• EN
 • ۰۲۱-۹۱۰۰۹۱۰۰

  • تورهای گروهی داخلی ۲۲
  • تور (ویژه آژانس همکار) داخلی ۲۳
  • تورهای انفرادی داخلی ۲۴
  • تورهای ورودی (Incoming) داخلی ۲۵
  • بلیط هواپیما حضوری داخلی ۳۳
  • هتل داخلی و خارجی داخلی ۴۴
  • بلیط هواپیما آنلاین (ساعت کاری) داخلی ۸۸
  • بلیط هواپیما (ساعات غیر کاری) داخلی ۸۹
  • رزرواسیون و عملیات تورهای گروهی داخلی ۹۱۵۱
  • امور بین‌الملل داخلی ۹۱۵۶
  • مالی و اداری داخلی ۹۱۶۰
  • فناوری و اطلاعات داخلی ۹۱۶۱
رزرو تور

نگاه کلی تور فرانسه (سوئیس) و ایتالیا


مقاصد:

استراسبورگ 3 شب
میلان 3 شب
نیس 4 شب

خدمات تور فرانسه (سوئیس) و ایتالیا

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی
 • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور فرانسه (سوئیس) و ایتالیا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت استراسبورگ و گشت شهری

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا همراه با راهنما گشت شهری امروزمان را آغاز نماییم. در این گشت از ساختمان‌های کلیسای جامع و پارلمان، محله پتیت فرانس یا فرانسه کوچک، محله آلمانی‌ها و بافت قدیمی شهر بازدید خواهیم کرد. پس از پایان گشت ، وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما وقت بیشتری را در این شهر تاریخی بگذرانیم و از جاذبه‌هایی نظیر کاخ روحان، خانه کِمرزِل، کلیسای سن توماس، خانه‌ کار نتردام و موزه‌های شهر بازدید کنیم.

روز دوم: روز آزاد و گشت اختیاری

در وقت آزاد امروز می‌توانیم به پیشنهاد راهنما به بازدید از یکی از روستاهای قرون وسطی‌ای منطقه آلزاس با چشم‌اندازهای بسیار زیبای کارت پستالی مانند «کولمار»، دهکده‌ای به بزرگی یک شهر در ایالت «آلزاس» در فرانسه، برویم و می‌توانم از قدم زدن در خیابان‌های قدیمی، تماشای خانه های رنگارنگ با تزئینات چوب و الوار آن لذت ببریم. لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.
روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری

لازم به ذکر است که برنامه های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و برآورد هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.
روز چهارم: حرکت به سمت میلان (گشت بین راهی لوسرن)

روز خداحافظی با استراسبورگ زیبا به پایان رسیده است و امروز به سمت مقصد بعدی سفر یعنی میلان خواهیم رفت اما در میان راه توقفی کوتاه در شهر لوسرن واقع در کشور سوئیس خواهیم داشت تا مسحور زیبایی های بی‌بدیل این شهر شویم. سپس بعد از صرف ناهار و زمان کوتاهی برای استراحت مسیر خود را به سمت میلان ادامه می‌دهیم اما در بین راه مجددا از فرصتی که این سفر زمینی در اختیار ما قرار داده است استفاده خواهیم کرد و به اوت‌لت فاکس تاون در نزدیکی شهر لوگانو سوئیس می‌رویم و زمانی را به خرید اختصاص می‌دهیم.
روز پنجم: گشت شهری میلان

صبح امروز با میلان، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ایتالیا در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در این گشت، برای دیدن برخی از جاذبه‌های مرکز مد ایتالیا مانند کلیسای دوئومو، قلعه اسفورتزا و همچنین یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید جهان یعنی گالری ویتوریو امانوئل دوم، هتل را ترک می‌کنیم و در پایان گشت به هتل باز می‌گردیم. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید ازساختمان باشکوه کلیسای دوئومو اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است.
روز ششم: گشت اوت لت‌ها میلان و خرید

امروز در گشتی تمام روز به بازدید از اوت‌لت بزرگ و معروف مک آرتور گلن خواهیم رفت و از این فرصت برای خرید از بهترین برندهای دنیا استفاده می‌کنیم.
روز هفتم: حرکت به سمت شهر نیس

امروز ایتالیای دوست داشتنی را به سمت نیس ترک خواهیم کرد و پس از گذشت زمانی حدود پنج ساعت وارد این شهر زیبای مدیترانه‌ای می‌شویم.
روز هشتم: گشت شهری نیس

امروز روز دوم اقامت در نیس است که با گشتی نیم روز، آغاز می شود. در گشت امروز، از جاذبه هایی چون میدان ماسِنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و نوار ساحلی این شهر، معروف به «گردشگاه انگلیسی» دیدن می کنیم. در پایان گشت وقت آزاد خواهیم داشت تا گوشه های بیشتری از این شهر زیبا را بشناسیم.
روز نهم: گشت شهری کن وکشور موناکو

امروز در گشتی تمام روز به بازدید از شهر کن و کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا خواهیم رفت که هر دو از پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری دنیا هستند و در نزدیکی سواحل جنوبی فرانسه واقع شده‌اند.
روز دهم: روز آزاد و گشت شهری

در آخرین روز اقامتمان میتوانیم از وقت آزاد خود استفاده کرده و زمانی را به قدم زدن در کنار سواحل بسیار زیبای نیس اختصاص دهیم و از آرامش آن لذت ببریم.
روز یازدهم: بازگشت به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه با همسفران خداحافظی می نمائیم. هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

6 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف
5

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور فرانسه (سوئیس) و ایتالیا

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 5/4 *5/3 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و مطابق با نام مسافر در پاسپورت (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکیA4 باشد.)

الف) حساب‌های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن برای سپرده‌­های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی باشد.)

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100.000.000 تومان باشد.

5) اصل سند مالکیت (بدون نیاز به ترجمه)

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

د) بازنشسته‌­ها : حکم بازنشستگی، آخرین حکم افزایش حقوق، آخرین فیش حقوقی

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر شرکت

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات / کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌­دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر ، نزد آژانس باقی می‌ماند.

* ضمانت‌نامه بانکی یا چک تضمین‌شده برای هر نفر به مبلغ حداقل 200.000.000 تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت­های بیشتر متعاقباً اعلام می­‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

تورهای فرانسه ایوار