رزرو تور

نگاه کلی تور استانبول و ساپانجا

در تور لوکس استانبول ایوار، پکیجی کامل از بهترین و باکیفیت‌ترین خدماتی سفر را دریافت خواهید کرد. در تور استانبول در هتل های 5 ستاره اقامت خواهید داشت. همچنین یکی دیگر از مزیت‌های سفر به استانبول با ایوار، برگزاری این تور به‌صورت گروهی است. در تور گروهی استانبول از تهران، همه مسافران تور با هم و در یک پرواز، از فرودگاه تهران به مقصد استانبول حرکت خواهند کرد. علاوه بر این، وجود راهنمای فارسی زبان در طول سفر (از تهران تا تهران)، پرواز رفت‌ و برگشت با هواپیمایی ترکیش، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و گشت‌های شهری این تور را به یکی از تور‌های باکیفیت استانبول تبدیل کرده است. در این تور ۷ روزه، علاوه بر ۴ شب اقامت در استانبول، ۲ شب را در منطقه دوست‌داشتنی و آرام ساپانجا سپری خواهید کرد.


مقاصد:

استانبول 4 شب
ساپانجا 2 شب

خدمات تور استانبول و ساپانجا

  • بلیط رفت و برگشت ترکیش
  • ترانسفرهای فرودگاهی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی

برنامه سفر تور استانبول و ساپانجا

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت استانبول

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفر ان و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گردهم می آییم تا از اولین روز سفرمان به پایتخت باستانی روم شرقی و یکی از زیباترین شهرهای جهان لذت ببریم.

روز دوم: گشت شهری استانبول

دومین روز سفر را با گشتی تمام روز در استانبول زیبا شروع خواهیم کرد و طبق برنامه به قصد بازدید از محله های زیبای و کوچه پس کوچه های اعجاب‌انگیز آن به قسمت آسیایی شهر استانبول خواهیم رفت و از جاذبه هایی چون تپه چاملیجا و منطقه اورتاکوی بازدید می کنیم . پس از مدتی زمان آزاد و صرف ناهار به سمت کاخ توپکاپی؛ پربازدیدترین موزه استانبول که در لیست میراث جهانی یونسکو نیز قرار دارد، خواهیم رفت و لازم به ذکر است که ورودیه آن از قبل برای شما عزیزان تهیه شده است.

روز سوم: گشت خرید در استانبول

چهارمین روز سفر نیز به خرید اختصاص دارد. امروز صبح هتل را به قصد بازدید از مرکز خرید جذاب استانبول ترک خواهیم کرد و طی این گشت این فرصت را خواهیم داشت تا از فروشگاه بزرگ نیز بازدید کنیم.

روز چهارم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که در اختیار ماست، می توانیم در قالب یک گشت اختیاری به یکی از جزایر زیبای استانبول نظیر بیوک آدا برویم یا در تور تنگه بسفر خصوصی بر روی کشتی از زیبایی های استانبول در شب لذت ببریم.

روز پنجم: حرکت به سمت ساپانجا

امروز استانبول را به مقصد ساپانجا ترک می‌کنیم. پس از رسیدن به هتل و استراحت، زمانی را در اختیار خواهیم داشت تا با همراهی راهنما، از جاذبه‌های اطراف هتل بازدید کنیم و با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.

روز ششم: گشت شهری ساپانجا

در گشت شهری امروز به بازدید از دریاچه ساپانجا خواهیم رفت. همچنین از خانه‌های شبیه به خانه هابیت‌ها در فیلم ارباب حلقه‌ها بازدید خواهیم کرد. پس از آن می‌توانیم بر فراز تراس شیشه‌ای، از مناظر طبیعی این شهر لذت ببریم.

روز هفتم: پرواز به سمت تهران

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از تحویل دادن اتاق ها در زمان مقرر، به سمت فرودگاه بزرگ استانبول حرکت می‌کنیم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار با همسفران خداحافظی می‌کنیم، هرچند میدانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

55 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ