رزرو تور

نگاه کلی تور دور اروپا ۲۷ روزه


مقاصد:

پاریس 4 شب
نانت 2 شب
بوردو 2 شب
بیلبائو 2 شب
بارسلونا 3 شب
نیس 3 شب
زوریخ 3 شب
مونیخ 2 شب
ونیز 2 شب
رم 3 شب

خدمات تور دور اروپا ۲۷ روزه

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی 
 • اقامت در هتل ۳ و ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور دور اروپا ۲۷ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت پاریس

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پروازی (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار پاریس شویم. در فرودگاه پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل خواهیم شد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در پاریس لذت ببریم. لازم به یادآوری است که این سفر به صورتی برنامه‌ریزی شده که در مدت ۲۷ روز، سفری ماجراجویانه به شهرهای مهم اروپا داشته باشیم؛ از این رو، تمامی گشت‌های این تور بدون حضور راهنمای محلی و توسط راهنمای تور اجرا خواهد شد. همچنین لازم بذکر است که کلیه گشت‌های ما در این تور بدون ورودیه می‌باشد و در صورت امکان جهت بازدید، مبالغ ورودی با هماهنگی راهنما از مسافران اخذ می‌گردد.

روز دوم: گشت شهری پاریس

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روزه آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به بازدید از خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی، میدان کنکورد و مقبره ناپلئون در موزه انولید می‌پردازیم. در پایان گشت، می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های پاریس لذت ببریم.

روز سوم: گشت شهری پاریس

روز سوم اقامتمان در پاریس با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می‌شود. امروز به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن و کلیسای ساکره کور از هتل خارج می‌شویم. در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا در خیابان شانزه لیزه قدمی بزنیم یا قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

روز چهارم: وقت آزاد در پاریس

امروز وقت آزاد این امکان را به ما می‌دهد که به انتخاب خود وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم و از دیدنی‌هایی مانند موزه لوور بازدید کنیم یا وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند بازدید از قبرستان پرلاشز یا دیزنی‌ لند، گوشه‌هایی دیگر از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.

روز پنجم: حرکت به سمت نانت

امروز از پاریس به سمت نانت رهسپار می‌شویم اما در راه و پیش از رسیدن به نانت، از فرصت استفاده کرده و از شهر تاریخی آنژه دیدن می‌کنیم. در این زمان 2 ساعته از قلعه شهر آنژه که قدمتی چندین صد ساله دارد بازدید می‌کنیم و پس از زمانی برای صرف ناهار، به راهمان به سمت نانت ادامه می‌دهیم.

روز ششم: گشت شهری در نانت

صبح امروز به گشتی شهری در نانت، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای فرانسه، می‌رویم. در گشت امروز از میدان اصلی شهر و محله قدیمی نانت، کلیسای جامع نانت و قلعه دوک بریتانی دیدن خواهیم کرد. در پایان اما وقت آزاد داریم تا به پیشنهاد راهنما دیدنی‌های بیشتری از شهر را ببینیم یا با قدم زدن در کناره بندر از منظره قایق‌های پرشمار آن لذت ببریم.

روز هفتم: حرکت به سمت بوردو

امروز نانت را ترک کرده و راهی بوردو می‌شویم. این بار نیز توقفی در میانه راه، در شهر سن امیلیون، خواهیم داشت تا از زیبایی دست نخورده و قرون وسطایی آن در شگفت شویم و سپس به بوردو، یکی از مهم‌ترین بنادر فرانسه، جهت اقامتی ۲ شبه وارد خواهیم شد.

روز هشتم: گشت شهری بوردو

صبح امروز به روال شهرهای گذشته به گشتی کوتاه در بوردو، یا به تعبیر فرانسویان «زیبای خفته»، اختصاص دارد. در زمانی که برای گشت در اختیار داریم از خیابان سن کاترین، قصر و میدان بورس و کلیسای جامع سنت آندره بازدید خواهیم کرد. در پایان گشت می‌توانیم به پیشنهاد راهنما نادیده‌های بیشتری از این شهر که ترکیبی از جدید و قدیم را یکجا عرضه می‌کند، ببینیم.

روز نهم: حرکت به سمت بیلبائو

اقامتمان در بوردو نیز به پایان رسید. امروز فرانسه را ترک کرده و به سمت اسپانیا حرکت خواهیم کرد. این بار نیز در میانه راه، توقفی در شهر سن سباستین اسپانیا خواهیم داشت که هم از مزایای سفر زمینی بهره‌مند شویم و هم در این شهر ساحلی، از زیبایی‌های ساحل خلیج بیسکای بی‌نصیب نمانیم. پس از گشتی کوتاه و زمانی برای صرف ناهار و کمی استراحت، به بیلبائو، یکی از مهم‌ترین شهرهای منطقه باسک وارد می‌شویم.

روز دهم: گشت شهری در بیلبائو

صبح امروز، نیز به روال شهرهای گذشته، جهت گشتی برای آشنایی بیشتر با بیلبائو از هتل خارج می‌شویم و در پایان گشت زمان داریم تا از موزه گوگنهایم، یکی از معروفترین موزه‌های جهان، دیدن کنیم و پس از آن به پیشنهاد راهنما، با دیدنی‌های دیگر شهر مانند کلیسای جامع سانتیاگو، بازار ماهی و محله قدیمی بیلبائو بیشتر آشنا شویم.

روز یازدهم: حرکت به سمت بارسلون

هنگام آن است که بیلبائو را ترک و به سمت بارسلون حرکت کنیم. این بار نیز در میانه راه توقفی در شهر بی‌نظیر زاراگوزا خواهیم داشت. می‌توان در یک گشت بین راهی دیگر از دیدنی‌هایی مانند قصر الجعفریه بازدید نماییم. سپس مسیرمان را ادامه می‌دهیم و هنگام غروب به بارسلون، دومین شهر بزرگ اسپانیا و مرکز ایالت کاتالونیا وارد می‌شویم.

روز دوازدهم: گشت شهری در بارسلون

گشت امروزمان در بارسلون با دیدن مناطقی چون کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا، پارک گوئل، کازا میلا، کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا همراه خواهد بود. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز سیزدهم: روز آزاد در بارسلون

در آخرین روز اقامتمان در بارسلون، وقت آزاد در اختیارمان است که می‌توانیم از میان تورهای پیشنهادی مانند بازدید از ورزشگاه معروف نیوکمپ، تپه مونجوئیک یا کوه تیبیدابو یکی را انتخاب کنیم یا به تنهایی و با کمک گرفتن از اطلاعاتی که راهنما در اختیارمان می‌گذارد، به اکتشاف یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های فرهنگی-ورزشی-اقتصادی اروپا بپردازیم.

روز چهاردهم: حرکت به سمت نیس

صبح امروز با اسپانیا خداحافظی کرده و مجدداً به سمت کشور فرانسه می‌رویم و بارسلون را مقصد ساحل زیبای جنوب فرانسه ترک می‌کنیم. بعد از ظهر، زمانی را در اختیار داریم تا در گشتی کوتاه با شهر نیس بیشتر آشنا شویم.

روز پانزدهم: گشت شهری در نیس

به نیس زیبا خوش آمدید! دومین روز ورودمان به نیس مانند شهرهای قبل با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. امروز از نوار ساحلی این شهر به نام تفرجگاه انگلیسی، میدان ماسنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و بازار گل دیدن می کنیم. در پایان گشت، از بعد از ظهر آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم استفاده کنیم و به تماشای غروب آفتاب در ساحل دریای مدیترانه بنشینیم.

روز شانزدهم: روز آزاد در نیس

برنامه‌ریزی امروز در اختیار خودمان است تا از آرامش ساحل نیس بیشتر بهره ببریم یا یکی از برنامه‌های اختیاری را که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از شهر کن یا کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا، برگزینیم.

روز هفدهم: حرکت به سمت زوریخ

بار دیگر با فرانسه خداحافظی می‌کنیم و به سوی مقصد بعدی، یعنی زوریخ، شهر طبیعت و فرهنگ می‌رویم تا به مدت ۳ شب از زیبایی‌های طبیعت دامنه آلپ در یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور سوئیس لذت ببریم.

روز هجدهم: گشت شهری زوریخ

به روال شهرهای قبل، صبح امروز با گشتی نیم روز جهت آشنایی بیشتر با شهر آغاز می‌شود. در برنامه امروز از خیابان بانهوف، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر و دریاچه زوریخ دیدن می‌کنیم و بعدازظهر را زمان داریم تا طعم پنیر فوندوی سوئیسی را در کنار یک غذای محلی بچشیم یا از معماری ساده و زیبای خانه‌های مخصوص منطقه آلپ لذت ببریم.

روز نوزدهم: روز آزاد در زوریخ

در وقت آزاد امروز می‌توانیم برنامه پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد مانند گشت یک روزه به منطقه پیلاتوس و تله کابین سواری، بازدید از شهر لوسرن و آبشارهای راین را انتخاب کنیم یا ساعات بیشتری را به آرامش و زیبایی بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس اختصاص دهیم.

روز بیستم: حرکت به سمت مونیخ

در ادامه راه به آلمان می‌رویم. اما قبل از رسیدن به مونیخ جهت ۲ شب اقامت در مرکز ایالت باواریا، ابتدا از قلعه نویشوانشتاین، متعلق به شاه لودویک دیدن می‌کنیم. پس از گشتی حدوداً سه ساعته در این قلعه زیبا و صرف ناهار، وارد شهر مونیخ خواهیم شد. بعد از ظهر می‌توانیم در گشتی کوتاه بیشتر با شهر مونیخ آشنا شویم.

روز بیست و یکم: گشت شهری در مونیخ

دومین روز اقامتمان در مونیخ را با گشتی نیم روز شروع خواهیم کرد. امروز به بازدید از کلیسا و میدان مارین پلاتز، کلیسای فرائون‌ کیرشه، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری اختصاص دارد. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر دیدنی بگذرانیم و به بازدید از موزه بی ام دبلیو یا موزه تکنولوژی برویم.

روز بیست و دوم: حرکت به سمت ونیز

به پایان تور نزدیک می‌شویم! امروز به سمت ایتالیا می‌رویم تا به عنوان آخرین کشور محل اقامتمان در این مسیر پرماجرا، از دیدنی‌های تجلی‌گاه هنر و معماری اروپا شگفت‌زده شویم.

روز بیست و سوم: گشت شهری در ونیز

شب قبل به مستره وارد شدیم که در ده کیلومتری ونیز واقع شده و جهت اقامت در طول بازدید از ونیز انتخاب شده است. امروز هتل را به مقصد میدان سن مارکو در ونیز ترک می‌کنیم تا از شاخص‌ترین دیدنی‌های این شهر مانند کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و همراه داشتن کفش مناسب فراموش نشود.

روز بیست و چهارم: حرکت به سمت رم

اقامتمان در ونیز نیز به پایان رسید و امروز به سمت شهر رم حرکت می‌کنیم، اما در راه از فرصت استفاده کرده و از شهر زیبای فلورانس در میانه راه دیدن می‌کنیم تا آثاری چون پل وکیو، کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریا را از نزدیک ببینیم. پس از حدود ۲ ساعت توقف در فلورانس و زمانی برای صرف ناهار، راهی شهر رم خواهیم شد.

روز بیست و پنجم: گشت شهری در رم

امروز جهت اولین گشت شهری رم از هتل خارج می‌شویم. به بازدید از جاذبه‌هایی مثل کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو می‌پردازیم. برای گشت امروز ترجیحاً کفش راحت به پا داشته باشید. امروز بعد از ظهر را در اختیار داریم تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر باستانی بگذرانیم.

روز بیست و ششم: روز آزاد در رم

امروز را بصورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر رم مانند معبد پانتئون و کلیسای سن پیتر وانیکان بازدید نموده‌، به خرید بپردازیم یا با صرف یک غذای ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل‌تر کنیم.

روز بیست و هفتم: پرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! با کوله باری از خاطره رم را به سمت تهران ترک می‌کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت فرانسه به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم. هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای  سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

3 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور دور اروپا ۲۷ روزه

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • سه شنبه
 • ۱۴۰۳/۵/۲۳
تاریخ پایان:
 • یک شنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۸
27 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,990 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 5,590 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,990 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
49,900,000 تومان + 3,990 یورو
49,900,000 تومان + 5,590 یورو
45,900,000 تومان + 2,990 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور دور اروپا ۲۷ روزه

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گردش حساب بانک 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

5) اصل سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

* ارائه مدارک مالی شرکت برای افرادی که در روزنامه رسمی سمت دارند الزامی است.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) برای فرزندان زیر 18 سالی که بدون پدر سفر می کنند پاسپورت آنها باید توسط پدر امضا شود.

9) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت¬های بیشتر متعاقباً اعلام می¬گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.