رزرو تور

نگاه کلی تور استانبول


مقصد:

استانبول 5 شب

خدمات تور استانبول

  • پرواز رفت و برگشت ماهان
  • ترانسفر فرودگاهی
  • اقامت در هتل ۵ ستاره با صبحانه
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی
  • خدمات CIP در فرودگاه مبدا

برنامه سفر تور استانبول

این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند

روز اول: پرواز به سمت استانبول

سفر ما از سالن تشریفات فرودگاه امام خمینی آغاز می شود تا پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، بار خود را تحویل داده و کارت پرواز را دریافت نماییم. پس از کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می شویم. پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنمایان از اولین روز سفرمان به پایتخت باستانی روم شرقی و یکی از زیباترین شهرهای جهان لذت ببریم.

روز دوم: گشت شهری استانبول

دومین روز سفر را با گشتی تمام روز در استانبول زیبا شروع خواهیم کرد و طبق برنامه به قصد بازدید از محله های زیبای و کوچه پس کوچه های اعجاب انگیز آن به قسمت آسیایی شهر استانبول خواهیم رفت و از جاذبه هایی چون تپه چاملیجا و منطقه اورتاکوی بازدید می کنیم . پس از مدتی زمان آزاد و صرف ناهار به سمت کاخ توپکاپی؛ پربازدیدترین موزه استانبول که در لیست میراث جهانی یونسکو نیز قرار دارد، خواهیم رفت و لازم به ذکر است که ورودیه آن از قبل برای شما عزیزان تهیه شده است.

روز سوم: گشت خرید در استانبول

سومین روز سفر به خرید اختصاص دارد. امروز به همراه راهنمایان خود هتل را به قصد بازدید از مرکز خرید معروف استانبول، هتل را ترک خواهیم کرد.

روز چهارم: گشت خرید در استانبول

چهارمین روز سفر نیز به گشت خرید اختصاص خواهد داشت و طبق برنامه گشت خود را با بازدید از مراکز معروف خرید استانبول آغاز خواهیم کرد. 

روز پنجم: روز آزاد و گشت اختیاری

امروز در وقت آزادی که در اختیار داریم می توانیم یکی از برنامه های پیشنهادی که راهنما ارائه می‌دهد را انتخاب کنیم و به دیدار سایر جاذبه های این شهر برویم.

روز ششم: پرواز به سمت استانبول

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید  لازم است که حداقل ۳ سـاعت قبـل پـرواز درفرودگاه استانبول حاضر باشیم. بعد از عبور از بخش کنتـرل گذرنامـه و دریافـت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می دهیم و بـا همسفران خداحافظی می نمائیم؛ هر چند می دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه ریزی کرده‌ایم.

دیدگاه مسافران

9 دیدگاه
عالی خیلی خوب متوسط تقریبا ضعیف ضعیف

متن بررسی

متن پاسخ