بلیط هواپیما رم

خرید بلیط هواپیما رم

هرچقدر هم فکر کنید که رم را خوب می‌شناسید، همیشه چیزی تازه برای کشف کردن در این شهر وجود دارد؛ محله‌ها و خیابان‌ها همیشه در حال نوسازی و تغییرند و دیدنی‌های تازه‌تری ایجاد می‌شوند. بنابراین بدیهی است که برای دیدن این شهر زیبا، اولین قدم احتمالاً خرید بلیط هواپیما رم باشد. قیمت بلیط‌ هواپیما رم معمولاً تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله تاریخ مورد نظر، فصل گردشگری یا نوع بلیط‌تان (سیستمی یا چارتری) خواهد بود. شکی نیست که با استفاده از سیستم رزرو بلیط هواپیما ایوار می‌توانید به سادگی در زمان خود صرفه‌جویی کرده و با مقایسه قیمت‌های ارائه شده، بهترین یا ارزان‌ترین بلیط هواپیما وین را خریداری نمایید.

برای خرید بلیط رم، در بخش جستجوی پرواز، نوع بلیط (رفت و برگشت) و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید، پس از آن بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا تمام بلیط‌ها برای شما نمایش داده شود. پس از آن می‌توانید با فیلتر سمت راست، بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

فرودگاه فیومیچینو در رم

قیمت بلیط هواپیما رم

قیمت بلیط هواپیما رم به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. نوع ایرلاین نیز بسیار در قیمت موثر است. زمانی که در سامانه آنلاین پرواز ایوار جستجو می‌کنید، لیست بلیط‌ها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می شود.

درباره رم

رم، پایتخت ایتالیا، قطعاً یک شهر جذاب و دیدنی است، اما برای کسانی که اولین بازدید خود را تجربه می‌کنند، احتمالاً اندکی پر از هرج و مرج، شلوغی و ترافیک به نظر برسد. رم که میلیون‌ها سال به عنوان گهواره برتر تمدن شناخته می‌شد، سایر شهر‌های دنیا را در طول قدمت ۲۸۰۰ ساله خود به شدت تحت تأثیر قرار داده و غنای میراث تاریخی و شهرت جهانی، آن را به یکی از پربازدیدترین شهرهای اروپا و همچنین زیباترین‌ پایتخت‌های این قاره مبدل کرده‌اند. شهر رم به چندین منطقه تقسیم می‌شود که مرکز تاریخی آن در فهرست مکان‌های تاریخی یونسکو جای دارد. البته این منطقه فقط ۴ درصد مساحت شهر را تشکیل می‌دهد. اما با این حال بیشتر جاذبه‌های توریستی در اینجا مستقر هستند. 

محله تراستوره در رم

آب و هوای رم

چون رم اقیلمی موسمی دارد، زمان‌های مختلف سال زیبایی خاص خود را دارند. بهار این شهر فصلی تقریباً معتدل و بارانی است و این موضوع تا اواسط آپریل همراه با وزش نسیم خنک ادامه دارد. گرم، آفتابی و آسمان صاف از ویژگی‌های فصل تابستان هستند که دما به راحتی به ۳۴ تا ۳۵ درجه نیز می‌رسد. اين فصل برای برگزاری فستيوال‌ها و فعاليت‌های فرهنگی خارج از سالن كه درطی اين ماه‌ها برگزار می‌شود بسيار مناسب است. پس لباس خنک و سبک بپوشید که اذیت نشوید. پاییز نیز مثل بهار مطبوع بوده و روزها هماره با ابر و بارش باران همراه می‌شود. میانگین دما در زمستان به ۱۰ تا ۱۵ درجه است.

جاذبه های گردشگری رم

در شهر رم که پر از نمادهای ایمان مسیحی و قرون و اعصار گذشته است، به سختی می‌توان بهترین مکان را برای بازدید انتخاب کرد. البته علایق شخصی هرکس نیز می‌تواند بر این انتخاب تأثیر بگذارد. این جاذبه‌های جدی و عمیق را با چند آیکون گردشگری ساده ترکیب کنید؛ همچون پلکان اسپانیایی و جایی که همه‌ی گردشگران آن را مقصد خود قرار می‌دهند، یعنی فواره‌ی ترِوی. کلوسئوم هم که حکم برج ایفل پاریس را برای رم دارد، بدون شک باید در لیست دیدنی‌ها قرار داد. این شهر آنقدر وسیع است که می‌تواند شما را خسته کند، بنابراین حتی یک سیاح حرفه‌ای هم باید زمان کوتاهی را به فراغت و لذت بردن از زندگی شیرین در یک پارک زیبا یا یک کافه پیاده‌رو اختصاص دهد. واتیکان، پانتئون و فروم تراژان تنها گوشه‌ای دیگر از جاذبه‌های فوق‌العاده رم هستند.

کلوسئوم رم - ایوار

خرید و شکم گردی در رم

مردم ایتالیا عاشق غذا هستند و به ویژه در شهر باستانی رم، غذاهای خیابانی هم یکی از علایق اصلی آن‌ها محسوب می‌شود. بیشتر توریست‌ها معمولاً در رستوران‌های نزدیک به جاذبه‌های تاریخی غذا می‌خورند در حالی که بهترین غذاها در مراکز شهر یافت می‌شود و به راحتی می‌توانید با یک نقشه و استفاده از اتوبوس به آنها دسترسی داشته باشید. تعداد رستوران‌های خوب در این شهر اصلا کم نیستند که با غذاهای بومی ایتالیایی و بین‌المللی و با عطر و بویی فوق‌العاده بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنند. اگر همراه با ساکنین خوش‌پوش شهر به گردش در بین بوتیک‌های طراحان بپردازید، خودتان علت جذب این همه گردشگر با هدف خرید را خواهید فهمید. خیابان دل کورسو، خیابان اصلی رم، هم برای این هدف بهترین مقصد است. البته خرید در بازارها و بوتیک‌های مستقل هم خالی از لطف نیست. بهترین نمونه هنر چرم ایتالیایی را هم در رم پیدا خواهید کرد.