رزرو تور

نگاه کلی تور 29 روزه دور اروپا


مقاصد:

نیس 3 شب
فلورانس 1 شب
رم 3 شب
ونیز 2 شب
وین 3 شب
پراگ 3 شب
برلین 3 شب
کپنهاگ 2 شب
هامبورگ 1 شب
آمستردام 3 شب
پاریس 4 شب

خدمات تور 29 روزه دور اروپا

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • ترانسفرهای فرودگاهی، دریایی و زمینی
  • اقامت در هتل ۴ و ۳ ستاره با صبحانه
  • ویزای شنگن
  • بیمه مسافرتی
  • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
  • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
  • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور 29 روزه دور اروپا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت نیس

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار شهر نیس شویم. پس از کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، زمان داریم تا با بهره‌گیری از توضیحات راهنما در اولین روز ورودمان با این شهر زیبای مدیترانه‌ای بیشتر آشنا شویم. لازم به یادآوری است که این سفر به صورتی برنامه‌ریزی و هماهنگ شده تا در مدت ۲۹ روز، سفری ماجراجویانه به شهرهای مهم اروپا داشته باشیم؛ از این رو، تمامی گشت‌های این تور بدون حضور راهنمای محلی و توسط راهنمای تور اجرا خواهد شد. در صورت لزوم بلیط‌های ورودی به اماکن دیدنی با صلاحدید راهنما و با هزینه مسافران خریداری خواهد شد.

روز دوم: گشت شهری در نیس

به نیس زیبا خوش آمدید! دومین روز ورودمان به نیس مانند شهرهای قبل با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. امروز از نوار ساحلی این شهر به نام تفرجگاه انگلیسی، میدان ماسنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و بازار گل دیدن می کنیم. در پایان گشت، از بعد از ظهر آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم استفاده کنیم و غروب آفتاب را در ساحل دریای مدیترانه به تماشا بنشینیم.

روز سوم: روز آزاد در نیس

برنامه‌ریزی امروز در اختیار خودمان است تا از آرامش ساحل نیس بیشتر بهره ببریم یا یکی از برنامه‌های اختیاری را که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از شهر کن یا کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا، برگزینیم.

روز چهارم: حرکت به سمت فلورانس و گشت شهری فلورانس

امروز به مقصد فلورانس حرکت می‌کنیم اما پیش از رسیدن به فلورانس توقفی در شهر پیزا خواهیم داشت تا علاوه بر داشتن زمان کوتاهی برای صرف ناهار، از فرصت به دست آمده برای گرفتن عکس‌های خاطره‌انگیز با برج کج معروف این شهر استفاده کنیم. پس از حدود 3 ساعت توقف در این شهر به مسیر خود به سمت فلورانس ادامه خواهیم داد.

روز پنجم: حرکت به سمت رم

صبح امروز پس از صرف صبحانه ابتدا گشتی پیاده در فلورانس خواهیم داشت تا از جاذبه‌هایی مانند میدان سینیوریا، پل وکیو یا کلیسای سانتا ماریا دیدن کنیم. سپس فلورانس را ترک کرده و راهی رم می‌شویم تا به مدت سه شب در شهری که همه راه‌ها به آن ختم می‌شود، اقامت داشته باشیم.

روز ششم: گشت شهری رم

امروز جهت اولین گشت شهری رم از هتل خارج می‌شویم. به بازدید از جاذبه‌هایی مثل کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو می‌پردازیم. برای گشت امروز ترجیحاً کفش راحت به پا داشته باشید. امروز بعد از ظهر را در اختیار داریم تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر باستانی بگذرانیم.

روز هفتم: وقت آزاد در رم

امروز را بصورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر رم مانند معبد پانتئون و کلیسای سن پیتر وانیکان بازدید نموده‌، به خرید بپردازیم یا با صرف یک غذای ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

روز هشتم: حرکت به سمت ونیز

امروز، رم را به مقصد ونیز ترک می کنیم و بعد از ظهر وارد مستره، شهری در 10 کیلومتری جزیره اصلی ونیز، می‌شویم که جهت اقامتی ۲ شبه برای ما در نظر گرفته شده است.

روز نهم: گشت شهری در ونیز

امروز هتل را به مقصد میدان سن مارکو در ونیز ترک می‌کنیم تا از شاخص‌ترین دیدنی‌های این شهر مانند کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و همراه داشتن کفش مناسب فراموش نشود.

روز دهم: حرکت به سمت وین

پس از 6 شب اقامت در کشور ایتالیا، امروز صبح به قصد کشور اتریش از مستره خارج می‌شویم. پس از چند ساعت گذر از جاده‌های زیبای دامنه کوه آلپ، بعد از ظهر وارد شهر وین، پایتخت فرهنگ و موسیقی اروپا خواهیم شد.

روز یازدهم: گشت شهری در وین

امروز با گشتی نیم روز  در وین آغاز می شود. صبح جهت بازدید از جاذبه هایی مانند قصر بلودر، ساختمان اپرا، کلیسای سن استفان و پارلمان وین از هتل خارج می‌شویم. پس از اتمام گشت می‌توانیم انتخاب کنیم که به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز دوازدهم: روز آزاد در وین

وقت آزاد امروز این انتخاب را در اختیارمان می‌گذارد که با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما، برنامه اختیاری مانند بازدید از کاخ شونبرون یا شهربازی پراتر را برگزینیم یا به تنهایی به اکتشاف گوشه و کنار شهری بپردازیم که زمانی نه چندان دور، پایتخت یک امپراطوری باعظمت بود.

روز سیزدهم: حرکت به سمت پراگ

اقامتمان در وین نیز به پایان رسید. صبح هتل را به مقصد پراگ ترک خواهیم کرد اما قبل از ورود به پراگ ابتدا از شهر تاریخی لدنیس واقع در جمهوری چک دیدن می‌کنیم. گشت لدنیس شامل بازدید از قلعه لدنیس و بخشی از اطراف آن است که حدود 2 ساعت به طول می‌انجامد. لازم به ذکر است که بلیط‌های ورودی به قلعه از پیش رزرو شده است. پس از پایان گشت، فرصتی هم برای صرف نهار در اختیار خواهیم داشت و سپس به سمت پراگ، مرکز قلمرو بوهِمیا حرکت می‌کنیم.

روز چهاردهم: گشت شهری در پراگ

برنامه امروز ما شامل بازدید از محله قدیمی شهر، قلعه پراگ، پل چارلز و کلیسای سن ویتوس است. پراگ شهری است تاریخی که بافت قدیمی آن از میان کوچه‌های باریک با سراشیبی‌ها و پستی و بلندی‌های فراوان می‌گذرد، بنابراین در قسمت عمده گشت، می‌توانیم در خیابان‌هایی قدم بزنیم که روزگاری فرانتس کافکا، با گشت و گذار در آنها، طرح داستان های خیال‌انگیز خود را در ذهن می‌پروراند.

روز پانزدهم: روز آزاد در پراگ

روز گذشته با بخشی از دیدنی‌های پراگ آشنا شدیم و امروز را می‌توانیم با وقت آزادی که در اختیار داریم و به پیشنهاد راهنما در کنار همسفران برنامه‌ای اختیاری را برگزینیم. فراموش نکنید که بازدید از ساعت نجومی پراگ، از الزامات سفر این شهر است!

روز شانزدهم: حرکت به سمت برلین

امروز صبح به همراه سایر همسفران هتل پراگ را ترک کرده و به سوی مقصد بعدی یعنی برلین حرکت می‌کنیم. امروز نیز از فرصتی که این سفر زمینی ایجاد نموده استفاده می‌کنیم و پیش از ورود به برلین چند ساعتی را در شهر درسدن آلمان به دیدن جاذبه‌های اصلی این شهر ‌مانند کلیسای جامع درسدن اختصاص می‌دهیم. در پایان گشت ۲ ساعته، زمانی را برای صرف نهار اختصاص داده  و پس از آن راهی برلین می‌شویم. پایتخت سرسبز آلمان که تا کمتر از ۳۰ سال پیش به دو پاره شرقی و غربی تقسیم می‌شد به مدت ۳ شب پذیرای ما خواهد بود.

روز هفدهم: گشت شهری در برلین

روز دوم اقامت در برلین را با گشتی نیم روز آغاز می‌کنیم. صبح از هتل جهت دیدن اماکن و جاذبه‌هایی مانند بقایای دیوار برلین، دروازه براندنبرگ، ساختمان رایشتاگ، میدان پوتسدام و محله قدیمی برلین حرکت می‌کنیم. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیارمان خواهد بود تا به انتخاب خود یا با استفاده از پیشنهادهای راهنما، نقاط بیشتری را ببینیم و با یکی از مدرن ترین پایتخت های اروپا بهتر آشنا شویم.

روز هجدهم: روز آزاد در برلین

امروز را کامل در اختیار داریم تا از آخرین روز اقامتمان در برلین بیشترین استفاده را ببریم و از دیدنی هایی که روز قبل موفق به دیدنشان نشدیم مانند کاخ شارلوتنبورگ بازدید کنیم، سری به مراکز خرید بزنیم و یا در یک رستوران سنتی یک غذای آلمانی امتحان کنیم. به علاقمندان به هنر توصیه می‌کنیم حتما بازدید از موزه پرگامون را در برنامه خود بگنجانند.

روز نوزدهم: حرکت به سمت کپنهاگ

امروز به سمت کپنهاگ حرکت خواهیم کرد. لازم به ذکر است که به دلیل نبودن مسیر مستقیم زمینی، اتوبوس در بندر روشتوک وارد کشتی شده و تا بندر گِدسِر فرصت کوتاهی خواهیم داشت تا از مناظر عرشه کشتی لذت ببریم. بعد از ظهر وارد پایتخت دانمارک می‌شویم تا در سفر پرماجرایمان از شهر «پری دریایی کوچک» هم دیدار کرده باشیم.

روز بیستم: گشت شهری در کپنهاگ

صبح امروز خود را برای گشتی نیم روز در کپنهاگ، یکی از برترین شهرهای دنیا از نظر استاندارد زندگی، آماده خواهیم کرد. در گشت امروز از مجسمه پری دریایی کوچک، قصر سلطنتی، باغ های تیوولی و بازار قدیمی ماهی فروشان دیدن می‌کنیم. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما یکی از موزه‌های شهر مانند موزه توروالدسن را جهت بازدید برگزینیم.

روز بیست و یکم: حرکت به سمت هامبورگ و گشت شهری در هامبورگ

پس از دو شب اقامت در کپنهاگ، امروز بار دیگر به مقصد آلمان حرکت می‌کنیم تا طبق برنامه، شبی را در هامبورگ، یکی از مهم‌ترین بندرهای شمال اروپا بگذرانیم و از جاذبه‌های آن نظیر کلیسای سنت میشل و ساختمان شهرداری لذت ببریم. لازم به توضیح است که مجدداً و در میانه مسیر، اتوبوس برای مدت نسبتاً کوتاهی توسط کشتی حمل خواهد شد.

روز بیست و دوم: حرکت به سمت آمستردام

صبح  امروز طبق برنامه راهی آمستردام خواهیم شد. در شهر گل‌های لاله به مدت ۳ شب مهمان خواهیم بود تا از جنب و جوش شهری در کنار زیبایی های طبیعی به یکسان لذت ببریم. پس از استراحتی کوتاه در هتل می‌توانیم به همراه راهنما گشتی کوتاه در این شهر دوست‌داشتنی داشته باشیم.

روز بیست و سوم: گشت شهری در آمستردام

در گشت شهری امروز با یکی از دیدنی ترین شهرهای اروپا آشنا می شویم. در این گشت از جاذبه هایی چون میدان دام، کلیسای اود کرک، کانال های متعدد شهر و قصر سلطنتی بازدید می‌کنیم.

روز بیست و چهارم: روز آزاد در آمستردام

امروز وقت آزاد داریم تا دیدنی های بیشتری را ببینیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گشتی اختیاری را برگزینیم. پیشنهاد می‌کنیم در این وقت آزاد حتماً سری به یکی از موزه‌های مادام توسو، ریجکس یا موزه ونگوگ بزنید.

روز بیست و پنجم: حرکت به سمت پاریس

به پایان تور نزدیک می‌شویم‌! امروز آمستردام را به مقصد پاریس ترک می‌کنیم اما ابتدا در میانه راه توقفی در بروکسل، پایتخت کشور بلژیک، خواهیم داشت تا در گشتی اجمالی از بخشی از دیدنی‌های مرکز اتحادیه اروپا مانند میدان اصلی شهر و گراند پالاس بازدید کنیم. در پایان گشت و پس از فرصتی برای صرف ناهار، به سمت پاریس، عروس شهرهای اروپا، خواهیم رفت.

روز بیست و ششم: گشت شهری در پاریس

به پاریس باشکوه، شهر نور و هنر، خوش آمدید! صبح امروز در گشتی نیم روز با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام، خیابان شانزه لیزه، دروازه پیروزی، برج ایفل، اپرای گارنیه و میدان کنکورد آشنا خواهیم شد و بعدازظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا غروب آفتاب را در کناره رود سن نظاره‌گر باشیم یا خود را به چشیدن طعم غذاهای معروف فرانسوی مهمان کنیم.

روز بیست و هفتم: گشت شهری در پاریس

در گشت امروز، می‌توانیم از جاذبه‌های که دیروز فرصت دیدارشان را نیافتیم مانند آرامستان پرلاشز، موزه اورسی، محله لدفانس، دیوار عشق، گالری لافایت بازدید کنیم یا پس از تماشای کلیسای ساکره کور، نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

روز بیست و هشتم: روز آزاد در پاریس

روزهای گذشته با بخشی از دیدنی‌های پاریس آشنا شدیم و امروز را می‌توانیم در وقت آزادمان و به پیشنهاد راهنما به بازدید از موزه لوور برویم یا یکی از برنامه‌های اختیاری مانند گشت یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند را انتخاب نماییم.

روز بیست و نهم: پرواز به سمت تهران

 سر انجام سفر دور و دراز و پر ماجرای ما به پایان رسید! به سمت فرودگاه پاریس می‌رویم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم؛ سپس راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم؛ هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

28 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور 29 روزه دور اروپا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
  • جمعه
  • ۱۴۰۳/۵/۲۶
تاریخ پایان:
  • جمعه
  • ۱۴۰۳/۶/۲۳
29 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
  • هر نفر در اتاق ۲ تخته
  • 49,900,000 تومان + 4,190 یورو
  • هر نفر در اتاق ۱ تخته
  • 49,900,000 تومان + 5,990 یورو
  • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
  • 45,900,000 تومان + 3,190 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
49,900,000 تومان + 4,190 یورو
49,900,000 تومان + 5,990 یورو
45,900,000 تومان + 3,190 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور 29 روزه دور اروپا

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5 *3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گردش حساب بانک 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

5) اصل سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

* ارائه مدارک مالی شرکت برای افرادی که در روزنامه رسمی سمت دارند الزامی است.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) برای فرزندان زیر 18 سالی که بدون پدر سفر می کنند پاسپورت آنها باید توسط پدر امضا شود.

9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.