از
49,900,000 تومان +
2,190 دلار
رزرو تور

نگاه کلی تور مالزی سنگاپور و تایلند


مقاصد:

کوالالامپور 4 شب
سنگاپور 3 شب
پوکت 5 شب

خدمات تور مالزی سنگاپور و تایلند

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و پرواز داخلی
 • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
 • بیمه مسافرتی
 • ویزای تایلند و سنگاپور
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور مالزی سنگاپور و تایلند

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت کوالالامپور

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود تـا پـس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگـری مـدارک، بـار خـود را تحویـل داده و کارت پـرواز را دریافت نماییم. پس از کنترل گذرنامه، دریافت ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق ها به استراحت کوتاه می پردازیم تا آماده گشت روز بعد شویم.

روز دوم: گشت شهری کوالالامپور

در اولین گشت شهری‌مان در کوالالامپور، توقفی کوتاه جهت گرفتن چند عکس یادگاری در مقابل برج های دوقلو و معروف پتروناس خواهیم داشت. همچنین در ادامه گشت برخی دیگر از جاذبه های این شهر را خواهیم دید.

روز سوم: گشت و بازدید از گنتینگ

امروز در طی یک گشت از قبل برنامه ریزی شده به بازدید از دیگر مکان های دیدنی کوالالامپور می پردازیم. در این روز به بازدید از باتو کیو و معابد و مجسمه های شگفت انگیزش می رویم و پس از آن زمان باقی مانده را صرف دیدن جاذبه ی دیگر این شهر یعنی گنتینگ های لند و معبد بهشت و جهنم می کنیم.

روز چهارم: روز آزاد و گشت اختیاری کوالالامپور

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم بخشهای نادیده بیشتری از کوالالامپور را ببینیم یا در یکی از گشتهای اختیاری که ازسوی راهتمای تور پیشنهاد می شود مانند آکواریوم دیدنی این شهر و یا بازدید از شهر پوتراجایا شرکت کنیم و یا به بازدید باغ گلهای ارکیده یا پارک آبی کوالالامپور رفته و حضورمان در این شهر را برای خود خاطره انگیزتر کنیم.

روز پنجم: پرواز به سمت سنگاپور

روز ترک مالزی فرا رسید. امروز در زمان مقرر هتل را به مقصد فرودگاه کوالالامپور ترک می کنیم تا به سوی سنگاپور پرواز کنیم. پس از ورود به هتل سنگاپور و تحویل گرفتن اتاقها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما، بیشتر با گوشه و کنار هتل محل اقامتمان و دومین شهر سفر، آشنا شویم.

روز ششم: گشت شهری سنگاپور

به سنگاپور کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا، خوش آمدید. در گشت شهری امروز به بازدید از دیدنی هایی مانند ساختمان های قدیمی شهر خواهیم پرداخت و در طی این گشت به پارک مرلیون نیز خواهیم رفت و در آنجا میتوان نماد و سمبل سنگاپور را دید. پس از پایان این گشت، زمان کافی در اختیار داریم تا جاذبه های بیشتری از این شهر مدرن را کشف کنیم  و یا به هتل برگردیم و ساعاتی را به استراحت بپردازیم.

روز هفتم: روز آزاد و گشت اختیاری سنگاپور

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم به همراه دیگر مسافران و با همراهی راهنمای تور به گشت جزیره تفریحی سنتوزا برویم و از تفریحات بی شمار آن مانند آکواریوم زیر آب لذت ببریم. همینطور می توان به باغ وحش یا شهربازی سنگاپور رفته و ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم. انتخاب با شماست.

روز هشتم: پرواز به سمت پوکت

روز ترک سنگاپور و حرکت به سمت تایلند فرا رسید. امروز صبح در زمان مقرر هتل را به مقصد فرودگاه ترک می کنیم. پس از ورود به هتل پوکت و تحویل گرفتن اتاقها، به استراحت خواهیم پرداخت.

روز نهم: گشت شهری پوکت

به سرزمین لبخند خوش آمدید. در گشت شهری امروز به بازدید از دیدنی هایی مانند معبد چلونگ خواهیم پرداخت و همینطور سری به فروشگاه صنایع دستی‌ و جواهرات خواهیم زد که یکی‌ از مهمترین سنن در تایلند محسوب می‌شود. پس از پایان این گشت شهری فرصت کافی در اختیار داریم تا به هتل برگردیم و ساعاتی را به استراحت بپردازیم یا به پیشنهاد راهنما، به تماشای شو سیام نیرامیت برویم که یکی از بهترین و دیدنی ترین نمایش های تایلند است و این اجرا ترکیبی از نمایش های وابسته به فرهنگ و اصالت تایلندی و مسایل تاریخی و مذهبی این کشور است.

روز دهم: بازدید از جزیره جیمز باند

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم به همراه دیگر مسافران و با همراهی راهنمای تور به گشت جزیره جیمزباند برویم و از تفریحات و مناظر شگفت انگیز آن لذت ببریم.

روز یازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری پوکت

امروز نیز با وقت آزادی که در اختیار داریم، می توانیم به پیشنهاد راهنما در گشت آپشنال شرکت کنیم.

روز دوازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری پوکت

در آخرین روز اقامتمان در پوکت، با وقت آزادی که در اختیارمان است می توانیم از سایر جاذبه هایی که هنوز موفق به دیدنشان نشده ایم بازدید کنیم یا کمی به استراحت در ساحل زیبای این شهر بپردازیم.

روز سیزدهم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید. امروز پس از تحویل دادن اتاق ها هتل را  ترک کرده و به سمت فرودگاه پوکت خواهیم رفت. پس از عبور از  بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

17 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور مالزی سنگاپور و تایلند

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • پنج شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۸
تاریخ پایان:
 • چهارشنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۲۱
14 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 2,190 دلار
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,290 دلار
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,690 دلار
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,090 دلار
 • کودک زیر دو سال
 • 90 دلار
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
49,900,000 تومان + 2,190 دلار
49,900,000 تومان + 3,290 دلار
45,900,000 تومان + 1,690 دلار
45,900,000 تومان + 1,090 دلار
90 دلار
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور مالزی سنگاپور و تایلند

مدارک ویزای سنگاپور

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل ۷ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2قطعه عکس ۳.۵*۴.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک ، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 3 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل سند ازدواج

۴) اصل و ترجمه مدارک شغلی:

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی (معادل دلار سنگاپور) و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی

بازنشسته‌ها: آخرین حکم بازنشستگی

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی (معادل دلار سنگاپور) و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی

4) گواهی اشتغال به کار از سازمان مربوطه با ذکر سمت شغلی، تاریخ شروع فعالیت، تاریخ مرخصی و میزان درآمد سالیانه (معادل دلار سنگاپور)

5) دانش آموزان، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل

6) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

7) ترجمه مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه‌دار.

* تکمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.

مدارک ویزای تایلند

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه‌های قبلی (در صورتی که ویزا تایلند داشته‌اند)

الف) مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 2 قطعه عکس ۴*۶ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) کپی شناسنامه (همه ی صفحات) و کارت ملی (پشت و رو)

4) تمکن به زبان انگلیسی با حداقل موجودی 50 میلیون تومان برای هر نفر همراه با مهر و امضاء بانک ( تاریخ دریافت تمکن برای مسافرین ساکن تهران حداکثر ۲ روز قبل و مسافرین ساکن شهرستان حداکثر ۴ روز قبل از تاریخ سفارت باشد)

* اصل مدارک مالی و اسکن پاسپورت همسر برای خانم‌های خانه‌دار که بدون همراهی همسر به مسافرت می روند الزامی است.

* اصل مدارک مالی شخصی برای فرزندان بالای 18 سالی که بدون همراهی پدر به مسافرت می روند الزامی است.

* تکمیل فرم مشخصات فردی بصورت کامل و دقیق

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.