رزرو تور

نگاه کلی تور روسیه

تور روسیه با ورود به سن پترزبورگ رویایی آغاز می‌شود. خاطره ۴ شب اقامت در این شهر با بازدید از موزه آرمیتاژ، کلیسای کازان و باغ پترهوف به یادماندنی‌تر خواهد شد. فراموش نکنید که خودتان را به یک قهوه داغ در خیابان نووسکی میهمان کنید. بعد از سن پترزبورگ، حالا نوبت به مسکو می‌رسد که با زیبایی‌هایش ما را شگفت‌زده کند. پارک پیروزی، میدان سرخ، کاخ کرملین، شاه توپ و شاه زنگ، سرباز گمنام، مترو مسکو، خیابان آربات، کلیسای منجی و کلیسای جامع سنت باسیل تنها بخشی از جاذبه‌های مسکو هستند. مسلما گشت گشت کروز بر روی رودخانه مسکو یکی از زیبا‌ترین خاطرات شما خواهد شد. بعد از ۴ شب اقامت در مسکو، دیگر وقت بازگشت به خانه فرا رسیده است.


مقاصد:

سن پترزبورگ 4 شب
مسکو 4 شب

خدمات تور روسیه

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • پرواز داخلی
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • ویزای روسیه
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور روسیه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان در سنت پترزبورگ منتقل می شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها، استراحتی کوتاه داشته و بعد از ظهر در لابی حاضر می شویم تا به همراه راهنما از خیابان نوسکی، کلیسای کازان، میدان اسحاق، لنگرگاه و کشتی سواری بر روی رودخانه نوا و صرف شام لذت ببریم.

روز دوم:

امروز گشت شهر زیبای سنت پترزبورگ شامل بازدید از شاهکارهای معماری و جاذبه های دیدنی منحصر به‌ فرد آن خواهد بود. گشت امروز با بازدید از ناو جنگی آورورا، تندیس پتر کبیر و نیکولای اول، دیدار از اولین لنگرگاه شهر و ساحل رود نوا آغاز می‌شود. در ادامه گشت موزه آرمیتاژ را خواهیم داشت. پس از صرف ناهار می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.

روز سوم:

امروز پس از صرف صبحانه به بازدید از باغ پترهوف اختصاص دارد. در پایان پس از صرف ناهار می‌توانیم با قدم زدن در خیابان‌های سنگ فرش سن پترزبورگ و صرف قهوه در کافه‌های اطراف رودخانه نوا لحظات به یاد ماندنی را تجربه کنیم.

روز چهارم:

امروز آخرین روز اقامتمان در این شهر زیبا است. امروز به قصد بازدید از شهر پوشکین، کاخ پاول و باغ شکارگاه هتل را ترک می‌کنیم. پس از صرف ناهار وقت آزاد داریم تا از مراکز خرید سن پترزبورگ بازدید کنیم و یا از جاذبه‌های دیگری نظیر کلیسای خون مقدس یا کاخ کاترین بازدید کنیم.

روز پنجم:

امروز پس از صبحانه از سن پترزبورگ راهی مسکو می‌شویم. پس از دریافت چمدان ها و صرف ناهار با اتوبوس به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. بعد از ظهر پس از استراحت کوتاهی جهت بازدید از تپه وارابیف، پارک پیروزی و جاذبه‌های میدان سرخ نظیر کلیسای باسیل، یادمان سرباز گمنام، مقبره لنین و باغ الکساندر در لابی هتل حاضر می شویم.

روز ششم:

اولین روز اقامتمان در مسکو، به همراه راهنما محلی با بازدید از محوطه و کلیساهای کاخ کرملین، و دیدار از بزرگترین ناقوس و توپ جهان آغار می‌کنیم. ظهر صرف ناهار را خواهیم داشت. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری از جاذبه‌های مسکو نظیر ساختمان وزارت خارجه، آرامستان نوودویچی و یا میدان مانژ لذت ببریم.

روز هفتم:

روز دوم اقامتمان در مسکو، پایتخت تزارها و شهر بناهای گنبدی شکل و رنگارنگ، بازدید از متروی مسکو و چند ایستگاه دیدنی‌ و بازدید از خیابان آربات، تندیس پوشکین شاعر معروف روس را خواهیم داشت. بعد از ظهر پس از صرف ناهار وقت آزاد داریم تا از مراکز خرید مسکو دیدن نماییم و یا خودمان را به یک وعده غذای روسی مهمان کنیم.

روز هشتم:

به پایان تور نزدیک می‌شویم! امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از جاذبه‌ها و دیدنی‌های بیشتری این شهر نظیر کلیسای عیسی منجی، تپه گنجشک‌ها و سالن اپرای مسکو بازدید کنیم.

روز نهم:

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از صرف صبحانه ، اتاق ها را تحویل داده و مسکو را به سمت تهران ترک خواهیم کرد پس از عبور از بخش گذرنامه و دریافت بارها، با همسفران خداحافظی می‌نماییم، هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفرهای بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

5 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور روسیه

۱- درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه 10% مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد.

2- مسئولیت کنترل گذرنامه، از جهت هر گونه ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

3- در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

4- همکاران بخش فروش با شماره ۲۴۰۴۴۶۵-۰۹۳۹ حتی در ساعات غیر اداری نیز پاسخگوی شما می باشند.