از
49,900,000 تومان +
2,790 یورو
رزرو تور

نگاه کلی تور سوئیس، آلمان، اتریش و چک


مقاصد:

زوریخ 3 شب
مونیخ 3 شب
وین 3 شب
پراگ 3 شب

خدمات تور سوئیس، آلمان، اتریش و چک

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی
 • اقامت در هتل‌های ۴ ستاره با صبحانه
 • خدمات ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
 • گشت شهری به همراه راهنمای محلی
 • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور سوئیس، آلمان، اتریش و چک

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت زوریخ

از فرودگاه امام خمینی پرواز می کنیم پس از توقف و ترانزیت در فرودگاه استانبول، رهسپار زوریخ خواهیم شد. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می آییم تا همراه راهنما گشتی کوتاه در خیابان بانهوف داشته باشیم و با چگونگی خرید بلیت تراموا و نحوه استفاده از سیستم حمل و نقل شهری آشنا شویم. همچنین می‌توانیم زمانی‌ را به قدم زدن در کنار دریاچه زوریخ اختصاص دهیم.

روز دوم: گشت شهری زوریخ و آبشارهای راین

امروز را با گشتی تمام روز در زوریخ، بزرگ‌ترین شهر کشور سوئیس و یکی از مرفه‌ترین شهر‌های جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از خیابان بانهوف که به نوعی مرکز تجاری و مالی این شهر است، کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر زوریخ دیدن می‌کنیم. سپس راهی می‌شویم تا از آبشار‌های راین بازدید کنیم. پس از آن به روستای اشتاین ام‌راین خواهیم رفت تا از زیبایی‌های این روستای جذاب لذت ببریم. در ادامه به بازدید از کارخانه شکلات‌سازی لینت خواهیم رفت.

روز سوم: روز آزاد و گشت اختیاری زوریخ

در گشت اختیاری امروز به پیشنهاد راهنما می‌توانیم به بازدید از شهر‌های برن و اینترلاکن بپردازیم و ساعاتی خوش را در این دو شهر فوق العاده سپری کنیم. در شهر برن، برج ساعت، محله قرون وسطایی و کلیسای جامع شهر شما را به وجد می‌آورند. در اینترلاکن نیز محو زیبایی‌های اطراف دریاچه برینز خواهید شد.

روز چهارم: حرکت به سمت مونیخ و بازدید از لیختن‌اشتاین

امروز صبح هتل را ترک کرده و به سمت مقصد بعدی سفر یعنی مونیخ حرکت می‌کنیم. با استفاده از فرصتی که سفر زمینی در اختیارمان می‌گذارد، توقفی چند ساعته در شهر زیبای لیختن‌اشتاین خواهیم داشت و از ساختمان پارلمان در نزدیکی کرانه رود راین، ساختمان تاریخی شهرداری و کلیسای جامع سنت فلورین بازدید خواهیم داشت. در صورت داشتن فرصت همچنین می‌توانیم از نمای بیرونی قلعه شهر فادوتس لذت ببریم. پس از آن زمانی کوتاه را نیز به صرف ناهار و استراحت اختصاص می دهیم و سپس مسیر خود به سمت مونیخ را ادامه خواهیم داد.

روز پنجم: گشت مونیخ و بازدید از کاخ رزیدنس

صبح امروز را با گشتی نیم روزه جهت آشنایی بیشتر با مونیخ، آغاز می‌کنیم. در این گشت به بازدید از کاخ رزیدنس، میدان مارین پلاتز، کلیسای فراوئن‌، استادیوم المپیک و ساختمان شهرداری می‌رویم. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیار خواهیم داشت تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در مرکز ایالت باواریا بگذرانیم و یا سری به مراکز خرید این شهر بزنیم.

روز ششم: روز آزاد و گشت اختیاری مونیخ

در آخرین روز اقامتمان در مونیخ، وقت آزاد این امکان را به ما می دهد تا از سایر جاذبه‌های شهر نظیر باغ وحش هلابرون، ورزشگاه آلیانتس آرنا، موزه آئودی و مجموعه سلطنتی هرن شیمزه، معروف به ورسای باواریا بازدید کنیم.

روز هفتم: حرکت به سمت وین و بازدید از سالزبورگ

امروز از مونیخ به سمت وین، آخرین میزبانمان رهسپار می‌شویم. در مسیر، از فرصتی که سفر زمینی در اختیارمان گذاشته استفاده می‌کنیم و درمیانه‌ی راه سری به شهر سالزبورگ می‌زنیم. پس از چند ساعت گذر از جاده‌های زیبای دامنه کوه آلپ، عصر‌هنگام وارد پایتخت فرهنگ و موسیقی اروپا خواهیم شد.

روز هشتم: گشت وین و بازدید از کاخ شونبرون

دومین روز اقامتمان در وین با گشتی نیم روزه در این شهر فرهنگی آغاز می‌شود. با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از جاذبه‌هایی نظیر قصر شونبرون، قصر بِلِودِر، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین از هتل خارج می‌شویم. پس از پایان گشت می‌توانیم انتخاب کنیم که به هتل باز گردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

روز نهم: روز آزاد و گشت اختیاری وین

در وقت آزاد امروز می‌توانیم سری به مراکز معروف بزنیم یا در خیابان‌ های معروف وین به گشت و گذار بپردازیم.

روز دهم: حرکت به سمت پراگ و بازدید از لدنیس

صبح هتل را به مقصد پراگ ترک خواهیم کرد اما قبل از ورود به پراگ ابتدا از شهر تاریخی لدنیس واقع در جمهوری چک دیدن می‌کنیم. گشت لدنیس شامل بازدید از قلعه لدنیس و بخشی از اطراف آن است که حدود 2 ساعت به طول می‌انجامد. لازم به ذکر است که بلیط‌های ورودی به قلعه از پیش رزرو شده است. پس از پایان گشت، فرصتی هم برای صرف نهار در اختیار خواهیم داشت و سپس به سمت پراگ، مرکز قلمرو بوهِمیا حرکت می‌کنیم.

روز یازدهم: گشت شهری پراگ

برنامه امروز ما شامل بازدید از محله قدیمی شهر، قلعه پراگ، پل چارلز و کلیسای سن ویتوس است. پراگ شهری است تاریخی که بافت قدیمی آن از میان کوچه‌های باریک با سراشیبی‌ها و پستی و بلندی‌های فراوان می‌گذرد، بنابراین در قسمت عمده گشت، می‌توانیم در خیابان‌هایی قدم بزنیم که روزگاری فرانتس کافکا، با گشت و گذار در آنها، طرح داستان های خیال‌انگیز خود را در ذهن می‌پروراند.

روز دوازدهم: روز آزاد و گشت اختیاری پراگ

روز گذشته با بخشی از دیدنی‌های پراگ آشنا شدیم و امروز را می‌توانیم با وقت آزادی که در اختیار داریم و به پیشنهاد راهنما در کنار همسفران برنامه‌ای اختیاری را برگزینیم. فراموش نکنید که بازدید از ساعت نجومی پراگ، از الزامات سفر این شهر است!

روز سیزدهم: پرواز به سمت تهران

 سر انجام سفر دور و دراز و پر ماجرای ما به پایان رسید! به سمت فرودگاه می‌رویم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم؛ سپس راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم؛ هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده ایم.

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

تاریخ‌های اجرا تور سوئیس، آلمان، اتریش و چک

تاریخ شروع
تاریخ پایان
هتل
ایرلاین
قیمت
تاریخ شروع:
 • جمعه
 • ۱۴۰۳/۶/۲
تاریخ پایان:
 • چهارشنبه
 • ۱۴۰۳/۶/۱۴
13 روز
نام شهر
نام هتل
درجه هتل
 • هر نفر در اتاق ۲ تخته
 • 49,900,000 تومان + 2,790 یورو
 • هر نفر در اتاق ۱ تخته
 • 49,900,000 تومان + 3,890 یورو
 • کودک ۱۱-۴ سال با تخت
 • 45,900,000 تومان + 2,090 یورو
 • کودک ۴-۲ سال بدون تخت
 • 45,900,000 تومان + 1,390 یورو
 • کودک زیر دو سال
 • 90 یورو
هر نفر در اتاق ۲ تخته
هر نفر در اتاق ۱ تخته
کودک ۱۱-۴ سال با تخت
کودک ۴-۲ سال بدون تخت
کودک زیر دو سال
49,900,000 تومان + 2,790 یورو
49,900,000 تومان + 3,890 یورو
45,900,000 تومان + 2,090 یورو
45,900,000 تومان + 1,390 یورو
90 یورو
نام شهر
نام هتل
درجه هتل

مدارک مورد نیاز تور سوئیس، آلمان، اتریش و چک

* کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه های قبلی

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 3.5 * 4.5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گردش حساب بانکی 3 ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.

*زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

الف) گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)

* نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100 میلیون تومان باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و 3 فیش حقوقی آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)، سوابق بیمه

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، 3 فیش حقوقی آخر

د) بازنشسته ها : آخرین حکم بازنشستگی،آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت، میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، 3 فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت، کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.) لیست بیمه شخصی و پرسنل

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه 3 فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

* حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد ولی همسفرانی که در 59 ماه اخیر ویزای شنگن (به جز یونان) دریافت نموده‌اند، نیاز به انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری سوئیس نداشته و این امکان را دارند که به‌صورت غیرحضوری درخواست ویزا نمایند.

لذا امضاء فرم های سفارت برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضاء پدر و مادر همزمان اجباری می باشد.

* افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 700 میلیون تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقباً اعلام می گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می باشد.