رزرو تور

نگاه کلی تور فرانسه، سوئیس، بلژیک و هلند


مقاصد:

نیس 3 شب
ژنو 3 شب
پاریس 4 شب
بروکسل 2 شب
آمستردام 3 شب

خدمات تور فرانسه، سوئیس، بلژیک و هلند

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما ترکیش
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور فرانسه، سوئیس، بلژیک و هلند

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت نیس

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار در فرودگاه نیس، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می آییم تا همراه با راهنما از اولین روز اقامتمان در این شهر زیبای مدیترانه‌ای لذت ببریم.

روز دوم: گشت شهری نیس

امروز روز دوم اقامت در نیس است که با گشتی نیم روز، آغاز می شود. در گشت امروز از جاذبه هایی چون میدان ماسِنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و نوار ساحلی این شهر، معروف به "گردشگاه انگلیسی" دیدن می کنیم. در پایان گشت وقت آزاد خواهیم داشت تا گوشه های بیشتری از این شهر زیبا را بشناسیم.

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری نیس

در وقت آزاد امروز می توانیم به پیشنهاد راهنما به بازدید از شهر کن و کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا برویم که هر دو از پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری دنیا هستند و در نزدیکی سواحل جنوبی فرانسه واقع شده‌اند.

روز چهارم: حرکت به سمت ژنو

زمان ترک نیس و عزیمت به سمت ژنو فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها در زمان مقرر، نیس را به مقصد ژنو ترک کرده و پس از رسیدن به این شهر و تحویل اتاق‌ها و کمی استراحت، زمان داریم تا در اولین روز ورودمان به کمک توضیحات راهنما با این شهر زیبای فرانسوی زبانِ کشور سرسبز سوئیس آشنا شویم.

روز پنجم: گشت شهری ژنو

امروز را با گشتی در کشور سوئیس آغاز می کنیم. دومین روز اقامتمان در ژنو با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. در این گشت 4 ساعته، از دیدنی‌هایی چون مقر سازمان ملل، ساختمان مرکزی صلیب سرخ، کلیسای سنت‌پیتر، دیوار اصلاحات، فواره‌ دریاچه ژنو و بافت قدیم دیدن می‌کنیم.  در پایان گشت و استراحتی کوتاه، می‌توانیم از سایر جاذبه‌های ژنو بازدید کنیم. کلیسای نوتردام، موزه هنر و تاریخ و موزه ساعت پتک فلیپ می‌تواند بهترین انتخاب ما باشد. همچنین می‌توان در قالب گشتی چند ساعته به شهر آنسی که آن را به ونیز آلپ نیز می‌شناسند سفر کنیم که با توجه به قرارداشتن در کنار دریاچه و کوهستان‌های آلپ هر بازدیدکننده‌ای را تسخیر می کند.

روز ششم: گشت شهری لوزان و مونت رو

امروز در قالب گشتی تمام روز از ژنو به سمت شهر لوزان خواهیم رفت تا با زیبایی های باورنکردنی و طبیعت خیال انگیز منطقه آلپ بیشتر آشنا شویم . در طی این گشت این فرصت را خواهیم داشت تا از کلیسای جامع نتردام، میدان پلو، کلیسای سن فرانسوآ، نمای بیرونی موزه ی المپیک و دیگر دیدنی های این شهر دیدن کنیم. بعد از حدودا دو ساعت،از لوزان به سمت شهر مونترو، یکی دیگر از شهرهای زیبا و سرسبز سوئیس خواهیم رفت و زمانی را به کشف زیبایی های این منطقه ، مانند قلعه شیون، بافت قدیمی شهر و... بازدید خواهیم کرد.

روز هفتم: حرکت به سمت پاریس

امروز ژنو را ترک کرده تا مجددا وارد خاک فرانسه و پایتخت آن پاریس، شهر نور و هنر شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، اولین شب ورودمان به پاریس را با استفاده از توضیحات راهنما با اطراف هتل و نحوه استفاده از خطوط مترو و خرید بلیت آشنا شده و در حین این گشت میتوان از زیباترین منظره شبانه برج ایفل لذت برد.

روز هشتم: گشت شهری پاریس

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه در گشتی تمام روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به بازدید از جاذبه‌هایی مانند طاق پیروزی، برج ایفل، انولید، پل الکساندر سوم، میدان کنکورد، نمای بیرونی موزه لوور و موزه اورسی، پل نف، کانسیرژری، نمای بیرونی کلیسای نوتردام، دانشگاه سوربون، پانتئون پاریس و خیابان ریوولی می‌پردازیم. سپس راهی محله مونت مارتر خواهیم شد تا از دیوار عشق، میدان هنرمندان و کلیسای قلب مقدس بازدید کنیم.

روز نهم: گشت شهری پاریس و بازدید از موزه لوور

در گشت امروز با همراهی راهنمای محلی از جاذبه‌های دیدنی شهر پاریس نظیر دروازه پیروزی، خیابان شانزه‌لیزه، تروکادرو، نمای بیرونی کلیسای مادلین و میدان وندام بازدید خواهیم نمود. سپس این امکان فراهم است تا مجذوب لبخند اسرارآمیز مونا لیزا در موزه معروف لوور بشویم و از سایر آثار هنری نظیر لوح حمورابی،بخش تمدن بین‌النهرین، تاریخ گرانبهای دوره‌های برجسته تاریخی شامل هخامنشیان و ساسانیان، مصر، یونان باستان، مجسمه‌های معروفی چون ونوس میلو و الهه پیروزی (نیکه ساموتراس) ،کاتب نشسته و نقاشیهای داوینچی در معروف ترین موزه جهان، بازدید کنیم.

روز دهم: روز آزاد و گشت اختیاری پاریس

امروز می‌توانیم وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، جاذبه دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند. این مجموعه عظیم شامل دو شهربازی و دهکده‌های کوچک و بزرگ کارتون‌ها و انیمیشن‌های مختلف دیزنی است و تجربه بازدید از آن نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز خاطره‌انگیز و تکرارنشدنی است.

روز یازدهم: حرکت به سمت بروکسل و بازدید از شهر مونس

اقامتمان در پاریس نیز به پایان رسید. امروز پاریس را ترک کرده و راهی بروکسل می شویم اما از فرصتی که این سفر زمینی ایجاد کرده استفاده می کنیم و در بین راه چند ساعتی در شهر مونس بلژیک توقف خواهیم داشت تا با همراهی راهنمای محلی گشت کوتاهی در این شهر کوچک و زیبا داشته باشیم. پس از زمان کوتاهی برای صرف ناهار، مسیرمان به مقصد بروکسل را ادامه خواهیم داد.

روز دوازدهم: گشت شهری بروکسل

صبح امروز به گشت شهری در بروکسل پایتخت کشور بلژیک و مرکز اتحادیه اروپا اختصاص دارد. در برنامه امروز با استفاده از توضیحات راهنمای محلی از جاذبه هایی چون میدان اصلی شهر، ساختمان پالس دو ژوستیس و بنای اتمیوم دیدن می کنیم. در پایان گشت می توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در خیابان های این شهر زیبا بگذرانیم.

روز سیزدهم: حرکت به سمت آمستردام و بازدید از شهر لاهه

به پایان تور نزدیک می شویم ! امروز با بلژیک نیز خداحافظی و به مقصد آخرین شهر محل اقامتمان یعنی آمستردام حرکت می کنیم. این بار در میانه راه توقفی در شهر لاهه خواهیم داشت تا «پایتخت حقوقی جهان» را از نزدیک ببینیم. همچنین این فرصت را خواهیم داشت تا در پارک مادورودام برخی از جاذبه‌های کشور هلند مانند آسیاب‌های بادی، بازار پنیر و کارخانه تولید کفش چوبی را در نسخه مینیاتوری مشاهده کنیم. پس از گشتی 2 ساعته و صرف زمانی کوتاه برای ناهار مسیر خود را به سمت آمستردام ادامه می دهیم. در آمستردام پس از رسیدن به هتل و تحویل گرفتن اتاقها و استراحتی کوتاه، می توان به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین شب اقامتمان در این شهر دل انگیز لذت ببریم.

روز چهاردهم: گشت شهری آمستردام

در چهاردهمین روز سفر در گشتی نیم روز با یکی از دیدنی‌ترین شهرهای اروپا آشنا می‌شویم. در این گشت از جاذبه‌هایی چون میدان دام، کانال‌های متعدد شهر و نمای بیرونی قصر سلطنتی بازدید می‌کنیم و در پایان گشت از قایق سواری بر روی کانال‌های شهر لذت خواهیم برد. با توجه به قوانین جدید ترافیکی شهر آمستردام که اجازه ورود اتوبوس به منطقه تاریخی شهر را جز به منظور سوار و پیاده کردن مسافران جلوی هتل‌ها نمی‌دهد، مدت زمان قابل توجهی از این گشت به صورت پیاده برگزار خواهد شد و بهتر است که همراه داشتن کفش مناسب برای این گشت، فراموش نشود.

روز پانزدهم: گشت شهری آمستردام و بازدید از باغ کوکنهوف

در گشت شهری امروز به بازدید از باغ زیبای کوکنهوف خواهیم رفت و مدهوش زیبایی‌های گل‌های رنگارنگ این باغ خواهیم شد.

روز شانزدهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه با همسفران خداحافظی می نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

26 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور فرانسه، سوئیس، بلژیک و هلند

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۵
تاریخ پایان:
 • جمعه
 • ۱۴۰۳/۶/۳۰
16 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,790 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 5,590 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,890 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,890 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 190 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
49,900,000 تومان + 3,790 یورو
49,900,000 تومان + 5,590 یورو
45,900,000 تومان + 2,890 یورو
45,900,000 تومان + 1,890 یورو
190 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور فرانسه، سوئیس، بلژیک و هلند

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5 *3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گردش حساب بانک 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

5) اصل سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

* ارائه مدارک مالی شرکت برای افرادی که در روزنامه رسمی سمت دارند الزامی است.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) برای فرزندان زیر 18 سالی که بدون پدر سفر می کنند پاسپورت آنها باید توسط پدر امضا شود.

9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.