تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال ۹ روزه

رزرو تور

نگاه کلی تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال ۹ روزه

سیال (SIAL) به عنوان مهمترین رویداد صنعت غذا هر دو سال یکبار تمامی بازیگران اصلی صنعت غذا را زیر یک سقف جمع می کند. حضور در این رویداد نه تنها امکان دیدار غرفه داران فرانسوی و بین المللی را به وجود می آورد بلکه این فرصت را فراهم می آورد تا با شرکت در همایش ها و کنفرانسها، جدیدترین روندها و نوآوری های صنعت را کشف کنید. از نخستین سال برگزاری، سیال جایگاه خود را در ابداعات و نوآوری های صنایع غذایی تثبیت کرده و طیف کاملی از محصولات غذایی را ارائه می دهد تا انتظارات مشتریان برآورده شود. در سال 2022، سیال پاریس بار دیگر بزرگترین آزمایشگاه صنایع غذایی خواهد بود که متخصصان قادرند هزاران نوآوری را به صورت زنده و مستقیم مشاهده کنند.
این نمایشگاه مجموعه کاملی از محصولات غذایی را پوشش می دهد که عناوین اصلی آن عبارتند از :
نوشیدنی ها، صنایع گوشتی، میوه و سبزیجات، صنایع کنسرو، غذاهای دریایی، لبنیات، غذاهای منجمد، مواد خام و نیمه آماده و آماده، مرغ و جوجه و بوقلمون، بسته بندی، محصولات نشاسته ای و آردی و قندی و شکری، محصولات ارگانیک، ماشین آلات، مکمل های غذایی، مشاوره و خدمات مهندسی، نان و شیرینی و ...
با نگاهی به آمار و ارقام نمایشگاه می توان به اهمیت این رویداد پی برد:
۷۰۲۰ غرفه دار از ۱۰۹ کشور
۱۵۵۷۰۰ بازدید کننده
۲۵۰۰۰۰ بازدید کننده


مقاصد:

پاریس 4 شب
بارسلونا 4 شب

خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال ۹ روزه

  • بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ترکیش
  • ترانسفر فرودگاهی + ۲ نوبت ترانسفر نمایشگاه
  • اقامت در هتل ۴ ستاره همراه با صبحانه بوفه
  • ویزای شنگن از فرانسه
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای فارسی زبان از تهران + ۱ نوبت گشت شهری در شهراهای مورد اقامت همراه با راهنمای محلی
  • بلیط ورودی به نمایشگاه
  • امکان حضور اعضای خانواده

برنامه سفر تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال ۹ روزه

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول:

روز دوم:

روز سوم:

روز چهارم:

روز پنجم:

روز ششم:

روز هفتم:

روز هشتم:

روز نهم:

دیدگاه مسافران

0 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ

مدارک مورد نیاز تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال ۹ روزه

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1. اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی 

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است. 

2. 3 قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3. اصل و ترجمه شناسنامه

4. اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکیA4  باشد.)

الف) حساب‌های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی

ب) گواهی تمکن برای سپرده­‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی‌باشد.)

* باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100.000.000 تومان باشد.

5. اصل سند مالکیت

6. اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا : پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، ۳ فیش حقوقی آخر

د) بازنشسته­‌ها : حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی : گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی،  به همراه ۳ فیش حقوقی آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

و) در صورت خویش فرما بودن : جواز کسب / آگهی تاسیس، آخرین آگهی تغییرات مربوط به سمت‌های شغلی و تغییر آدرس شرکت/ کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

* ارائه مدارک مالی شرکت برای افرادی که در روزنامه رسمی سمت دارند الزامی است.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)، سمت و نام فرد امضا کننده گواهی شغلی، به همراه ۳ فیش حقوقی آخر

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7. برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8. اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­های خانه­دار

* تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

*  حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد ولی همسفرانی که در 59 ماه گذشته آخرین ویزای خود را از فرانسه دریافت نموده‌اند نیاز به انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری فرانسه نداشته و این امکان را دارند که به‌صورت غیرحضوری درخواست ویزا نمایند.

لذا امضاء فرم سفارت و فرم وکالتنامه برای آن دسته از متقاضیان ضروری بوده و برای درخواست متقاضیان زیر 18 سال، امضاء پدر و مادر همزمان اجباری می باشد.

* اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر ، نزد آژانس باقی می ماند.

* چک رمزدار یا ضمانت­نامه بانکی حداقل به مبلغ 200.000.000 تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت­های بیشتر متعاقباً اعلام می­گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.