آلمان می‌رویم. اما قبل از رسیدن به مونیخ جهت ۲ شب اقامت در مرکز ایالت باواریا، ابتدا از قلعه نویشوانشتاین، متعلق به شاه لودویک دیدن می‌کنیم. پس از گشتی حدوداً سه ساعته در این قلعه زیبا و صرف ناهار، وارد شهر مونیخ خواهیم شد. بعد از ظهر می‌توانیم در گشتی کوتاه بیشتر با شهر مونیخ آشنا شویم.

روز بیست و یکم:

دومین روز اقامتمان در مونیخ را با گشتی نیم روز شروع خواهیم کرد. امروز به بازدید از کلیسا و میدان مارین پلاتز، کلیسای فرائون‌ کیرشه، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری اختصاص دارد. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر دیدنی بگذرانیم و به بازدید از موزه بی ام دبلیو یا موزه تکنولوژی برویم.

روز بیست و دوم:

به پایان تور نزدیک می‌شویم! امروز به سمت ایتالیا می‌رویم تا به عنوان آخرین کشور محل اقامتمان در این مسیر پرماجرا، از دیدنی‌های تجلی‌گاه هنر و معماری اروپا شگفت‌زده شویم.

روز بیست و سوم:

شب قبل به مستره وارد شدیم که در ده کیلومتری ونیز واقع شده و جهت اقامت در طول بازدید از ونیز انتخاب شده است. امروز هتل را به مقصد میدان سن مارکو در ونیز ترک می‌کنیم تا از شاخص‌ترین دیدنی‌های این شهر مانند کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و همراه داشتن کفش مناسب فراموش نشود.

روز بیست و چهارم:

اقامتمان در ونیز نیز به پایان رسید و امروز به سمت شهر رم حرکت می‌کنیم، اما در راه از فرصت استفاده کرده و از شهر زیبای فلورانس در میانه راه دیدن می‌کنیم تا آثاری چون پل وکیو، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریا را از نزدیک ببینیم. پس از حدود ۲ ساعت توقف در فلورانس و زمانی برای صرف ناهار، راهی شهر رم خواهیم شد.

روز بیست و پنجم:

امروز جهت اولین گشت شهری رم از هتل خارج می‌شویم. به بازدید از جاذبه‌هایی مثل کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو می‌پردازیم. برای گشت امروز ترجیحاً کفش راحت به پا داشته باشید. امروز بعد از ظهر را در اختیار داریم تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر باستانی بگذرانیم.

روز بیست و ششم:

امروز را بصورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر رم مانند معبد پانتئون و کلیسای سن پیتر وانیکان بازدید نموده‌، به خرید بپردازیم یا با صرف یک غذای ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل‌تر کنیم.

روز بیست و هفتم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! با کوله باری از خاطره رم را به سمت تهران ترک می‌کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت فرانسه به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای  سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

2 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور دور اروپا ۲۷ روزه

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند.

۴- اصل مدارک مسافرین تا زمان بازگشت از سفر نزد شرکت اسراپرواز باقی می ماند.

۵- ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500،000،000 ریال برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

6- به دلیل طولانی بودن مسیر از ثبت نام کودکان زیر 4 سال معذوریم.

7- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.