تور سوئیس و ایتالیا

Swiss & Italian Dream

رزرو تور

نگاه کلی تور سوئیس و ایتالیا

تور سوئیس و ایتالیا با ورود به شهر به ژنو، از مقر سازمان ملل، ساختمان برانزویک و فواره‌های طبیعی دریاچه‌ی ژنو دیدن کنید و فرصت قایق سواری بر روی دریاچه را غنیمت بدارید. در ادامه سفر از مناظر سحرانگیز اینترلاکن بهره برده و با ورود به زوریخ، لذت دیدار از خیابان بانهوف و کلیسای گروس مونستر را از دست ندهید. پس از آن با عبور از شهر لوگانو، وارد خاک ایتالیا شده و به میلان خواهید رفت. در میلان، بازدید از کلیسای دومو و مراکز خرید پایتخت مد اروپا را از دست ندهید. سرانجام به ونیز، شهر عشاق رفته و از سوار شدن بر گوندوله‌های خاطره‌انگیز لذت خواهید برد. در پایان با همسفران خود وداع کنید و برای بازگشت به خانه آماده شوید.


مقاصد:

ژنو 2 شب
زوریخ 3 شب
لوگانو 2 شب
میلان 1 شب
ونیز 2 شب
فلورانس 1 شب
رم 3 شب

خدمات تور سوئیس و ایتالیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفر های فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتلهای 4 و 3 ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر تور سوئیس و ایتالیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل اطلاعات پرواز خواهد بود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا به سمت ژنو رهسپار شویم. پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به سوئیس سر سبز لذت ببریم.

روز دوم:

دومین روز اقامتمان در ژنو با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. در این گشت، از دیدنی‌هایی چون مقر سازمان ملل، کلیسای نوتردام ژنو، بنای یادبود برانزویک و فواره دریاچه ژنو دیدن می‌کنیم و در پایان زمان کافی خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما، نادیده های بیشتری از دومین شهر پرجمعیت سوئیس را ببینیم.

روز سوم:

امروز وقت آزاد این امکان را به ما می‌دهد تا وقت خود را به کشف گوشه‌های بیشتری از این شهر مرفه اختصاص دهیم، به خرید بپردازیم و یا با انتخاب یکی از تورهای اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند گشت یک روزه به شهر لوزان، با زیبایی‌های باورنکردنی و طبیعت خیال انگیز منطقه آلپ بیشتر آشنا شویم.

روز چهارم:

امروز صبح از ژنو به مقصد اینترلاکن حرکت می‌کنیم؛ شهری بسیار زیبا در میان دو دریاچه با چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ی کوهستانی و یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری سوئیس! اما قبل از رسیدن به این شهر از فرصتی که این سفر زمینی ایجاد کرده، استفاده خواهیم کرد و در بین راه توقفی کوتاه در شهر برن خواهیم داشت تا در گشتی دو ساعته از معروف‌ترین جاذبه‌های این شهر بسیار زیبا شامل بافت قدیمی شهر، کلیسای جامع برن و برج ساعت بازدید کنیم و پس از زمانی برای صرف ناهار، به مسیر خود به سمت اینترلاکن ادامه خواهیم داد.

روز پنجم:

صبح امروز را با گشتی نیم روزه در شهر کوچک اما سحر‌انگیز اینترلاکن آغاز می‌کنیم. در برنامه امروز از مهم‌ترین جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی این شهر و همچنین دریاچه و شهر تون دیدار کرده و در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا طعم دلچسب پنیر سوئیسی را کنار یک غذای محلی تجربه کنیم.

روز ششم:

در ششمین روز سفر، اینترلاکن را ترک کرده و راهی زوریخ می‌شویم. اما این بار نیز در میانه مسیر و پیش از ورود به زوریخ، توقفی چند ساعته در شهر زیبای لوسرن خواهیم داشت تا طبیعت بی‌نظیر دامنه‌های آلپ و دریاچه چشم‌نواز لوسرن را از نزدیک ببینیم و ساعتی را نیز به بازدید از دیدنی‌های این شهر  اختصاص دهیم. در پایان گشت و پس از صرف ناهار به مسیر خود به سمت زوریخ ادامه می‌دهیم.

روز هفتم:

امروز را با گشتی نیم روزه در زوریخ، بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، بافت قدیمی شهر زوریخ و منطقه زوریخ برگ دیدن می‌کنیم. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، ساعات بیشتری را از زیبایی های این شهر لذت ببریم.

روز هشتم:

امروز در وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم یکی از برنامه‌های پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد مانند گشت یک روزه به کشور کوچک لیختنشتاین را انتخاب کنیم یا اینکه به دیدار سایر جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی این شهر برویم. همچنین دیداری یک روزه از کوه ریگی مشهور به ملکه کوهستان آلپ، می‌تواند پیشنهاد وسوسه‌انگیزی برای دوست داران طبیعت باشد.

روز نهم:

امروز به منظور هر چه خاطره انگیز‌تر کردن سفر، دیداری به یاد ماندنی از شهر زیبای لوگانو خواهیم داشت. پس از انجام گشت و سپس مدت زمان کوتاهی برای صرف ناهار، به سمت میلان رهسپار شده و در هتل پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، می‌توانیم به پیشنهاد راهنما در اولین شب ورود به میلان، با یکی از زیباترین شهرهای ایتالیا بیشتر آشنا شویم.

روز دهم:

صبح امروز با میلان، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ایتالیا در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. امروز صبح برای دیدن برخی از جاذبه‌های بی‌نظیر ایتالیا مانند کلیسای جامع دوئومو میلان، قلعه اسفورزسکو و همچنین قدیمی‌ترین مرکز خرید جهان یعنی گالری ویتوریو امانوئل دوم، هتل را ترک می‌کنیم و حدود ظهر به هتل بازمی‌گردیم.

روز یازدهم:

وقت آزاد امروز به ما این امکان را می‌دهد تا به دیدار جاذبه‌هایی که دیروز موفق به دیدنشان نشدیم مانند طاق صلح برویم، سری به بهترین رستوران های شهر بزنیم  و یا در صورت تمایل در یکی از برنامه‌های اختیاری که راهنما پیشنهاد می‌دهد ثبت نام کنیم.

روز دوازدهم:

به روزهای پایانی سفر پر ماجرایمان نزدیک می‌شویم! امروز صبح هتل را ترک کرده و به سمت آخرین مقصد سفر یعنی شهر زیبای ونیز حرکت می‌کنیم تا به مدت دو شب مهمان شهر عشاق جهان باشیم. در هتل، بعد از تحویل گرفتن اتاق‌ها و اندکی استراحت، فرصت داریم تا از اولین روز اقامتمان در ونیز رویایی لذت ببریم.

روز سیزدهم:

در گشت چند ساعته‌ی امروز از دیدنی‌هایی مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شگفت انگیز ونیز، امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد و گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد؛ به همین خاطر توصیه می‌شود حتماً کفش‌های راحت به پا داشته باشید.

روز چهاردهم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! امروز ونیز را به مقصد تهران ترک خواهیم کرد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

روز پانزدهم:

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور سوئیس و ایتالیا

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • جمعه
 • ۱۴۰۱/۶/۱۸
تاریخ پایان:
 • جمعه
 • ۱۴۰۱/۷/۱
15 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • 05:15تهران
 • 07:10استانبول
 • 10:10استانبول
 • 12:50ژنو
 • 19:45رم
 • 23:30استانبول
 • 01:40استانبول
 • 05:10تهران
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 21,900,000 تومان + 3,590 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 21,900,000 تومان + 5,290 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 20,900,000 تومان + 2,690 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 20,900,000 تومان + 1,790 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 190 یورو
شماره پرواز
ایرلاین
مبدا
مقصد
ساعت رفت
ساعت ورود
879
ترکیش
تهران
استانبول
05:15
07:10
1921
ترکیش
استانبول
ژنو
10:10
12:50
1864
ترکیش
رم
استانبول
19:45
23:30
878
ترکیش
استانبول
تهران
01:40
05:10
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
21,900,000 تومان + 3,590 یورو
21,900,000 تومان + 5,290 یورو
20,900,000 تومان + 2,690 یورو
20,900,000 تومان + 1,790 یورو
190 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور سوئیس و ایتالیا

مدارک مورد نیاز ویزای سوئیس (شینگن)

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 3.5 * 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) حساب‌های جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضا بانک

 • ارائه همزمان گواهی تمکن و کارکرد حساب سه ماهه الزامی می باشد.
 • باید حداقل موجودی حساب و گواهی تمکن برای هر نفر 100،000،000 تومان باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق

د) بازنشسته‌­ها: حکم بازنشستگی / آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، آخرین فیش حقوق

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار

 • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می­‌باشد.
 • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می­‌ماند.
 • ضمانت­نامه بانکی یا چک تضمین شده برای هر نفر به مبلغ حداقل 300.000.000 تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت حسن انجام تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر، متعاقبا اعلام می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.